Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Dottor Ciccarelli Timodore Deodorantlı Ayak Kremi 50 ml
Dottor Ciccarelli Timodore Deodorantlı Ayak Kremi 50 ml

Dottor Ciccarelli Timodore Deodorantlı Ayak Kremi 50 ml (6226)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 110,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 104,50 TL(KDV Dahil)

Dottor Ciccarelli Terleme ve Ayak Kokusu İçin Deodorantlı Krem

Dottor Ciccarelli

Dottor Ciccarelli Deodorantlı Ayak Kremi 50 ml


Dottor Ciccarelli Terleme ve Ayak Kokusu İçin Deodorantlı Krem
 

Özellikler: Timodore Deodorantlı Krem aşırı ayak terlemesi ve kötü ayak kokusu sorunlarında bile etkilidir. Ayak fizyolojisine uygun, bitkisel koku giderici enzim kullanılarak formüle edilmiştir. Ayaklar hergün yıkansa dahi etkisi günlerce devam eder. Kokuya neden olan akterilerin oluşumunu engelleyen kırmızı kekik özü içerir. Dermotolojik olarak test edilmiştir.

 

Kullanımı: Dr.Ciccarelli'nin banyo tuzu ile ayak banyosu yapdıktan sonra ayak tabanına ve parmak aralarına masaj yaparak nazikçe uygulayın. Sabah ve akşam kullanımı tavsiye edilir.

 

Uyarılar: İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanımdan sonra kapağı hemen kapatınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve mukoza membranlarına uygulamayınız. Gözler ile temasından kaçının. Ürün kapağı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. 3 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Göz ile temasından kaçının. Harici kullanım içindir.

Ürün Miktarı
50 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.