Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Dottor Ciccarelli Timodore Ayak Kokusu İçin Sıvı Deodorant 200 ml
Dottor Ciccarelli Timodore Ayak Kokusu İçin Sıvı Deodorant 200 ml

Dottor Ciccarelli Timodore Ayak Kokusu İçin Sıvı Deodorant 200 ml (6223)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 62,40 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 59,28 TL(KDV Dahil)

Dottor Cicarelli Ayak Kokuların Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Sıvı Deodorant

Dottor Ciccarelli

Dottor Ciccarelli Ayak Kokusu İçin Sıvı Deodorant 200 ml


Dottor Cicarelli Kötü Ayak Kokuların Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Sıvı Deodorant

Özellikler: İçeriğinde bulunan E vitamini, mentol, kekik ve lavanta ayaklarda terleme ile oluşan ve bakteri üremesinden kaynaklanan kötü kokuların oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımı: Sabah ve akşam ayaklarınıza, ayak tabanına ve parmak aralarına uygulayınız. Direk olarak uygulanabildiği gibi, suya bir biktar karıştırılarak ayak banyosu yapılarak da kullanılabilir.

Uyarılar: Harici kullanım içindir. 25° nin altındaki oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Kullanımdan sonra kapağı hemen kapatınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve mukoza membranlarına uygulamayınız. Gözler ile temasından kaçının. Ürün kapağı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. 3 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.
Ürün Miktarı
200 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.