Desitin

Pişik bebeklerde daha sık olmakla birlikte zaman zaman yetişkinlerde de görülebilen bir sorundur. Desitin pişik oluşumunu önleme ve pişik oluşumu durumunda hızlı bir şekilde iyileşmesine katkıda bulunma amacıyla formülize edilen ürünleriyle büyük ilgi görmektedir. Desitin ürünleri arasında pişik dışında farklı cilt rahatsızlıklar olması halinde kullanılabilen çeşitler de vardır. Bunlar arasında cildin ve dudakların nemlendirilmesi için günlük kullanıma uygun olan kremler de vardır. Ayrıca Desitin ürün yelpazesinde açık yaraların iz kalmaksızın hızlı ve sağlıklı bir şekilde iyileşmesine ve enfeksiyondan korunmasına katkıda bulunan yara kremleri de bulunur. 

Desitin Krem

Desitin krem birçok farklı çeşitte üretilir. Pişik dışında açık yaralar ya da diğer cilt sorunları içinde Desitin krem kullanılması tercih edilebilir. İçeriğinde antibiyotik bulunan krem çeşidi açık yaralara sürüldüğünde yakmadan etki etme özelliğiyle çocuklarda da yetişkinlerde de kullanılabilir. Yaraların enfeksiyon kapmadan ağrısız ve hızlı bir şekilde iyileşmesine katkı sağlar. Ayrıca oluşabilecek yara izi riskinin minimize edilmesinde de önemli bir rol üstlenir. Yanık kremi ve yara spreyi gibi farklı Desitin ürünleri de bulunmaktadır. Desitin sprey formlu yara spreyi pişik oluşumunu önleme ve iyileştirme amacıyla da kullanılabilir. Çok amaçlı krem, günlük kullanımda cilt ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasına yönelik olarak üretilmiştir. Her yaş grubunda çeşitli cilt sorunlarının giderilmesine ve iyi bir cilt bakımı sağlanmasına katkıda bulunmak için Desitin krem çeşitlerinin kullanılması tercih edilebilir. Sürülmesinin kolay olması ve şeffaf yapısı sayesinde yüze de uygulanabilen etkili bir üründür. Cilde zarar vermeyen yapısı dolayısıyla istenilen miktarda ve ihtiyaç duyulduğu kadar uygulama yapma imkanı verir.

Desitin Pişik Kremi

Hassas bebek cildinde kızarıklık, tahriş ve döküntülere neden olabilen pişik annelerin en sık karşılaştığı sorunların başında gelir. Desitin Pişik Kremi bebeklerde pişik oluşumunun önlenmesi ve pişiğin tedavi edilmesi amacıyla özel olarak formülize edilmiştir. içeriğindeki etkili bileşenler sayesinde cilt üzerindeki pişiği yok ettiği gibi oluşabilecek olan pişiğin engellenmesine de katkıda bulunabilir. Aynı zamanda bebeklerin günlük bakım ihtiyacının karşılanması görevini de yerine getirir.

Paraben ve parfüm içermeyen Pişik Kremi temiz ve kuru bölgeye uygulanmalıdır. Uygulama sonrasında cildin kremi iyice emmesi için nazikçe cilde yedirilmelidir. Böylece Desitin pişik kreminin emilimi hızlandırıldığı gibi yapılan masajla bebeğin rahatlaması da sağlanabilmektedir. Pişiğin önlenmesi için Desitin pişik kreminin günde bir kez kullanılması yeterli gelmektedir.

Desitin Pişik Kremi Fiyat

Desitin pişik kremi fiyat olarak değerlendirilirken annelerin önceliği sağladığı fayda olmaktadır. Desitin pişik kremi fiyatları her bütçeye uygundur. Tekli ya da set halinde satın alımlarda fiyatların farklılaşması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca Desitin krem fiyatları tercih edilen ürüne, ürünün içeriğine ve gramajına bağlı olarak da değişebilmektedir.