Dermalogica

Dermalogica, kadın ve erkeklere özel bakım ürünleriyle cildinizin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlarken, saç bakım ve tıraş ürünleri ile de saçlarınızın ve sakallarınızın güçlenmesini sağlıyor.

Geçmişten günümüze, erkek kadın olmaksızın ortak olarak yaşadığımız bir problem vardır. Bu da ciltlerimizin bakımsız olmasıdır. Kendimize özel formüller oluşturmaya çalışır kulaktan dolma fikirleri benimseriz. Fakat bunların çoğu zaman yarardan çok zararı dokunmaktadır. Ortak cilt yapımız olmadığı için herkese iyi gelen bir formülün size de iyi geleceğini düşünmek birazcık saçma olur. Çünkü bazı ciltler vardır kuru, bazı ciltlerde vardır ki kuruluğun yanında soyulmada mevcuttur. Bu yüzden her cildin dili ve de konuşma şekli de farklıdır. Bu yüzden bu konudaki bakımları uzmanlara bırakmak en iyisidir. Bu konudaki uzmanlardan bazıları da Dermalogica markasında bir araya toplanarak karşılaşabilecekleri birçok cilt tipi olarak özel formül geliştirmişleridir.

Son zamanlarda o kadar çok ürün ortaya çıktı ki gerçek anlamda hangisine güveneceğimizi şaşırdık. Fakat Dermalogica ürünleri sizin hem estetiğinizi hem de sağlığınızı düşünen çok önemli bir firmadır. İçerisinde cildinizi yenileyen birçok bitkisel özler ve de yapılar bulunmaktadır. Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde az miktarda da olsa kimyasal madde bulunmaktadır. Fakat bunlar size zarar vermekten çok iyileştirmeyi esas alır.

Dermalogica Daily Microfoliant

Suni koku ve renklendirici içermeyen Dermalogica Daily Microfoliant, eşsiz pirinç bazlı enzim toz, mikro düzeyde eksfoliasyon gerçekleştirerek ciltle anında ve gözle görülür bir şekilde daha yumuşak ve daha parlak bir görüntü sağlar. Cildiniz bir an da yaşlanmış olabilir veya göz çevrenizde kırışıklık meydana gelmiş olabilir bunun için yapmanız gereken tek şey Dermalogica Multivitamin Power Firm kullanmak. Çünkü bu krem hem kırışıklıklarınızı ortadan kaldırırken cildinizin yenilenmesine de yardımcı olur. Cildi yeniden canlandırıcı antioksidan vitaminler, kırmızı deniz yosunu özü ve de koruyucu silikon içermektedir. İçerisinde hiçbir şekilde suni koku ve de zararlı madde bulunmamaktadır.

Kuru Ciltler İçin Dermalogica Prescleanse

Cildiniz kuru olduğu gibi aşırı yağlıda olabilir bunun içince yapmanız gereken tek şey Dermalogica precleanse kullanmak. İçerisinde zeytinyağı, çekirdek yağı bazlı temizleyici, kukui fındığı, hodan tohum ve pirinç kepeği yağları ile zenginleştirilerek serumu ve yağ bazlı kirleri anında çözüp atar.

Dermalogica Special Cleansing Gel

Tüm gün kirlere ve yorgunluğa maruz kalan cildiniz akşamları rahatlamak ve de dinlenmiş olmak ister. Fakat birçok krem ve yahut sprey tam olarak bunu sağlayamaz. Bu konuda güvenmeniz tek sprey Dermalogica Special Cleansing Gel'dir. Cildinizi dinlendirir, hafifletir ve de arındırarak tazelenmenize yardımcı olan bir formülü vardır.

Dermalogica Eye Care

Yüzümüzdeki en hassas organımız gözümüzdür. Gözlerimiz o kadar hassastır ki en küçük bir tozda bile reaksiyon gösterip kaşıntı ve de kızarma şeklinde kendisini bize hatırlatır. Bu yüzden onu temizleyeceğimiz ürününde bu konuda hassasiyete sahip olması gerekir. Mesela Dermalogica total Eye Care kullanabileceğiniz en hassas göz temizleme jelidir. Özel formülü ile gözlerinizi sizden çok düşünür. Piyasadaki birçok krem ve de losyon sizin sağlığınızdan çok sadece estetik açıdan ön plana çıkmanızı esas alır. Bu yüzden her iki açıdan da güvenebileceğiniz bir marka bulmanız sıkıntılıdır. Bu yüzden bizim ürünlerimizi gözünüz kapalı seçebilirsiniz. Sizi hem rahatlatır hem dinlendirir hem de gençleşmenize yardımcı olur.

Dünya geneli ürünlerimizden son derece memnundur ve sağlıklı çözümler için ürünlerin kullanıcılar üzerindeki etkisi markanın kendisi tarafından halen aktif durumda olan tedavi merkezinde denenmektedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de sağlıklı çözümler için bu markaya ve ürünlerine güvenebilirsiniz. Dermologica Ürünleri Dermokozmetik'te

Saç, vücut ve yüz bakım ürünleri ile kadın ve erkekler için farklı çözümler sunan Dermalogica ürünlerine ekonomik fiyatlar ile dermokozmetik sayesinde ulaşabilirsiniz.