Dermalogica Ürünleri

Toplam 67 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Temizleyicilerden toniklere, nemlendiricilerden bakım ürünlerine ve daha fazlasına, her cilt tipi için mükemmel Dermalogica cilt bakım ürünlerini bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Dermalogica, kadın ve erkeklere özel bakım ürünleriyle cildinizin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlarken, saç bakım ve tıraş ürünleri ile de saçlarınızın ve sakallarınızın güçlenmesini sağlıyor.

Geçmişten günümüze, erkek kadın olmaksızın ortak olarak yaşadığımız bir problem vardır. Bu da ciltlerimizin bakımsız olmasıdır. Kendimize özel formüller oluşturmaya çalışır kulaktan dolma fikirleri benimseriz. Fakat bunların çoğu zaman yarardan çok zararı dokunmaktadır. Ortak cilt yapımız olmadığı için herkese iyi gelen bir formülün size de iyi geleceğini düşünmek birazcık saçma olur. Çünkü bazı ciltler vardır kuru, bazı ciltlerde vardır ki kuruluğun yanında soyulmada mevcuttur. Bu yüzden her cildin dili ve de konuşma şekli de farklıdır. Bu yüzden bu konudaki bakımları uzmanlara bırakmak en iyisidir. Bu konudaki uzmanlardan bazıları da Dermalogica markasında bir araya toplanarak karşılaşabilecekleri birçok cilt tipi olarak özel formül geliştirmişleridir.

Son zamanlarda o kadar çok ürün ortaya çıktı ki gerçek anlamda hangisine güveneceğimizi şaşırdık. Fakat Dermalogica ürünleri sizin hem estetiğinizi hem de sağlığınızı düşünen çok önemli bir firmadır. İçerisinde cildinizi yenileyen birçok bitkisel özler ve de yapılar bulunmaktadır. Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde az miktarda da olsa kimyasal madde bulunmaktadır. Fakat bunlar size zarar vermekten çok iyileştirmeyi esas alır.

Dermalogica Daily Microfoliant

Suni koku ve renklendirici içermeyen Dermalogica Daily Microfoliant, eşsiz pirinç bazlı enzim toz, mikro düzeyde eksfoliasyon gerçekleştirerek ciltle anında ve gözle görülür bir şekilde daha yumuşak ve daha parlak bir görüntü sağlar. Cildiniz bir an da yaşlanmış olabilir veya göz çevrenizde kırışıklık meydana gelmiş olabilir bunun için yapmanız gereken tek şey Dermalogica Multivitamin Power Firm kullanmak. Çünkü bu krem hem kırışıklıklarınızı ortadan kaldırırken cildinizin yenilenmesine de yardımcı olur. Cildi yeniden canlandırıcı antioksidan vitaminler, kırmızı deniz yosunu özü ve de koruyucu silikon içermektedir. İçerisinde hiçbir şekilde suni koku ve de zararlı madde bulunmamaktadır.

Kuru Ciltler İçin Dermalogica Prescleanse

Cildiniz kuru olduğu gibi aşırı yağlıda olabilir bunun içince yapmanız gereken tek şey Dermalogica precleanse kullanmak. İçerisinde zeytinyağı, çekirdek yağı bazlı temizleyici, kukui fındığı, hodan tohum ve pirinç kepeği yağları ile zenginleştirilerek serumu ve yağ bazlı kirleri anında çözüp atar.

Dermalogica Special Cleansing Gel

Tüm gün kirlere ve yorgunluğa maruz kalan cildiniz akşamları rahatlamak ve de dinlenmiş olmak ister. Fakat birçok krem ve yahut sprey tam olarak bunu sağlayamaz. Bu konuda güvenmeniz tek sprey Dermalogica Special Cleansing Gel'dir. Cildinizi dinlendirir, hafifletir ve de arındırarak tazelenmenize yardımcı olan bir formülü vardır.

Dermalogica Eye Care

Yüzümüzdeki en hassas organımız gözümüzdür. Gözlerimiz o kadar hassastır ki en küçük bir tozda bile reaksiyon gösterip kaşıntı ve de kızarma şeklinde kendisini bize hatırlatır. Bu yüzden onu temizleyeceğimiz ürününde bu konuda hassasiyete sahip olması gerekir. Mesela Dermalogica total Eye Care kullanabileceğiniz en hassas göz temizleme jelidir. Özel formülü ile gözlerinizi sizden çok düşünür. Piyasadaki birçok krem ve de losyon sizin sağlığınızdan çok sadece estetik açıdan ön plana çıkmanızı esas alır. Bu yüzden her iki açıdan da güvenebileceğiniz bir marka bulmanız sıkıntılıdır. Bu yüzden bizim ürünlerimizi gözünüz kapalı seçebilirsiniz. Sizi hem rahatlatır hem dinlendirir hem de gençleşmenize yardımcı olur.

Dünya geneli ürünlerimizden son derece memnundur ve sağlıklı çözümler için ürünlerin kullanıcılar üzerindeki etkisi markanın kendisi tarafından halen aktif durumda olan tedavi merkezinde denenmektedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de sağlıklı çözümler için bu markaya ve ürünlerine güvenebilirsiniz. Dermologica Ürünleri Dermokozmetik'te

Saç, vücut ve yüz bakım ürünleri ile kadın ve erkekler için farklı çözümler sunan Dermalogica ürünlerine ekonomik fiyatlar ile dermokozmetik sayesinde ulaşabilirsiniz.

Dermalogica Temizleyici Ürünleri

Cildimizin güzelliğimizi ve sağlığımızı günlük olarak yaptığımız temizleyicilerle sağlarız. Dermalogica markası her cilt tipine uygun temizleyici ürünlerini tüketicilere sunmuştur. Aşırı yağ üretimi olan ciltlerin fazla yağını dengelenemeye ve cildin arındırmaya yardımcı olan Dermalogica Krem Kıvamında Temizleyici yağlı veya deri altında birikimleri derinlemesine temizlemek için uygulanır. Kuru ciltlerinin birikimlerini arındırmak, beslemek ve serbest radikallerin sebep olduğu hasarları kontrol etmek için uygulanan Dermalogica Temizleme Solüsyonu cilt birikimleri giderirken aynıu zamanda nemlendirme sağlamaya yardımcı olabilir. Kuru ciltler yoğun bir nemlendirme ister aksi halde ciltte tahriş ve erken kırışıklıklara neden olabilir. Yoğun bir nemlendirme sağlayan Dermalogica Nemlendirici Set içerisinde göz çevresi kremi, göz-dudak temizleyicisi ve nemlendirici krem bulunur. Cildin nem bariyerine zarar vermeyen, soyulmalara ve kuruluğa neden olmadan nemlendiren Dermalogica Konsantre Köpük Jel cildi oluşacak tüm etkenlerden arındırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olabilir.

Dermalogica Nemlendirici Ürünleri

Günlük nem koruması için savaşan içerisindeki bitkisel özler ile nemsizlikle savaşarak cildin ihtiyacı nemi sağlamaya yardımcı olanDermalogica Nemlendirici Losyon cildi yapısını güçlendirmek, gözenekleri sıkılaştırmak ve yağsız bir nem sağlamak için uygulanır. İklim saldırılarına karşı bariyer sağlamak, çevresel şartlara karşı korumak ve tazelemek için uygulanan Dermalogica Dudak Koruyucududakların nemlenmesine, pürüzsüzleşmesine ve tazelenmesine yardımcı olabilir. İçeriğindeki bitkisel özler ile birlikte düzensiz cilt tonunu dengelemeye vemelanin üretimini düzenlemeye yardımcı olan Dermalogica Lekeli Ciltler İçin Gündüz Kremi çizgilerin görünümünü azaltmak ve cildin doğal nem bariyerini güçlendirmek için kullanılır.

Dermalogica Göz Bakımı Ürünleri

Göz çevresinde kırışıklık, halkalar, şişlik ve torbalanmalar görülebilir. Dermalogica markası hassas göz çevresine uygun ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı göz çevresinde kırışıklıklar görülebilir. Stres, güneş ve yanlış ürün kullanımı cildin daha hızlı elastikiyetini kaybetmesine neden olup kırışıkların oluşmasına neden olur. Göz çevresini nemlendirmek, kırışıkları azaltmak ve aydınlık bir görünüm kazandırmak için uygulanan Dermalogica Göz Çevresi Kremi elastikiyet kazandırarak pürüzsüz bir görünüm kazanmaya yardımcı olabilir. Göz çevresinin komple bakımını yapmak aynı zamanda nemini ve temizliği sağlamak için Dermalogica Nemlendirici Set cilt bakımı için yardımcı olabilir. Dudağı temizlerken aynı zaman nemlendirmek, tahrişi önlemek ve yumuşaklık sağlamaya yardımcı olan Dermalogica Dudak Temizleyici suya dayanıklı makyajı bile rahatlıkla temizleyebilir.

Dermalogica Yaşlanma Karşıtı Bakım Ürünleri

Cilt yaşlanmalarına sebep olan tetikleyicilerin kontrolüne proaktif yaklaşım uzun süre cildin yumuşak, gergin ve sağlıklı olmasını sağlar. Dermalogica markası yaşl anma karşıtı bakım ürünleri ile kırışıkların önüne geçmek için savaşır. Cildin sıkılaşması, nemlenmesi ve serbest radikalleri karşı korunmasında büyük rol oynayan Dermalogica Nemlendirici Sprey yaşlanma etkileriyle savaşarak cildin sıkılaşmasına yardımcı olabilir. Vitaminler ve bitkiseller ile kırılma ve incelmelere karşı tırnakları güçlendirirken çatlamış elleri onaran Dermalogica Tırnak Kremi kuru ve çatlak kütikülleri onarırken tırnakların kırılmasını ve incelmesini azaltarak güçlendirir. Cilt yaşlanmasını hızlandıran faktörlülere karşı korumak, cilt hücrelerini onarmak ve cildi nemlendirmek için uygulanan Dermalogica Yaşlanma Karşıtı Maske yaşlanmaya bağlı problemlere karşı korumaya yardımcı olabilir. Cilt lekelerini azaltmak, ince çizgileri gidermek ve elastikiyetini yitirmiş cildi onarmaya yardımcı olan Dermalogica Leke Serumu yaşlanmaya neden olan çevresel şartların önüne geçmek için uygulanır. Cildin toparlanması, elastikiyet kazanması ve güçlenerek daha genç bir cilde kavuşmasına yardımcı olan Dermalogica Yaşlanma Karşıtı Serum cilt bariyerini güçlendirerek zararlı etlilere karşı koruma sağlar. Cilt yapısının kaybettiği parlaklığı geri kazandırmak, ince çizgileri azaltmak ve yenilerin oluşmasına engel olmaya yardımcı olan Dermalogica Kırışıklık Kremi daha genç bir cilt sunmak için kullanılır.

Dermalogica Akne ve Yağlı Cilt Ürünleri

Akne ve yağlı ciltlerin birden fazla sorunu vardır. Sivilce, gözenek tıkanıklığı ve aşırı sebum üretimi gibi sorunlardır. Dermalogica markası maske, krem ve temizleyicileriyle tüketicilerin sorunlarına yardımcı olmuştur. Akne ve sivilceye eğilimli yağ salgılanması fazla olan ciltlerin bakımı için kullanılan Dermalogica Akne Krem sivilcelerin oluşumunu ve yağ oluşumunu kontrol etmek için kullanılır. Akne ve sivilceleri kurutmak ve tıkanan gözenekleri temizleyerek sivilcelerin oluşumunu önlemek yardımcı olan Dermalogica Sivilce Kremihafif renkli yapısı ile doğal bir kapama sağlar. Ciltte oluşan aşırı yağ salımını kontrol altına almak ve tıkanan gözenekleri temizleye yardımcı olan Dermalogica Köpüren Akne Temizleyici gözenekleri açarak sivilcelerin oluşumunu engellemeye yardımcı olabilir. Sebum üretimini dengelemek, yağlanmayı önlemek ve parlamayı azaltmak için uygulanan Dermalogica Akneli Ciltler İçin Güneş Koruyucu hem cildi güneşten koruyarak hem de sivilceleri engelleyerek cilde bakım yapar. Sivilcelere sebep olan nedenleri ortadan kaldırmak ve gözemek tıkanıklığını engellemek için önerilen Dermalogica Sivilce Maskesi aşırı yağı emerek cildi arındırır.

Dermalogica Tıraş Serisi Ürünleri

Dermalogica kadınlar kadar erkekleri de düşünmüştür. Bakımlı erkeklerin tıraş bakımı için pek çok ürünü bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan çay ağacı ve lavanta ile cildin yumuşama pürüzsüzleşmesi ve cildi kurutmadan nemli tutan Dermalogica Temizleyici Sabuncildin doğal nem bariyerini aşındırmadan yüzeydeki aşırı yağı ve birikimleri gidermeye yardımcı olabilir. Tıraş tahrişini, kesikleri ve sıyrıkları azaltmak aynı zamanda favoriler ve bıyıkların kullanımına uygun olan Dermalogica Yumuşak Tıraş Yağı düzenleyici silikon ile bariyer lipitleri kuvvetlendirmeye yardımcı olabilir. Cildi tahriş eden ve kurutan yüksek alkali içerikler içermeden, sakalı yumuşatarak sert ve kalın sakallar için tıraşa ekstra hazırlık sağlayan Dermalogica Tıraş Tahrişini Önleyici Losyon cilt tahrişlerini ve tıraştan kaynaklı sivilcelerin önüne geçmek için uygulanır. Tıraş sonrası kızarıklığı gidermek, nemlendirmek ve rahatlatmak için önerilen Dermalogica Tıraş Sonrası Bakım Balsamı kıl dönmelerini ve tıraştan dolayı oluşan sivilcelerin oluşmasını engellemeye yardımcı olabilir. Tıraştan kaynaklı tahrişi önlemek ve hasarlı onarmak için uygulanan Dermalogica Tıraş Kremi cildin tıraş sonrası iyileşme sürecine katkıda bulunur. Diğer Dermalogica ürünlerine ulaşmak içinwww.dermokozmetik.com adresine ulaşabilirsiniz. 

Dermalogica Spa Vücut Terapi Serisi Ürünleri

Dermalogica markası spa serisi tüketicilerin ilgisini çekmiştir. Uzun süre nemlendirici etkisiyle kuru hassas ciltleri nemlendirmek, canlandırmak ve rahatlatmak için kullanılan Dermalogica Nemlendirici Vücut Kremi ciltteki su kaybını önleyerek nemi cilde hapseder, cildi besler ve hücre yenilenmesini destekler, ciltteki pullanma ve çatlamaları azaltır cildi pürüzsüz hale getirir. Nemlendirici esansiyel yağlar cildi pürüzsüzleştirip yumuşatırken, cildi arındırır ve canlandırır. Hoş kokulu bitkisel özler doğal bir köpük sağlayanDermalogica Vücut Temizleyici cildi kurutmadan veya soymadan sabun içermeyerek temizleme sağlamaya yardımcı olabilir. Cildi pürüzsüzleştirmek, yenilemek ve sertleşmiş bölgeleri yumuşatmak için uygulanan Dermalogica Vücut Peelingi içeriğindeki esansiyel yağlar ile cildi rahatlatmaya ve canlandırmaya yardımı olur. ölü hücrelerin ciltte dökülmesine yardımcı olan enzimlerle sandal ağacı, lavanta ve limonu birleştirerek günlük vücut terapisini gerçekleştiren Dermalogica Ölü Deniz Tuzu zengin besleyici özelliği bulunmaktadır. Masaj, vücut terapisi ve mükemmel cilt yapılandırması için aromatik vücut bakım yağı olan Dermalogica Banyo Yağıcildin düzenlenmesi için aromaterapik vücut bakım sunar. Diğer Dermalogica ürünlerine ulaşmak için www.dermokozmetik.com sitemizi ziyaret ediniz.

Gizle
Ürün istek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası

sayfamızdan erişebilirsiniz.