5,0 (0)

Depil Fruit Body Bikini Ağda Bandı 20 Adet

Marka
Ürün Kodu : 2834
Ürün Barkodu :

  Tükendi!  

 

Depil Fruit Body Bikini Ağda Bandı 20 Adet


Depil Fruit Ağda Bandı İle Ağda Yapmak Çok Kolay ve Hızlı.
 

Kolayca kullanabileceğiniz Depil Fruit ağda bantları sizler için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğindeki nemlendirici Jojoba ve Hindistan Cevizi Yağı,yatıştırıcı Lavanta ve Portakal özleri sayesinde cildinize zarar vermeden tek hamlede kalıcı sonuçlar elde edin.
 
Sonuç
 
Tahriş olmadan zarif dokunuşlara sahip bir cilt.
 
Uyarılar
 
Depil Fruit ağda bantları bacak, koltukaltı, bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde arka arkaya iki kez kullanmayınız. Yaşlılar ve diyabet hastalarında kullanımı uygun değildir. Akne ilacı kullananlar önce doktora danışmalıdır. Epilasyon dışında herhangi bir amaç için kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 
Kullanma Talimatı
 
Ağda Öncesi
 
En iyi sonucu alabilmek için tüy uzunlukları 2-6 mm arasında olmalıdır. Uygulanacak bölgenin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz. Çift taraflı ağda bantları avuçlarınızın arasında 30 saniye süreyle ovarak ısınmasını sağlayınız. Bantları yavaşca ikiye ayırınız.
 
Uygulama & Çekme
 
İkiye ayırdığınız ağda bandlarından bir tanesini tüyün çıkış yönü doğrultusunda uygulanacak bölgeye yapıştırınız. Bir elinizle cildinizi gererken, diğer elinizle bandı ani ve tek bir hareketle tüylerin çıkış yönünün tersine doğru paralel olarak çekiniz.
 
Ağda Sonrası
 
Cildinizde kalan ağda artıklarını, kullanılmış bir bandın arka tarafını cildinize hafifçe bastırarak alabilirsiniz. Ağda işlemini bitirdikden sonra, cildinizi temizleme mendilleri ile siliniz ve temizleyiniz. Ağda artıklarını temizlemek için kesinlikle su, sabun ya da alkol kullanmayınız. Gerekiyorsa yağa batırılmış pamuk kullanabilirsiniz.

BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER