Dead Sea SPA Magik Ürünleri

Günümüzde karşılaştığımız dış etkenler, hormonal bozukluklar, dengesiz beslenme ve şüphesiz kent yaşamının en önemli olumsuz etkeni olan stres gibi zorlu yaşam şartları insan sağlığı her yönden olumsuz etkiler. Bu denli olumsuz bir ortamda, dengesiz beslenme şartlarında ve yoğun strese maruz kalındığında cildin de etkilenmemesi düşünülemez. Cildin hem yaşlanmasına hem de problemli hale gelmesine yol açan bu olumsuzluklar zamanla kronik hale dönüşür ve bu etki cildin erken yaşanmasıyla sonuçlanır. Tarihin en eski zamanlarından bu yana kullanılan organik bazlı bileşikleri modern çağın dermokozmetik sektöründeki en yararlı ürünlere dönüştüren Dead Sea Spa Magik ise geliştirdiği ürünleriyle tüm bu olumsuz etkilerden kurtulma imkânı sunuyor.

Markanın geliştirdiği ürünlerin içeriğinde, yüzlerce yıldır insanoğlunun şifa bulmak ve daha genç görünen bir cilde sahip olmak için kullandığı ölü denizden elde edilen tamamen organik bazlı bileşenler yer alıyor. Ölü deniz minerallerinin özellikleri üzerinde bugüne kadar yapan pek çok bilimsel araştırma zaten bu organik bazlı, yoğun mineral içerikli bileşenlerin cilt üzerinde oldukça yüksek bir pozitif etkiye sahip olduğunu defalarca göstermiştir. Dead Sea Spa Magik ise bu şifalı mineralleri; nemlendirici, arındırıcı, yağ emici ve onarıcı gibi ürünler geliştirmekte kullanıyor. Markanın ürünlerinin bu doğal içeriği ayrıca pek çok ürünün antiseptik etkiye sahip olmasını da sağlamakta.

Koruyucu krem ve yoğun organik mineral içeriğe sahip çamur maskesiyle her yaştan kadının pahalı cilt bakım merkezlerinde kullanılan ürünlerden evinde çok daha pratik ve kuşkusuz çok daha ekonomik biçimde faydalanmasına imkân tanıyan Dead Sea Spa Magik ayrıca vücut bakım ovalama tuzu, yoğun mineralli banyo tuzu ve vücut losyonu gibi ürünlere de sahip. Cilt yumuşatıcı, peeling kremi, yosun ve çamur maskesi, yağlı ciltler için cilt yumuşatıcı gibi ürünlere ek olarak saç derisi için bakım maskeleri de geliştiren markanın ayrıca anti aging etkiye sahip göz bakım kremi, konsantre diş ve ağız bakım ürünleri, yüz ve makyaj temizleyicileri de bulunuyor. Güneş koruyucu kremlerden hassas ciltler için yüz temizleme jeline dek ürünleri oldukça geniş bir yelpazeye yayılan Dead Sea Spa magik sayesinde Spa deneyimini evinizde yaşayabilirsiniz.

Tüm Dead Sea Spa Magik ürünlerine www.dermokozmetik.com adresimizden sipariş verebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.