DDF Ürünleri

DDF
ddf

Avrupalı kadınların cilt bakımında kişisel ihtiyaçlarına özgü ürünler kullanması için 1991 yılında kurulan bir dermokozmetik firması olan DDF (Doctor's Dermatologic Formula) ürün geliştirme konusunda bilimsel araştırma yöntemlerine sıkı sıkıya bağlı kalması ve üretim tesislerinde son teknoloji laboratuvarlar bulundurmasıyla kısa sürede tercih edilen bir markaya dönüşmüştür.

Kuruluşu olan 90'lardan itibaren Avrupa merkezli olan kadınların dikkatini çeken ürünler geliştirmeyi başaran DDF geliştirdiği ürünlerle ülkemizdeki kadınlara bu özel formüllü ürünleri kullanma imkânı sunduğundan bu yana sektördeki payını arttırmaya devam ediyor. Dünya markaları arasında yer almayı başarmış markanın ürünlerini beslenme ve şifalı bitkiler uzmanı Dr. Elaine Linker, Dermatolog Dr. Howard Sobel ve Biyokimya uzmanları ile araştırmalar sonucu ürünlerini formüle etmişlerdir.

Geliştirdikleri bu ürünler yaşlanma karşıtı ürünler, serumlar, güneş koruyucuları, lekeler, nemlendiriciler ve temizleyiciler gibi farklı cilt yapısında ve farklı yaşlardaki tüm kadınlara hitap etmeyi başarmıştır. Kuru cilt yapısına sahip olanların cildini derinlemesine nemlendirmesini sağlayan ürünlerden yağlı cilt problemlerini çözmek isteyenlere dek farklı genetik özelliklere sahip herkesin cilt sağlığına kavuşmasını sağlayacak bir DDF ürünü mutlaka vardır. Markanın kırışıklık giderici serumları ve gözaltı bakım kremleriyse özellikle yoğun ilgi görmekte, dermokozmetik sektörünün giderek daha da fazla talep gören ürünleri arasında yer almakta. Kuru ve yağlı ciltlerin temizliğinde yüksek etkisiyle beklentileri fazlasıyla karşılayan ve cildin nefes almasını kolaylaştıran temizleyicilerinin yanı sıra anti-aging serumlarıyla da öne çıkmaktadır. Leke açıcı serum, matlaştırıcı güneş kremi gibi ürünlere ek olarak DDF imzası bulunan selülit kremleri de kadınların ortak problemi olan selülitler üzerindeki yoğun etkisi sebebiyle oldukça yoğun ilgi görüyor ve markanın en çok talep gören ürünleri arasında yer alıyor.

DDF sağlık ürünlerini kapsadığı için bu ürünleri eczanelerden ve bazı seçkin online sitelerinden ulaşabilirsiniz. Tüm DDF ürünlerine www.dermokozmetik.com adresimizden sipariş verebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

DDF Yaşlanma Etkilerini Onarıcı Ürünleri

Göz çevresi, dudak çevresi ve yüz bölgesinde istenmeyen kırışıklıklar görülür. Bu kırışıklıklara sadece yaşlılık belirtileri değildir. Güneş ışını, nemsizlik, sigara-alkol kullanımı ve yanlış ürünlerdir. Bakımı ve korunması yapılmayan cilt zamanla zayıflayan cilt bariyeri korumasız kalarak erken kırışıklıklara yol açar. DDF markası bu tür sorunlar için tüm cilt tiplerine uygun ürünleri bulunmaktadır. Göz çevresindeki mimik çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve sıkılaştırmaya yardımcı olan Ddf Gözaltı Bakım Kremi içeriğindeki kafein ve amino asitler ile kan dolaşımının hızlanması, göz altı morlukların ve torbalanmaların azalması için kullanılır. Cilt üzerindeki hasarları minimuma indirmek ve serbest radikallerinin yok olması için kullanılan Ddf Gece Kremi cildi sıkılaşması, çizgilerin azalması, nemlenmesi ve cilt rengini nötr hale getirmeye yardımcı olur. Cildi yaşlanma etkilerine karşı koruyan cilde yoğun nem sağlayan ve yenilemesine yardımcı olan Ddf Nemlendirici Krem ince çizgilerin görünümünde düzelme ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olurken aynı zamanda cilde sağlıklı bir ışıltı sunar. Cilde zarar vermeden nazik bir şekilde soyan, pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya ve hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olan Ddf Granüllü Temizleyici cildi temizlerken bile nemlendirir.Cildin sıkılığını arttırmak için kullanılan ve krem formunda tasarlanan Ddf Göz Çevresi Serumu göz çevresinin elastikiyetini arttırarak kırışılıkların ve ince çizgilerin miniminize olmasına yardımcı olabilir.gece cilt bakımınız için Ddf Gece Bakım Kremi Göz çevresi hassas ve ince yapıda olduğu için ilk kırışılık belirtileri bu bölgede görülmektedir. Çevresel şartlarında etkisiyle daha erken kırışıklık görülen bölgeye Ddf Gece Bakım Serumuuygulayarak göz çevresinin sıkılaşmasına yardımcı olabilirsiniz.Günlük hayatımızda kullandığımız mimiklerden doları alın, kazayağı ve dudak çevresinde kırışıklılar görülür. Bu kırışıklıkların azalması için Ddf Mimik Kırışıklık Kremi kullanılmalıdır.Cildi kırışıklıklara karşı koruyarak pürüzsüzleşmesi, cilt lekelerin azalması ve güneşe karşı korunması için Ddf Kırışıkları Azaltıcı Jel sizin için ideal bir ürün olabilr. Tüm DDF ürünlerini detaylı incelemek için www.dermokozmetik.com tıklayabilirsiniz.

DDF Yaşlanma Etkilerini Önleyici Ürünleri

Belli bir yaştan sonra ciltte kırışıklıklar görülür. Bu kırışıklıklar Yaşlanma belirtileri, yanlış ürün kullanımı ve nemsizlik sonucu oluşan kırışıklıklardır. Bu kırışıklıkların oluşumunu geciktirmek ve önüne geçmek için DDF markası birçok ürün geliştirmiştir. Yaşlılık belirtilerini geciktirmek, ince çizgileri minimize etmek ve cildin nemlenmesini artırmak için ürünleri bulunur. Cildin yenilenmesi için DDF Cilt Yenileyici Krem ile cildinizi derinlemesine temizleyerek, cildinizin daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Cildiniz de oluşan kırışıkların tedavisinde DDF markasına ait DDF Bakım Toniği ile destek sağlayarak, cildinizde oluşan normal ve derin kırışıklıkların azalmasına yardımcı olabilirsiniz. Göz çevresi bakımına yardımcı ve göz çevresinde oluşmuş olan yaşlılık belirtilerine karşı kullanabileceğiniz DDF Anti-Age Serum ile yaşlılık belirtilerinin azalmasına yardımcı olabilirsiniz. Cildin en büyük problemlerinden biri de yağlı veya kuru ciltlerdir. Bu tür problemler cildin dengesini bozabilir. Bu nedenle bu tür problemlerden arınmak için DDF Matlaştırıcı ve nemlendirici krem serisini kullabilirsiniz. Cildin sıkı görünmesini sağlayan en büyük unsur gözeneklerin sıkılaştırılmasıdır. Gözeneklerin sıkılaştırılarak cildin daha diri ve sıkı görünmesi için DDF Gözenek sıkılaştırıcı serumlardan destek alınarak, cildin daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanabilir. Ayrıca DDF gece bakım kremleri ile geceleyin cildinizin nem dengesini sağlayarak cildinize geceleyin de destek sağlayabilirsiniz.

DDF Akne Yağlı Cilt Serisi Ürünleri

Ciltte biriken yağlar ve kirler gözenekleri tıkayarak ciltte sivilcelenmeye ve akne oluşmasına neden olur. Gözenekler temizlenmediği takdir sivilceler oluşmaya devam edecektir. Ayrıca gözenekte biriken yağlar gözeneklerin genişlemesine neden olarak rahatsız edici bir görüntüye neden olabilir. DDF markası yağlı ciltlerin bakımı için temizleyiciler, matlaştırıcılar, sebum düzenleyiciler ve maskeleri geliştirmiştir. Nem sağlamak için DDF Akneli Ciltler İçin Nemlendirici Ciltte artmış yağ salgısına bağlı parlaklığı gidermek ve cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı olan DDF Köpük Formunda Temizleyici cildin yağ miktarını azaltmak, gözenekleri temizlemek ve cildi sıkılaştırmak için kullanılır. Cildin fazla yağını almak, cildi matlaştırmak ve nem oranını dengelemek için önerilen DDF Dengeleyici Bakım Ürünü aynı zamanda makyaj tabanı için kullanılır. nemlendirici için DDF Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Çevresel etkilerden dolayı tıkanan gözeneklerin açılması, ince çizgilerin azalması ve yağlı cilt porblemlerini aza indirmeye yardımcı olan DDF Gece Bakım Jeli karma ve yağlı ciltler için sebum dengeleyici ve çizği görünümünü azaltıcı jeldir. Karma, yağlı ve akneli ciltler için cildi matlaştırıcı sebum düzenleyici krem DDF Matlaştırıcı Güneş Korumalı Nemlendirici cildin yağ ve nem oranının dengelenmesini ve UVA/UVB karşı korunmasına yardımcı olabilir. Sivilce oluşumunu engellemek ve oluşan sivilceleri tedavi etmesi için kullanılan her yaş grubuna uygun olan DDF Yağlı Cilt Tiplerine Temizleyici Jel yağlı ve akneye yatkın cilt gruplarına uygundur. Parlamaya neden olan aşırı yağın dengelenmesi, gözeneklerin temizlenmesi, sıkılaşması ve nemlenmesi için kullanılan DDF Kil Maskesi cildi derinmesine temizleyerek yatışmasına yardımcı olabilir. Diğer ürünlerimize ulaşmak için ürünlerine www.dermokozmetik.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DDF Leke Serisi Ürünleri

Ciltte lekelenme birçok sebepten dolayı oluşur. Bunlar güneş ışınları, yaşlılık belirtileri ve hamilelik döneminde oluşan lekelerdir. İlk başta rahatsızlık vermese de lekeler çoğaldıkça dikkat çekici ve rahat edicidir. Lekeleri önlemek ya da önüne geçmek için DDF Leke Ürünüsayesinde hem güzelleşmeye hem de sağlıklı olmak mümkündür. Yaşlanma, güneş ışınları ve hamilelik döneminde oluşan cilt lekeri zamanla rahatsızlık vermektedir. Leke sorunuyla mücadele etmek için DDF Yağlı Ciltler İçin Jel yardımcı bir temizleyicidir. Çeşitli nedenlerden dolayı ciltte lekeler ve renk bozukluğu görülür. Lekelerin azalması ve yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olan DDF Leke Açıcı Serum tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Birçok kişini sorunlarından biri olan lekeler güneş ve yaşlılık gibi dönemlerde lekelerde artış görülür. cildin pürüzsüzleşmesi ve daha berrak bir görüntüye sahip olması için DDF Leke Serumu cildin bakımı için öenmli rol oynamaktadır. Melanin üretimin dengelemek, nemlendirmek ve leke görünümünü düzeltmek için önerilen DDF Leke Kremizengin içeriği ile lekelerin açılması ve parlaklık sağlaması için kullanılır. Göz çevresinde görülen morluk, şişlik ve yorgunluk belirtilerinin azalması ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşması için kullanılan DDF Göz Çevresi Jeli göz çevresinin nemlenmesine ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. Güneş ışınlarından ve bronzlaşmadan dolayı oluşan lekelerin, mat görünümünün ve kırışıklıkların önüne geçmek için önerilen DF Leke Açıcı Nemlendirici cildi nemlendirerek yaşlanmanın gecikmesi ve kırışıklıkların azalması için uygulanır. Yaşlılık, hamilelik ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için tasarlanmış, 6 doğal renk açıcı madde, glikolik asit ve salisilik asit ile kombine edilmiş DDF Leke Açıcı Temizleyici Jel yüz ve vücut lekelerinde kullanılanılabilir.

DDF Bio Moistur Eye Serum Göz Çevresi Bakım Serumu
263,40 TLKDV Dahil
439,00 TL KDV Dahil
DDF Wrinkle Relax 15 ml Kırışıklarına Karşı Bakım Kremi
263,40 TLKDV Dahil
439,00 TL KDV Dahil
DDF Restoring Night Serum Kuru ve Olgun Cilt Tipi için Kırışık ve Nemlendirici Gece Bakım Serumu
226,20 TLKDV Dahil
377,00 TL KDV Dahil
DDF Advanced Micro-Exfoliation Cleanser Cildi Temizleyici Olgun, Normal, Kırışık ve Kuru Ciltler için Bakım Kremi
124,80 TLKDV Dahil
208,00 TL KDV Dahil
Zengin antioksidanlar içeren anti-age serumu
283,20 TLKDV Dahil
472,00 TL KDV Dahil
Yağlı ve akneli ciltler için nemlendirici bakım kremi
124,80 TLKDV Dahil
208,00 TL KDV Dahil
DDF Ultra Lite Oil Free Moisturizing Dew Nemlendirici Krem
131,40 TLKDV Dahil
219,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Ddf Revolve 400X RFL Kit Set Cilt Bakım Cihazı
263,40 TLKDV Dahil
439,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Revolve 400X Mikrodermabrazyon Cildinizi arındırmak ve derinlemesine temizlemek için geliştirilmiş bakım ürünüdür
138,00 TLKDV Dahil
230,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Erase Eye Gel Göz Çevresindeki Torbalar İçin Jel
157,80 TLKDV Dahil
263,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Dark Spot Minimiser Targeted Correcting Lekelere Karşı Serum
175,80 TLKDV Dahil
293,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm Ciltler, Yağlı Ciltler ve Lekeli Ciltler İçin Jel
98,40 TLKDV Dahil
164,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Sensitive Skin Cleansing Jel Hassas ve Alerjik Ciltler için bakım ürünü.
98,40 TLKDV Dahil
164,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hassas Cilt Tipleri hariç diğer Tüm ve Yağlı Cilt Tipleri Gece için Bakım Kremi
263,40 TLKDV Dahil
439,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Advanced Firming Eye Concentrate Cream Kırışıklık, Morluk ve Gözaltı Bakım Kremi
250,20 TLKDV Dahil
417,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Olgun, Normal, Kuru ve Kuruya Eğimli Ciltler için Güneş Koruyuculu Anti-aging Krem
289,20 TLKDV Dahil
482,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Olgun Kırışık ve Karma Ciltler için Gözenekleri açan Temizleyici Bakım Ürünü
111,60 TLKDV Dahil
186,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Normalden Yağlıya eğilimli ve Yağlı Akneli Ciltler için Bakım Toniği
131,40 TLKDV Dahil
219,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Göz çevresindeki kırışıklıklar, torbalar, şişkinlikler ve morluklar için bakım ürünü
189,00 TLKDV Dahil
252,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Karma ve yağlı ciltler için sebum dengeleyici ve çizgi görünümünü azaltıcı jel
124,80 TLKDV Dahil
208,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Karma, yağlı ve akneli ciltler için gözenekleri açıcı temizleyici jel
98,40 TLKDV Dahil
164,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Kuru Ciltler için Güneş Korumalı Leke Karşıtı Nemlendirici Bakım Kremi
177,00 TLKDV Dahil
295,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Dermaxime Cellumend Selülit Kremi, Dermaxime Selülit Kremi, Dermaxime Cellumend Cellulite Cream, Cellulite Anti-Cellulite Cream
90,00 TLKDV Dahil
150,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Advanced Moisture Defense Uv Cream Spf15 + Advanced Eye Firming Concentrate + Advanced Firming Cream İçerir
289,20 TLKDV Dahil
482,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Olgun,normal,kuru ve kuruya eğilimli ciltler için krem formunda temizleyici
36,00 TLKDV Dahil
60,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Göz çevresindeki kırışıklıklar, torbalar, şişkinlikler ve morluklar için bakım ürünü
302,40 TLKDV Dahil
504,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Yağlı ciltler ve genişlemiş gözenekler için bakım maskesi
264,00 TLKDV Dahil
440,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Ciltte görülen kırışıklık, sıkılık kaybı ve geniş gözenekler için bakım kiti
279,00 TLKDV Dahil
465,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Ciltte görülen kırışıklık, sıkılık kaybı ve geniş gözenekler için uygulanan bakım kiti
167,40 TLKDV Dahil
279,00 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.