DDF Leke Ürünleri güneş lekesinden kaynaklı kahverengi lekeleri hafifleterek aydınlık bir görünümü sağlamak için kullanılan leke ürünleridir. Kahverengi lekeler ve eşit olmayan cilt tonu cildinizin görünümünü kırışıklıklardan ve inve çizgilerden daha fazla yaşatabilir. Vücut zaman içerisinde fazla melanin ürettiği için kahverengi noktalar şiddetli renk değişimlerine yol açabilir. Görünümleri leke ürünleri ve güneş koruyucuları ile en aza indirilebilir. DDF Brightening Cleanser yağlı ciltler için leke ürünüdür. Kahverengi lekeleri hafifletirken yağlı görünümün hafifletmek ve mat görünüm sunmak içindir. DDF Erase Eye Gel göz çevresinde oluşan koyu halkaları ve lekeleri hafifletmek içindir. Gözaltı halkalarını hedef alarak aydınlık bir görünüm sunarken nemlendirici özelliği ile doğal nem dengesini sağlar.
Tükendi
DDF Erase Eye Gel Göz Çevresindeki Torbalar İçin Jel
157,80 TLKDV Dahil
263,00 TL KDV Dahil
Tükendi
DDF Kuru Ciltler için Güneş Korumalı Leke Karşıtı Nemlendirici Bakım Kremi
177,00 TLKDV Dahil
295,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Lekeli Ciltler İçin Renk Değişikliğini Azaltıcı Pod, Lekeli Ciltler İçin Temizleyici Hediyeli
176,40 TLKDV Dahil
294,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cilt tonunu düzenleyici, nemlendirici ve koruyucu leke ürünü, DDF Brightening Cleanser Lekeli Ciltler İçin Temizleyici HEDİYELİ !
150,60 TLKDV Dahil
251,00 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.