DDF Ürünleri

Avrupalı kadınların cilt bakımında kişisel ihtiyaçlarına özgü ürünler kullanması için 1991 yılında kurulan bir dermokozmetik firması olan DDF (Doctor's Dermatologic Formula) ürün geliştirme konusunda bilimsel araştırma yöntemlerine sıkı sıkıya bağlı kalması ve üretim tesislerinde son teknoloji laboratuvarlar bulundurmasıyla kısa sürede tercih edilen bir markaya dönüşmüştür.

Kuruluşu olan 90'lardan itibaren Avrupa merkezli olan kadınların dikkatini çeken ürünler geliştirmeyi başaran DDF geliştirdiği ürünlerle ülkemizdeki kadınlara bu özel formüllü ürünleri kullanma imkânı sunduğundan bu yana sektördeki payını arttırmaya devam ediyor. Dünya markaları arasında yer almayı başarmış markanın ürünlerini beslenme ve şifalı bitkiler uzmanı Dr. Elaine Linker, Dermatolog Dr. Howard Sobel ve Biyokimya uzmanları ile araştırmalar sonucu ürünlerini formüle etmişlerdir.

Geliştirdikleri bu ürünler yaşlanma karşıtı ürünler, serumlar, güneş koruyucuları, lekeler, nemlendiriciler ve temizleyiciler gibi farklı cilt yapısında ve farklı yaşlardaki tüm kadınlara hitap etmeyi başarmıştır. Kuru cilt yapısına sahip olanların cildini derinlemesine nemlendirmesini sağlayan ürünlerden yağlı cilt problemlerini çözmek isteyenlere dek farklı genetik özelliklere sahip herkesin cilt sağlığına kavuşmasını sağlayacak bir DDF ürünü mutlaka vardır. Markanın kırışıklık giderici serumları ve gözaltı bakım kremleriyse özellikle yoğun ilgi görmekte, dermokozmetik sektörünün giderek daha da fazla talep gören ürünleri arasında yer almakta. Kuru ve yağlı ciltlerin temizliğinde yüksek etkisiyle beklentileri fazlasıyla karşılayan ve cildin nefes almasını kolaylaştıran temizleyicilerinin yanı sıra anti-aging serumlarıyla da öne çıkmaktadır. Leke açıcı serum, matlaştırıcı güneş kremi gibi ürünlere ek olarak DDF imzası bulunan selülit kremleri de kadınların ortak problemi olan selülitler üzerindeki yoğun etkisi sebebiyle oldukça yoğun ilgi görüyor ve markanın en çok talep gören ürünleri arasında yer alıyor.

DDF sağlık ürünlerini kapsadığı için bu ürünleri eczanelerden ve bazı seçkin online sitelerinden ulaşabilirsiniz. Tüm DDF ürünlerine www.dermokozmetik.com adresimizden sipariş verebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.