Dalan

Zeytinyağlı kişisel bakım ürünleri ile sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından en çok ilgi gösterilen markalardan biri Dalan’dır. Kaliteye ve kullanıcı memnuniyetine önem veren marka doğal malzemelerden oluşan ürünleri ile ön plandadır. 

Sağlıklı bir yaşamın en önemli unsurlarından olan kişisel bakımın en iyi şekilde sağlanması ve sağlıklı bir cilde sahip olunması için faaliyet gösteren Dalan her cilt tipine uygun ürünlere sahiptir.

Dalan Şampuan

Dalan şampuan içeriklerinde çoğu kullanıcı açısından vazgeçilmez olan zeytinyağı ile inci proteinini kullanır. Doğal içeriklere sahip olan şampuan çeşitleri doğal içeriklere sahip olduğu gibi silikon, sülfat ve paraben gibi zararlı kimyasal maddeleri içermez. Bu tür zararlı kimyasalların kullanıldığı şampuanlar saç derisine zarar verebilir ve saçlarda kepeklenmeye ya da dökülmeye neden olabilir. Onarıcı, kepek karşıtı ve renk koruyucu formüllere sahip olan Dalan şampuan çeşitleri bu sayede her saç tipine, ihtiyacı olan özel bakımı sunabilir. Saf formülü sayesinde her cinsiyet ve her yaş grubu tarafından kullanılabilir.

Dermatolojik test edilip onaylanan şampuan çeşitleri sık kullanımda dahi saça ve saç derisine zarar vermez. Gözle temas ettiğinde ılık suyla yıkanması yeterli olur. Zeytinyağı ve pirinç proteinine sahip Dalan şampuan çeşitleri saçı derinlemesine temizleyerek hacim verir. Parlak ve canlı bir görünüm kazandırır. Bileşenlerindeki inci proteini saç renginde ekstra kalıcılık sağlar. Ayrıca boyalarda bulunan kimyasal maddelerin saç derisinde yaratması olası hasarları onarır. Çift etkili sistemlere sahip Dalan şampuan çeşitleri zeytinyağı, ipek proteini ve allantoin içerikleriyle kepekle savaşmak konusunda etkilidir.

Dalan El Kremi

Dalan el kremi çeşitleri normal ve kuru ciltlerde kullanıma yönelik özel olarak geliştirilmiş formüllere sahiptir. Dalan el kremi çeşitlerinin formülü gliserin ve doğal zeytinyağı içerir. Bu sayede cildi besleyerek canlandırır. Cildi anında yumuşattığı gibi 24 saate kadar nem dengesinin korunmasını sağlar.

Çok kuru ciltler için özel olarak geliştirilen Dalan yoğun bakım kremi kolay emilen doğal zeytinyağlı formülü ile cilde anında yumuşaklık kazandırır. Shea yağının nemlendirme etkisi ile cilde ihtiyacı olan bakımı yapar. 

Özenle geliştirilen Dalan d’Olive Body Butter Shea yağı, doğal zeytinyağı ve bitkisel bazlı nemlendiriciler ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir. Bu bileşenler sayesinde cildi canlandırarak anında ipeksi yumuşaklık kazandırır.

Dalan Sıvı Sabun

Zeytinyağının besleyici özelliklerini kullanarak etkili bir kişisel bakım sunan Dalan sıvı sabun çeşitlerinde zeytinyağının yanı sıra lavanta, leylak, Hindistan cevizi ve çiçeklerin doğal özleri kullanılır. 

Dalan sıvı sabun çeşitleri yüksek hijyen formülleri ile derinlemesine temizlik sağlar. Eldeki mikro kalıntılar ile bakterileri tamamen temizler. Doğal yağların yer aldığı içeriği teni beslerken yumuşak bir bakımı garantiler. Cildin pH seviyesiyle uyumlu bir formülü olduğundan cilt dostu bir üründür.

Dalan zeytinyağlı sıvı sabun çeşitleri cilt temizliğine yumuşak bir dokunuş yaparken cilt ihtiyaçlarına en uygun olan ürünü seçme imkanı verir. Ellere temizlik ve yumuşaklığı aynı anda kazandıran sıvı sabun çeşitleri doğal yağlar ve çiçek özleriyle zenginleştirilmiş bir yapıya sahiptirler.

Antibakteriyel özellikleri dolayısıyla sıklıkla tercih edilen sıvı sabun çeşitleri farklı yağlar ve proteinlerle zenginleştirilirler. Bu sayede el ve cilt sağlığı açısından faydalı bileşenlere sahip olurlar.

Dalan Sabun

Günlük hayatta temizliği sağlama amacıyla en sık kullanılan ürünlerin başında sabunlar gelir. Akla gelen ilk sabun markalarından biri olan Dalan geleneksel ürünleri en son teknoloji ile birleştirerek en kaliteli ürünleri tüketicilerine sunmayı başarmaktadır. 

%100 zeytinyağlı, doğal ve el yapımı ürünleri bulunan Dalan aynı zamanda ekolojik sistemlere ve doğal kaynaklara duyarlı bir marka olarak bilinir. Bu anlayış dahilinde Dalan ürün yelpazesinde bulunan hiçbir ürün çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. 

%100 doğal içerikli Dalan Antik Zeytinyağlı Sabunlar üretilirken zeytinyağı ile birlikte kullanılan farklı bitkisel içerikler sayesinde farklı ihtiyaçlara etkili çözümler üretmek mümkündür. Geleneksel beyaz sabun, zeytinyağlı lavanta sabunu ve zeytinyağlı defne sabunu gibi çeşitleri olan Dalan sabunlar hem cilt hem saç sağlığı için çok faydalıdır.

Dalan Fiyatları

Dalan fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenir. Üretimde kullanılan malzeme, formül bileşenleri, ürünün türü ve gramajı ürünlerin fiyatının belirlenmesi aşamasında göz önünde bulundurulan etkenle arasında yer alır.