Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu

Cumlaude Lab

Cumlaude Lab
Bionike Zamanın ilerlemesi, kullanılan zararlı artıkların her geçen gün daha fazla kullanılmasıyla atmosferimiz çok fazla zarara maruz kalmakta ve de kirlenmektedir. Ozon tabakasının delinmesi zararlı ışınların bize ulaşımının daha kolay olması ile üzerimizde hissettiğimiz ağırlık ve de kirlilik çok fazla artmıştır. Gün geçtikçe de artmaya devam etmektedir. Ne kadar çok önlem alırsak alalım maalesef ki ozon tabakamızı ve ya atmosferimizi iyileştirme işlemimizi sağlıklı olarak yerine getirememekteyizdir. Lakin bundan vazgeçip yenilgiyi kabul edece değiliz. Bu konuda birçok çalışma birçok strateji geliştirilmekte ve de önlemler alınmaktadır. Bizimde her geçen gün kendimiz için sağlığımızın tam olarak yerinde olması için almamız gereken önlemlerimiz vardır. Bunlardan en basitini kremler ve yahut losyonlarla sağlamaya çalışırız. Koruyucu kremleri her zaman tercih ederiz. Fakat hangisinin gerçek anlamda bize zarar verdiğini ya da vermediğini bilemeyiz. Bunları bilmek istemediğimiz için biraz da bunu sağlarız fakat her zaman araştırmalı ve kendimiz için en uygun ürünleri seçmeliyiz. Bu konuda cumlaude lab bizim için biçilmiş kaftandır.

Güneşin ya da zararlı ışınların etkilerinden kurtulmak için güneş kremi, koruyucu krem mutlaka kullanmamız gerekir. Çünkü en basiti zarar görmüş ozon tabakamızın içerisinden atmosfere filtrelenmeden gelen ışınlar; delici, yakıcı ve alerjik reaksiyonlar yaratıcı şekilde gelmektedir. Bunlar da bizim üzerimizde kötü etkiler yaratmaktadır. En basiti cildimize zarar vermekte, sağlık açısından bize önemli sorunlar çıkarmaktadır. Çoğu kansere yol açmakta genç yaşlı demeden tehlike arz etmektedir. Fakat kendimizi koruyalım derken, koruyucu kremlerin içerisindeki zararlı maddelere de kendimizi maruz bırakmamalıyız. Çünkü bunlar yarardan çok daha büyük kötülüklere yol açar. Araştırmadan sahip olacağımız her ürün bize maddi manevi daha büyük sorunlar açmaktadır. Bu yüzden cumlaude lab güneş kremi kullananlarla konuşmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü kendimize güveniyoruz. Sadece güneş kremi üretmeyi amaç edinmiyor aynı zamanda da sizin sağlınızı düşünmeye çalışıyoruz. Sağlığınız bizim için çok önemli, sizin güveninizi her zaman hissetmek bunu da size hissettirmek isteriz. Memnuniyetiniz bizim başarı ve de şevk kaynağımızdır.

Cildimiz her zaman yağlı olmaz. Bazen o kadar yağlı ve kötü bir hal alır ki kendi kendimizi görmek istemeyiz. Fakat unuttuğumuz bir nokta vardır ki her cildin çözümünü içeren bir krem veyahut losyon vardır. Dediğim gibi her cildin kendi bir dili vardır aslında. Sadece onu yakalamak ve iltibata geçip o sorunu halletmek mesele olmuştur. Fakat cumlaude lab hydralaude serisi ile bütün cilt problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Normal olarak kabul ettiğimiz ciltler, yağlı ve hassas ciltler için nemlendirici serum içeren yapısıyla yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Cildinizin hassasiyetini ortadan kaldırarak ölü derilerin yenilenmesine, cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Deniz suyu ile formüle edilmiş olup cilt tiplerin hassasiyetini ortadan kaldırmayı amaçlamış ve de amacına ulaşmıştır. Akne problemlerine dayalı hassasiyet problemlerini ortadan kaldırır.

Alerji yapmaz özellik içermesi sizin içiniz rahatlatan başka iyi bir özelliğidir. İçerisinde parfüm bulunmaz. Cildinizin tahriş olmasına engel olur. Dermatolojik olarak test edilmiş ve de birçok deneyden başarıyla çıkmıştır. Genellikle geceleri temizlenmiş ciltlere masaj yaparak uygulamanızı tavsiye ederiz. Hem bütün günün yorucu uğultusunu dinlendirecek hem de ferahlık sağlamanıza yardımcı olacaktır. İçerisinde matlaştırıcı partiküllerde bulunmaktadır. Yağlanmayı bir nebzede bu partiküller engellemektedir. Alkol oranı diğer ürünlerden daha az bulunmakta ve size hem estetiklik hem de sağlıklı bir görüntü katmaya çalışmaktadır.

Cumlaude Lab Nemlendirici Vücut Serisi Ürünleri

Dış şartlara bağlı meydana gelen kuruluklara gereken önlem alınmazsa deri hastalıklarına, tahrişe, pul pul dökülmeye ve erken kırışıklıklara neden olabilir. Ayrıca her banyodan sonra cilt biraz daha kurur. Bu yüzce banyodan hemen sonra vücut nemlendiricileri kullanılmalıdır. Cumlaude Lab markası vücut bakımı için tüketiciye istediğini vermektedir. Gece yapılan bakımlar cilde daha iyi etki ederek istenilen sonuca daha kolay ulaşılır. Cumlaude Lab Nemlendirici Gece Bakım Kremi gece bakımını için idealdir.Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak için koruyucular kullanılmalıdır. Bunun için Cumlaude Lab Güneş Korumalı Gündüz Kremi kullanılarak cilt korunabilir.Sebum üretimi fazla olan ciltlerde parlama sıklıkla görülür. Bu parlama makyajın ve cildin kötü görünmesine neden olabilir. Parlamanın önüne geçmek için Cumlaude Lab Matlaştırıcı Gece Bakım Kremi kullanılmalıdır.Cildin nem seviyesini düzenlemek, kaşıntı, kuruluk ve pul pul dökülmeyi azaltmaya yardımcı olan Cumlaude Lab Nemlendirici Süt kullanarak cildin yeniden yapılandırılması sağlanabilir.Kuru ve normal cilde sahip çocuk ve yetişkinlerinin kullanımına uygun Cumlaude Lab Nemlendirici Vücut Sütü ürünlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Cumlaude Lab Atopik Hassas Ciltler Ürünleri

Bu kategoride buluna ürünler hassas, kuru, atopik ve kolay irite olan ciltlerin bariyerini onarmak için kullanılan ürünlerdir. Atopik dermatitler de şok tedavi kullanımı için uygun olabilir. Kaşıntıların, kuruluğun ve yanma hissi azaltılması için uygulanmaktadır. Hassas ve atopik ciltlerin bakımı ve zarar görmemesi için içeriğinde parfüm, alkol ve renklendirici yoktur. Kuru ve aşırı kuru ciltlerin, günlük banyo ve duş kullanımı için özel formüle vücut yıkama yağı olan Cumlaude Lab Vücut Yıkama Yağı Atopik dermatitli ve tahriş olmuş çocuk ve yaşlı bireylerin ciltlerine uygundur.Kuru ve aşırı kuru ciltlerin, tahriş olmuş ciltlerin günlük banyo ve duş kullanımları için özel formüle edilmiş Cumlaude Lab Banyo Duş Jeli cildi kurutmadan temizlemek, hassasiyeti gidermek ve nemlendirmek için uygulanırAtopik egzama sonucu ciltte oluşmuş hassasiyet, aşırı kuruluk, aşınmış cilt yüzeyleri için yoğun nemlendirici ve besleyici krem olan Cumlaude Lab Atopik Ciltler İçin Yüz Kremi hasar tedavisini desteklemek, onarmak ve nemlendirmek için uygulanmaktadır.Kuru, atopik, hassas ciltleri nemsizlikten koruyan yumuşatıcı, cilt bariyer fonksiyonunu güçlendirme, pul pul dökülmesini önleme ve nemlendirmek içinCumlaude Lab Vücut Sütü atopik ciltler için ideal bir ürün olabilir.

Cumlaude Lab Akne ve Yağlı Cilt Ürünleri

Yağlı ciltlerin nedenleri ergenlik, hormonal, yanlış ürün kullanımı, stres ve hamileliktir. Bu tarz ciltlerin bakımı için günlük temizleme, nemlendirme ve maskeler yapılmalıdır. Cilt günde 2 kere doğru ürünlerle temizlenmelidir. Temizlenmeyen cilt gözenekleri tıkayarak akneye yol açmaktadır. Nemlendirme kullanımı ise sebum fazlasını azaltmak ve cilde yapılan akne tedavisinin kurutucu etkisinden korunması için kullanılır. Caudalie markasına ait Her cilt tipine uygun ürünlerini sitemizden bulabilirsiniz. Etkin formülü ile hassas ciltlerin problemlerini göz önünde bulundurarak akne oluşumunu engellemek için Cumlaude Lab Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jelikullanılarak cildin günlük temizliği yapılabilir.Hassatiyeti giderime, iritasyonları yatıştırma, anında matlaştırıcı ve nemlendirici etki sağlayıp bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olan Cumlaude Lab Yapılandırıcı Emülsiyon akne tedavisinde kullanılabilir. Yağlanmayı kontrol altına alan özel patentli formüle (Acnacidol) sahip Cumlaude Lab Matlaştırıcı Nemlendirici Emülsiyon ile cildin yeniden yapılandırılması sağlanabilirKuru, kırmızı, çatlamış, hassas ve sinirli ciltlerin yatışması ve nemlenmesi için Cumlaude Lab Cilt Bakım Yağı ile içeriğinde bulunan Vitamin A Vitamin E ve Provitamin ile cilt yüzeyindeki dökülmelere karşı kullanılır.Yüz ve göz bölgelerindeki makyajı temizleyerek aynı zamanda cildi nemlenmesine olanak sağlayan Cumlaude Lab Misel Temizleyici ile günlük cilt temizliği yapılmaktadır. Aşırı hassas ciltlerin cilt ve makyaj temizliği için uygun, durulanmayan, yatıştırıcı, sakinleştirici bir temizleyi olan Cumlaude Lab Makyaj Temizleyici Losyon cildi kurutmadan ve lipid tabakasını koruyarak temizlemeye olanak sunar.Hızla emilen zengin yüksek konsantrasyonlu atopik ciltler üzerinde bariyer oluşturan Cumlaude Lab Emülsiyon Balsam tahrişli ciltlerin yatışması, rahatlaması ve nemlenmesi için uygulanmaktadır. Markanın diğer ürünlerine ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cumlaude Lab Spesifik Bakım Ürünleri

Cumlaude Lab bebeklerin pişik bölgelerinde, yetişkinlerde gögüs altı, bacak arası ve koltukaltı bölgesinde pişik önlemek için uygulanan ürünleri bünyesinde barındıran bir markadır. Hasarlı problemli ciltleri onarmaya ve yenilemeye olan ürünleri ile İğneli ve lazer epilasyon, soğuk ve kuru havan oluşan çatlaklar, piercing, kulak delmesi, dövme, yanıklar ve traş sonrası oluşan tahrişlerin onarılmasına uygun ürünleri bulunur. Hasarlı cilt dokusunu rahatlatmak, sakinleştirmek, kızarıklıkların gidermek ve cildi derinlemesine nemlendirmek için Cumlaude Lab Yatıştırıcı Cilt Emülsiyonu ayrıca kimyasal Peeling sonrası, yüzeysel hasarlar ve güneş sonrası oluşabilecek yanıklara da önerilir. Bebeklerin pişik bölgelerinde , yetişkinlerde gögüs altı , bacak arası ve koltukaltı bölgesinde oluşan pişiği önlemek içinCumlaude Lab Yetişkinler İçin Pişik Kremi hem bebek hem de yetişkinlerin kullanımına uygundur.İğneli ve lazer epilasyon, soğuk ve kuru havan oluşan çatlaklar, piercing, kulak delmesi, dövme, yanıklar ve traş sonrası oluşan tahrişlerin onarılması için Cumlaude Lab Yara Bakım Jeli onarmaya ve yenilemeye yardımcı olabilir.Su çiçeği, isilik, güneş yanıkları yüzünden gelişen iritasyon ve tahrişlerde kullanılabilen Cumlaude Lab Yatıştırıcı Vücut Losyonu sakinleştirici ve rahatlatıcı bir süspansiyondur. Çocuk ve yetişkinlerde, göz çevresi rahatsızlıklarında kullanılabilen hijyenik göz çevresi temizleme mendili olan Cumlaude Lab Göz Temizleme Mendili özel tasarlanmış mendil ile yetişkin ve çocuklarda  göz kapağı kirpiklerinin günlük hijyeni için Papatya suyu kullanarak rahatlamasını sağlamaktadır. Diğer ürünlerini ulaşmak ve diğer Cumlaude Lab ürünlerine ulaşmak için www.dermokozmetik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cumlaude Lab Cilt Onarıcı ve Yenileyici Ürünleri

Cildin katmanlarında görülen hasarlar güzelliği bozan faktörlerdir. En etkili ve en kısa zamanda cildin onarılması için Cumlaude Lab ürünleri cilt tipine ve sorununa uygun ürünleri ile bakım yapmak mümkündür. Ciltte görülen kuruluk, yaşlanma belirtileri, lekeler ve kırışıklıkların bakımı için kullanılan ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Normalden kuruya eğilimli tüm yaşlanma etkilerinin onarılmasına ve oluşacakların önlenmesine yüksek derecede yardımcı olan Cumlaude Lab Yaşlanma Karşıtı Yardımcı Krem ciltte yaşlılık etkilerini önleyerek yüz ovalini toparlamak ve çizgileri gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olabilir. Derinlemesine bakım yaparak cildi onarıcı ve yeniden yapılandırıcı özelliğe ile cildin sıkılaşmasına ve çizgilerin minimize olmasına yardımcı olan Cumlaude Lab Yaşlanma Karşıtı Jel yüz ovalini toparlayarak ve çizgileri gözle görülür şekilde azaltarak yaşlanmayı önlemeye yardımcı olabilir. Aşırı pigmentli bölgelerde çalışıp cildin tonunu giderek daha eşit hale getiren temek aktif maddelerle formüle edilen Cumlaude Lab Konsantre Leke Giderici kloazma, melazma, güneş lekeleri ve iltihap sonrası hiperkromi gibi hasarlarına yardımcı olabilir. Yaşlanma, yorgunluk, stres ve mimik hareketlerinde kaynaklanan kırışıklık, morluk ve torbalanmaların azalması için kullanılan Cumlaude Göz Çevresi Kremi anti-age özelliği ile göz çevresindeki yaşlanma etkilerini önlemek ve yaşlanmayı geciktirmek için uygulanana bir kremdir. Cilt üzerinde oluşan kahverengi lekeleri nötrleştirmek, cildin canlandırılmasını sağlamak ve ışıltı aydınlık bir görünüm elde etmek için Cumlaude Lab Cilt Aydınlantıcı Bakım Kremi tüm ciltler için ideal bir bakım kremi olabilir. Ayrıca serbest radikalleri bloke ederek ciltte görülen çizgileri azaltabilir.Ciltte görülen tüm yaşlanma belirtilerini azaltmak, sıkılaştırmak ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olmak için Cumlaude Lab Yaşlanma Karşıtı Serum sizin için ideal olabilir. Diğer Cumlaude Lab ürünlerine ulaşmak içinwww.dermokozmetik.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cumlaude Lab Kadın Sağlıgı ve Hijyen Ürünleri

Vanija bölgesine bakterilere karşı savunmasız bölge olduğundan bakteriler oluşur. Laktobasil asit bir ortamda üremeye müsait bir bakteridir. Cumlaude Lab ürünleri Genital bölgeyi korumaya yönelik birçok ürünü laktobasil bakterileri korumaya yöneliktir. İntim bakımı için özel olarak geliştirilmiş, vajinal floranın dengelenmesine, korunmasına yardımcı olan Cumlaude Vajinal Kuruluk Önleyici Nemlendirici Genital bölgedeki kaşıntı ve kuruluktan dolayı oluşan tahrişi, kızarıklığı ve soyulmayı engellemek için uygulanmaktadır. Kuruluktan kaynaklanan kaşıntı, kızarıklık ve iritasyonlarının yatıştırılmasını destekleyen Cumlaude Lab Vajinal Kuruluk Önleyici Nemlendirici dış genital bölgenin korunmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olan kremdirVajinadaki yerel mikroorganizma floralarının aşırı çoğalması durumunda kullanılan Cumlaude Lab İntim Bölgesi Temizleme Jeli özellikle menstruasyon dönemi için uygun dış genital ve intim bölgesi temizleyicisidir.Kasınların genital bölgerinin temizliği mutlaka yapılmalıdır. aksi halde mikroplar çoğalarak enfeksiyona ya da mantara neden olabilir. Genital bölge temizleyicisi olan Cumlaude Lab Genital ve İntim Bölgesi Temizleme Köpüğü cilde zarar vermeden temizlemeye olanak sağlamaktadır. Adet dönemi, hamilelik, menopoz, enfeksiyon durumlarında, gerginlikten ve kurulukta kaynaklanan zamanlarda Cumlaude Lab Vajinal Kayganlaştırıcı Jel ağrılı cinsel ilişkilerin acı ve hassasiyetin giderilmesine yardımcı olabilir. Caudalie'nin diğer ürünleri için www.dermokozmetik.com detaylı görebilirsiniz.

Cumlaude Lab Güneş Ürünleri

Cumlaude Lab markası bu kategoride güneş ürünlerini barındırmaktadır. Güneşin yarattığı hasarları gidermek, azaltmak ve olacak hasarların önüne geçmek için uygulanan ürünlerdir. Güneşin en önemli zararları kırışıklık, güneş yanığı, lekelenme, çillenme ve kuruluktur. Güneşe, epilasyona, peeling veya irritasyona maruz kalan ciltler için Cumlaude Lab Güneş Sonrası Nemlendirici deriyi korumak, yenilemek, rahatlatmak ve derinin hidratasyonunu sağlamaya yardımcı olabilir. Güneşe maruz kalmış ve güneşten kaynaklanan hücresel zararlara karşı hassas ve savunmasız ciltler için güven ve uzun süreli koruma sağlayan Cumlaude Lab Güneş Koruyucu yoğun nemlendirici özelliği ile güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olabilir.Cildi güneşe karşı koruyarak aynı zaman da yağı dengelemek için kullanılan karma, yağlı ve akneli ciltler için formüle edilen Cumlaude Lab Yağsız Güneş Koruyucu suya dayanıklı olup yüksek güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.Renk dokunuşuna sahip toleransı çok düşük ciltlerin ferahlaması ve yüksek güneş korumasına sahip Cumlaude Lab Renkli Güneş Koruyucu güneşe karşı aşırı hassas ciltlerin açık ten rengi ve yoğun güneş radyasyonuna karşı koruma sağlamaya yardımcı olabilirGüneşin zararlı etkilerinden kaynaklanan, hücresel hasarlara karşı, hassas ve savunmasız bebek ve çocuk ciltleri için önerilen Cumlaude Bebek Ve Çocuk Güneş Kremi kolay emilebilen yapısıyla yüz ve vücut ekstra yüksek güneş koruyucu kremdir. Yoğun nemlendiricili etken maddeleri ile cildi nemlendirirken, güneşin zararlı ışınlarından koruyan  Cumlaude Lab Yüz Güneş Kremi yaşlanma belirtilerine karşı formüle edilmiş yüksek koruma faktörlü güneş kremidir.Cildin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmak üzere, antioksidan, yağ dengeleyici ve formülündeki matlaştırıcı Cumlaude Lab Yağsız Mat Güneş Ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Cumlaude Lab Saç Dökülmesi Ürünleri

Erkek ve kadın saç tipi dökülmelerini önlemek ve bakımı sağlamak için ürünleri içermektedir. Saç dökülmelerinin birçok nedeni vardır. Bunlar, stres, dengesiz beslenme, yanlış diyet, yanlış ürün kullanımı, sigara-alkol ve genetik saç dökülmeleridir. Her tür saç dökülme probleminde tedaviyi destekleyici ve saç dökülmelerinin önlenmeye yardımcı olan Cumlaude Lab Saç Dökülmesi Önleyici Şampuansaçları canşandırmak, yapılandırmak ve hücre yenilenmesini sağlamak için uygulanırKuvvetli antioksidanlarla saçların ve kafa derisinin fizyolojik dengesinin yapılandırılmasına yardımcı olan Cumlaude Lab Saç Dökülmesi Önleyici Ampul lokal kan dolaşımını aktive ederek, hücre yenilenmesinin tetiklenmesine ve düzenlenmesine yardımcı olabilir. Saç derisinin fizyolojik dengesinin bozulmasına sebep olmadan derinlemesine temizleyen ve hassasiyet gözlemlenen durumlar da kullanılan Saç Dökülme Engelleyici Şampuan saçların kolay taranmasında ve hassasiyetin azalmasında kullanılmaktadır. Diğer Cumlaude Lab ürünlerine ulaşmak için www.dermokozmetik.com sitemize ulaşabilirsiniz.

Cilt Yüzeyindeki Dökülmelere Karşı Sıvı Jel Cilt Bakım Yağıdır.
83,30 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Dış genital ve İntim bölgesi Temizleme Jeli
156,75 TL KDV Dahil
165,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Atopik Kuru ve Hassas Cilt Tipleri İçin Vücut Yıkama Yağı
69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Su çiçeği, isilik, güneş yanıkları yüzünden gelişen iritasyon ve tahrişlerde kullanılabilen Süspansiyon Vücut Losyonu Sudaminas Body Relieving Suspension
69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Normal, Yağlı ve Hassas Cilt Tipleri İçin Korumalı Nemlendirici, Gündüz Bakım Kremi
80,64 TL KDV Dahil
115,20 TL KDV Dahil
Tükendi
Cilt Yüzeyindeki Dökülmelere Karşı Sıvı Jel Cilt Bakım Yağı
69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Normal, Kuru ve Hassas Ciltler için Nemlendiricili Güneş Koruyucu Yüz Kremi
66,36 TL KDV Dahil
94,80 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm Cilt Tipleri İçin Yüz ve Vücut Sprey Güneş Koruyucu
45,50 TL KDV Dahil
65,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Bebek ve Çocuklar İçin Yüz ve Vücut Ekstra Yüksek Güneş Koruyucu Krem
112,86 TL KDV Dahil
118,80 TL KDV Dahil
Tükendi
Bayanlar İçin Saç Dökülmesini Azaltmak için Ampul
146,30 TL KDV Dahil
209,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Normal ve Hassas Saç Derisi için Ultra Hassas Şampuan
69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Kırışıklık ve Anti aging etkide Göz çevresi bakım kremi
188,30 TL KDV Dahil
269,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Yaşlanmanın 4 Etkisine Karşı Kapsamlı Anti-Aging Etkili Su Bazlı Kremsi Jel
188,30 TL KDV Dahil
269,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cilde ışıltı, aydınlık bir görüntü kazandırmak için uygulanan bakım kremi. Kahverengi lekelerin renginin açılması için kullanılabilir.
205,80 TL KDV Dahil
294,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm cilt tipleri için uygun, yaşlanma etkilerini azaltmak ve onarmak için uygulanabilir.
205,80 TL KDV Dahil
294,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Yaşlanma Belirtilerinin Azalması İçin Bakım Kremi
188,30 TL KDV Dahil
269,00 TL KDV Dahil
Tükendi

Cumlaude Lab Dış genital ve İntim bölgesi Temizleme jeli

( SKT : 07/2021 )

69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Çocuk ve yetişkinlerde, göz çevresi rahatsızlıklarında kullanılabilen hijyenik göz çevresi temizleme mendilleridir.
55,30 TL KDV Dahil
79,00 TL KDV Dahil
Tükendi
İğneli ve lazer epilasyon, soğuk ve kuru havan oluşan çatlaklar, piercing, kulak delmesi, dövme, yanıklar ve traş sonrası oluşan tahrişleri azaltmak için kullanılabilir.
90,30 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Atopik Kuru ve Hassas Cilt Tipleri İçin Omega Vücut Sütü
111,30 TL KDV Dahil
159,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Atopik Kuru ve Hassas Cilt Tipleri İçin Lipid Üretimi Sağlayan Yüz Kremi
83,30 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Nemlendirici Vücut Sütü
111,30 TL KDV Dahil
159,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Kuru ve Normal Ciltler Çocuklar ve Yetişkinler için Nemlendirici Vücut Sütü
132,30 TL KDV Dahil
189,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Akneli ve Yağlı Ciltleri Dengelemek ve Matlaştırmak İçin Nemlendirici Emülsiyon
76,30 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Akneli ve Yağlı Ciltler için Dengeleyici Temizleme Jeli
83,30 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Hassas Ciltler İçin Yüz ve Makyaj Temizleyici Losyon
57,12 TL KDV Dahil
81,60 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm hassas cilt tipleri için yüz ve makyaj temizliğinde etkili kullanımı kolay misel temizleyici
69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hızla Emilen Zengin Yüksek Konsantrasyonlu Emülsiyon Balsam
104,30 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Sunlaude Normal, Kuru ve Hassas Ciltler için Nemlendiricili Güneş Koruyucu Yüz Kremi
81,48 TL KDV Dahil
116,40 TL KDV Dahil
Tükendi
Cumlaude Lab Sunlaude Antiaging Yaşlanma Etkilerine Karşı Emülsiyon Güneş Koruyucu Krem
90,30 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Güneş Sonrası, Nemlendirmek ve Yatıştırmak İçin Jel
47,95 TL KDV Dahil
68,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Yüksek Koruma Faktörlü Ultra Akışkan Yüz için Renkli Güneş Koruyucu,
83,16 TL KDV Dahil
118,80 TL KDV Dahil
Tükendi
Renkli Dokuya Sahip Toleransı çok düşük ciltler için Yüksek korumalı yağsız güneş koruyucu
66,36 TL KDV Dahil
94,80 TL KDV Dahil
Tükendi
Anti-aging Etkili Yaşlanma Etkilerine İçin Emülsiyon Güneş Koruyucu Krem
62,30 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
1 2 >
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.