Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
Cumlaude Lab Spesifik Bakımlar lazer epilasyon, soğuk, kuru havadan kaynaklı çatlak, kulak delme, yanık, piercing, dövme ve tıraş sonrası oluşan tahrişleri hafifleten ürünleri bulunur. Cildi korumak, akne izlerini hafifletmek ve yenilemek için idealdir. Sivilce ve uçuktan dolayı kalınlaşma problemini hafifletir. Cumlaude Lab Toallitas Higiene Ocular Via Topica çocuk ve yetişkinler için göz çevresi rahatsızlıklarında kullanılan temizleme mendilidir. Hamamelis ve fosfat tampon çözeltisi içinde ıslatır. Göz çevresinin pH dengrsini değiştirmeden su ve kan toplanmasını önler. Cumlaude Lab Sudaminas Suspension Corporal Antipicores kızarıklık, kaşıntı ve iritasyon gibi cilt döküntülerine karşı yatıştırır. Güneş yanığı, su çiçeği ve isilik gibi tahrişler için kullanılan vücut losyonudur.
Tükendi
Cumlaude Lab Su çiçeği, isilik, güneş yanıkları yüzünden gelişen iritasyon ve tahrişlerde kullanılabilen Süspansiyon Vücut Losyonu Sudaminas Body Relieving Suspension
69,30 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Çocuk ve yetişkinlerde, göz çevresi rahatsızlıklarında kullanılabilen hijyenik göz çevresi temizleme mendilleridir.
55,30 TL KDV Dahil
79,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Bebeklerin pişik bölgelerinde , yetişkinlerde göğüs altı, bacak arası, koltukaltı bölgesinde pişikleri azaltmak için uygulanabilir.
48,30 TL KDV Dahil
69,00 TL KDV Dahil
Tükendi
İğneli ve lazer epilasyon, soğuk ve kuru havan oluşan çatlaklar, piercing, kulak delmesi, dövme, yanıklar ve traş sonrası oluşan tahrişleri azaltmak için kullanılabilir.
90,30 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.