YENİ ÜRÜNLER
Cosmed Revolution yaşlanma belirtilerini hafifletmek ve geciktirmek için kullanılan anti-aging bakım serisidir. Cildin elastikiyetini kazandırmak için elastin ve kolajen liflerinin yapısı, ilerleyen yaş, güneş ve şeker ile reaksiyona girerek dejenere olur. Bu sebepten dolayı ciltte derin ve ince çizgilere neden olur. Bu seri bu çizgilerin oluşmasını önlemek, var olan çizgileri hafifletmek, cildi nemlendirmek ve cildin gün içerisinde maruz kaldığı güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkilerine karşı formüle edilmiştir. Yüz ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkları hafifletmek için ürünleri bulunur. Bu ürünler ile genç, parlak, canlı ve ışıltılı bir görünüm sunar.
Cilt Çizgilenmelerin Oluşumunu Önlemek, Var Olan Çizgilenmelerin Giderilerek Genç ve Diri Cilt Yapısının Oluşumuna Yardımcı Olur.
135,20 TL KDV Dahil
169,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cildin sıkılaşması, esneklik kazanması, parlaması ve kırışıklıkların azalması için bakım kremi
244,00 TL KDV Dahil
305,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cosmed Revolution Wrinkle Repair Night Cream Cilt Kırışıklıkları İçin Gece Kremi
151,20 TL KDV Dahil
189,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cosmed Yüz ve Dekolte Kırışıklıklara Karşı Gece Kremi. Cosmed Facial & Decollete Anti Aging Night Cream
66,40 TL KDV Dahil
83,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Cosmed Yüz ve Dekolte Kırışıklıklara Karşı Gündüz Kremi. CosmedFacial & Decollete Intensive Day Cream
66,40 TL KDV Dahil
83,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Göz çevresinde meydana gelen ince ve derin çizgilenmeleri azaltmak, parlak, pürüzsüz göz çevresi sağlamak için bakım kremi
71,20 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.