Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Colgate Optik Beyaz Ağız Bakım Suyu 250 ml
Colgate Optik Beyaz Ağız Bakım Suyu 250 ml

Colgate Optik Beyaz Ağız Bakım Suyu 250 ml (10114)

0,00
Marka : Colgate
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 23,75 TL(KDV Dahil)

Ağzınıza Uzun Süreli Buz Ferahlığı ve Güçlü Diş Beyazlatıcı Formüle Sahiptir

Colgate 

Colgate Optik Beyaz Ağız Bakım Suyu 250 ml

Ağzınızda daha uzun süreli buz ferahlığının yanı sıra güçlü diş beyazlatıcı formüle sahiptir.

Leke oluşumunu bloke eden teknolojiye sahiptir. Dişlerde doğal beyazlık sağlar.  Ağız suyu  ulaşılması en zor yerlere bile temas eder ve ağız kokusuna neden olabilecek bakteri plağıyla  mücadele eder.  Çürük   oluşumunu engeller .  Klinik testler  ile etkileri kanıtlanmıştır. Şişenin kapağı işaretli noktasına kadar doldurulmalı ve en az 30 saniye ağız çalkalanmalıdır. 6 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Diş ipi kullanarak, dişlerinizdeki gözle göremediğiniz diş aralarını da temizleyerek çürüklerin oluşmasını önleyebilirsiniz. Doğru kullanıldığı takdirde, diş fırçasının ulaşamayacağı yerlerdeki, yani diş eti çizgisinin altındaki ve dişler arasındaki yerlerdeki plak yiyecek artıkları diş ipiyle çıkarılabilir. Plak birikimi, diş çürüğüne ve diş eti hastalığına yol açabileceğinden, dişlerin diş ipi ile düzenli olarak temizlenmesi tavsiye edilir. Yaklaşık 45 cm. diş ipini kutudan dışarı çekin, metal bıçağa 90 derece yaslayarak koparın. Diş ipini, arada 2-3 cm ip kalacak şekilde orta parmaklarınızın etrafına dolayın. Diş ipini, dişler arasına yerleştirerek diş etine ulaşıncaya kadar dikkatlice kaydırın. Dişin yan yüzeylerini takip ederek, diş ipini diş etinden dişe doğru yukarıdan aşağıya hareket ettirin. Diş ipini üst çenede aşağı doğru, alt çenede yukarı doğru hareket ettirmelisiniz.

Ürün Miktarı
250 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.