5,0 (0)
Ürün Kodu : 13696
Barkod : 8683086856918

Colastin Saşe Kolajen Elastin 14x10gr

Marka

  Tükendi!  

Colastin Saşe Kolajen Elastin 14x10gr

  • Colastin; kolajen, elastin ve hyaluronik asit kompleksi ile ülkemizde formüle edilmiş ilk nutricosmetic gıda takviyesidir.
  • Colastin kolajenle cildinizi gençleştirirken, Elastinle de sıkılaştırmak ve esneklik sağlamak için kullanılan likit kolajendir.
  • Colastin'de bulunan Kolajen ve Elastin miktarları, yetişkin bir kişi için belirlenmiş maksimum kullanılabilir günlük dozdur.
  • Şeker ve Gluten içermez.
  • Cilt yaşlanmasının önüne geçmek isteyenler, kas gücü artışı ve bağışıklığın güçlenmesini isteyen tüm yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Kullanımı

Günlük olarak yetişkinler için 1 saşe form 200ml suya karıştırılarak günün herhangi bir saatinde tüketilebilir (Tercihen Akşam Saatleri).

Ürün İçeriği

HYARULONİK ASİT, KOLAJEN, ELASTİN, CO ENZİM Q10, RESVERATROL, BİOTİN, C VİTAMİNİ, GLUTATYON, ALFALİPOİK ASİT, SELENYUM

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER