5,0 (0)
Ürün Kodu : PCH65116798
Barkod : 8411061980736

Carolina Herrera 212 Vip Men Black 100 ml Edp Set


  Tükendi!  

212 VIP BLACK by Carolina Herrera, yeni erkek nesiller için yeni 'olmazsa olmaz'. Sarhoş edici bir aroma, baştan çıkarıcı ve büyüleyici, nereye gidersek gidelim, her akşam bir araya gelmemizin kahramanı olmak için ışıldayan bir varlık.

Gececi ve baharatlı bir karaktere sahip olan bu koku, parfümcüler Anne Flipo ve Carlos Benail tarafından 2017 yılında yaratılmış, hiç uyumayan New York'un en seçkin kulüplerinde sabaha kadar eğlenen ve dans eden genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Küçük saatlere kadar süren ve en büyük arkadaşı parfümü 212 VIP BLACK'in olduğu bir parti.

Steli, klasik 212 VIP'nin modern ve kozmopolit bir yeniden yorumu olan Aromatic Fougère karakterini kazanıyor. Üst notalarında pelin, anason ve rezenenin baş döndürücü bir çekimi vardır; bizi kalbine götüren yeni bir kombinasyon, yalnızca lavanta ile yaratılmıştır, enerji yüklü temiz ve saf bir aroma. Sonuç olarak, daha baştan çıkarıcı ve çekici bir ton için alt notaları misk ve siyah vanilya kabuğu ile oluşturulmuştur.

KENTSEL VE ​​ENERJİK. Bu, bu parfümün tanımladığı genç adam. Aktif, canlı, eğlenceli ve cesur. Sevilmekten hoşlanan ve asla gözden kaçmayan doğuştan bir fatih. Manhattan partilerinin kralı ve karşı konulmaz derecede seksi bir figür.

YOĞUN AROMA. Bu kokunun çok özel bir steli vardır, son derece kişisel ve yoğundur, bu nedenle yüksek sıcaklıklarda biraz tıkayıcı olabileceğinden geceleri kullanılması önerilir.

BAŞTAN ÇIKARTMA VE GİZEM. Şişesi opak ve koyu siyah renkte olup, bir gizem ve muamma halesi ile sarılmıştır. NYC Sky Line'dan ilham alan ve gece manzarasını temsil eden bu modelin tabanında gümüş vurgularla birlikte harmanlanmış bir renk var.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER