Ücretsiz Kargo
10%
686,00 TL 617,40 TL
Ücretsiz Kargo
10%
870,00 TL 783,00 TL
Ücretsiz Kargo
10%
765,00 TL 688,50 TL
Ücretsiz Kargo
10%
840,00 TL 756,00 TL
Ücretsiz Kargo
10%
2.555,00 TL 2.299,50 TL
Ücretsiz Kargo
10%
1.905,00 TL 1.714,50 TL
Ücretsiz Kargo
10%
2.655,00 TL 2.389,50 TL
Ücretsiz Kargo
10%
3.310,00 TL 2.979,00 TL
Ücretsiz Kargo
10%
2.590,00 TL 2.331,00 TL
Ücretsiz Kargo
10%
3.061,00 TL 2.754,90 TL
Ücretsiz Kargo
10%
1.378,00 TL 1.240,20 TL

Calvin Klein

Calvin Klein minimal ve sade çizgileriyle ön plana çıkan dünyaca ünlü bir moda markasıdır. Amerikalı bir modacı olan Calvin Richard Klein’ın yarattığı marka; parfüm, iç giyim, saat, jean, takı ve mücevher sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. 1968 yılında kurulmuş olan marka gösterdiği faaliyetler sonucunda hızlı bir büyüme sergilemiş ve günümüzün en büyük şirketleri arasına adını yazdırmıştır.

Calvin Klein parfüm sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstererek kadın, erkek ve unisex koku üretimi yapmaktadır. Calvin Klein parfümleri arasında çiçek ve meyve kokuları ağırlıklı çeşitler farklı ebatlarda şişelere sahiptir. Calvin Klein parfüm çeşitleri gerek kış gerek yaz mevsimi olmak üzere farklı mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilecek alternatiflere sahiptir. Pek çok farklı parfüm arasından kadınların da erkeklerin de beğenilerine uygun çeşitleri bulması mümkündür.

Calvin Klein’ın klasikleşmiş kokuları sıklıkla tercih edilmektedir. Bununla birlikte bu kokulara her yıl yenileri eklenmektedir. Bu sayede parfüm seçiminde titizlikle davranan kişiler tarzlarını daha iyi yansıtmalarını ve kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak Calvin Klein parfüm çeşidine ulaşabilirler. Calvin Klein tarafından üretilen güçlü ve baharatlı kokular keskin bir etki bırakmakla birlikte farklı giyim stillerine ve tarzlara göre daha ferah ve hafif kokuların tercih edilmesi söz konusu olabilmektedir.

Calvin Klein Kimin Markası?

Calvin Richard Klein tarafından kurulan marka faaliyetlerine 1968 yılında başlamış ancak 1992 yılında iflas tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Marka 2002 yılında Philips-Van Heusen şirketine satılmış aynı yıl itibarıyla Türkiye’de satışa başlamıştır. Philips-Van Heusen aynı zamanda Tommy Hilfiger’a da sahip olan New York merkezli bir markadır. Bu tarihten sonra Calvin Klein’ın şirketen elini yavaş yavaş çektiği bir dönem başladı ve Calvin Klein şirketin tasarım alanında danışman olarak faaliyetlerini devam ettirdi.

Calvin Klein Bayan Parfüm

Duruşunu, tarzını ve yaşam şeklini yansıtan bir parfüm kullanmak kadınların kendisini daha iyi hissetmesini sağlayan önemli bir etkendir. Farklı stillere hitap eden koku seçenekleri nedeniyle Calvin Klein bayan parfüm çeşitleri çok sık tercih edilir. 

Vanilya, papaya ve çiçek özlerinden elde edilen parfümler özellikle sade ve minimalist bir görünümü tercih edenler için idealdir. İddialı, daha feminen ve gösterişli bir görünümü benimseyenler tercihlerini genellikle büyük çiçek özlerinden yapılan parfümlerden ve baharatlı kokulardan yana kullanırlar. Yabani bitki özlerinden hazırlanan parfümler cesur ve elegan olmayı seçenler için olduğu gibi şeftali ya da turunç aromalı parfümler sportif ve modern bir tarzı benimseyenler için idealdir.

Parfüm seçimi yapılırken gece ve gündüz kullanımı dikkate alınmalıdır. Gündüzleri daha hafif kokuların kullanılması uygunken daha egzotik ve etkili kokuların geceleri tercih edilmesi önerilir. Kaliteli bir parfüm kullanmanın ciltte kalıcılığı koruması ve etrafa hoş bir koku yayılmasını sağladığından çok önemlidir. Ayrıca tanınmış ve kalitesinden emin olunan parfüm markalarının tercih edilmesi sağlık ve hijyen açısından bir gereklilik olarak kabul edilir.

Cesur, kışkırtıcı ve zamansız aromaların eşsiz birlikteliğinden oluşan Calvin Klein parfüm çeşitlerinden biri olan Calvin Klein Beauty sofistike ve feminen etkisiyle kadın ruhunun eşsizliğini gözler önüne seren güçlü bir kokudur. 

Calvin Klein Euphoria feminen bir koku olarak tüm ciltlerde kullanıma uygundur. Baştan çıkarma konusunda haklı bir iddiaya sahip olan çiçek notalarıyla egzotik meyvelerin kontrastı olan Calvin Klein Euphoria uzun süreli kalıcılığa sahip etkisi ile pek çok kadın için vazgeçilmez bir tercih olmaya devam ediyor. Tene uyumu ve eşsiz kokusu sayesinde kadınların kendini gün boyunca iyi hissetmesinde önemli bir rol üstleniyor.

Calvin Klein Parfüm Erkek

Calvin Klein erkek parfümleri erkekler tarafından en çok tercih edilen parfümler arasında yer alır. Birbirinden farklı koku seçenekleri bulunan Calvin Klein erkek parfümleri kendine güvenen, sportif ve ne istediğini bilen erkekler için adeta bir imza niteliği taşır. Klasikleşmiş kokularıyla vazgeçilmezler arasında çoktan yerini alan Calvin Klein parfüm çeşitlerinden hangisinin seçildiği erkeğin giyim stilinden kişiliğine kadar pek çok noktada bir ipucu niteliği taşır. Doğru parfümün bulunması kendine ve kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin tarzlarını tanımlamasının en etkili yöntemlerinden biridir. Seçilen parfümün kalıcı ve tenle uyumlu olmasına mutlaka özen gösterilmelidir. Sürekli kullanılan parfüm modern erkekler için kendileriyle bütünleşerek öz güveni artıran önemli bir etken haline gelebilir.

Rahatına düşkün ve iddialı olmayı seven erkeklerin bir numaralı tercihi olan Calvin Klein parfüm çeşitleri arasından seçim yapılırken kişi, stili göz önünde bulundurulmalıdır. Calvin Klein farklı stillere hitap eden parfüm çeşitleri ürettiğinden klasik bir giyim tarzını benimseyen erkekler oryantal ve daha kalıcı kokuları tercih ederken daha fresh ve hafif kokular dinamik ve sportif olmayı sevenlerin beğenisine sunulur.

Erkekler için canlandırıcı ve dinlendirici etkisi ile ön plana çıkan Calvin Klein One yoğun aroması ve yenilikçi kokusuyla popülerliğini yıllardır kaybetmemiştir. Unisex kullanıma da uygun olan Calvin Klein One meyve, turunçgil ve yeşil notaları egzotik bir dokunuşta buluşturmayı başarır. Hem sert hem yumuşak kullanıma uygun olmasının nedeni hafif çiçek ve baskın odunsu kokusudur.

Calvin Klein Parfüm Fiyatları

Parfümler kişisel bakımın ve günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olarak kabul edilirler. Gün boyu temizlik ve tazelik hissini yakalamayı sağlayan ve farklı kokularıyla sıra dışı bir etki yaratan esansların doğru şekilde seçilmesi erkeklere de kadınlara da karakterlerine en uygun kokuyla tarzlarını yansıtma imkanı verir. 

Calvin Klein kalıcı, tarz ve kaliteli ürünlerle birlikte anılan bir marka olarak büyüleyici kadın ve erkek parfümleri de üretir. Calvin Klein’ın her beğeniye ve zevke hitap edebilecek çeşitlilikteki parfüm çeşitleri uzun süre kalıcılığını korur. Aynı zamanda her cilt tipine uygun içerikleri ile ön plana çıkan Calvin Klein parfümleri tarzıyla fark yaratmak isteyenler için en doğru seçimdir. Cesur, modern ve zamansız olarak nitelendirilebilen Calvin Klein parfüm çeşitleri özel esansların özel karışım teknikleriyle birleştirilmesiyle elde edilir. Bu titiz çalışmanın sonucunda kadın erkek herkesin ten rengine en çok yakışacak alternatifler ortaya çıkar. Parfümler yalnız kadınlar için değil erkekler için de kendini ifade etmenin en etkili yollarından biri olduğu gibi Calvin Klein kalitesi benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamayı garantiler. Calvin Klein Parfüm fiyatları seçilen parfüm çeşidine ve şişe ebatlarına göre değişiklik göstermektedir.