Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı 12 Adet
Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı 12 Adet

Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı 12 Adet (7686)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 28,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 26,60 TL(KDV Dahil)

5-12 Yaş Arası Çocuklar İçin 2 Farklı Renkte Burun Bandı

Breathe Right

Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı 12 Adet


Breathe Right Kids Nasal Strips

Çocukların burun tıkanıklığı bütün bir aileyi etkileyerek gece boyu uyanık kalmasını sağlayabilir. Buöylesine zor geceler huzursuz sabahları yanında getirir. Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı ile, çocuğunuzun burun tıkanıklığını rahatlatabilirsiniz. Breathe Right Çocuklar İçin ilaç içermez, böylece dozajı veya yan etkileri hakkında endişelenmeniz gerekmez.

Breathe Right Çocuklar İçin özel olarak tasarlanmış burun bantları çocuğunuzun burun kanallarını açarak hava akışını arttırır. Breathe Right ilaç içermez ve çocuğunuzun cildi için hassas olarak dizayn edilmiştir, bu da her gece kullanım için "güven" demektir. Breathe Right burun bantları kolayca yapıştırılıp çıkarılır. 5-12 yaş arası çocukların burunları için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.

Çocuğunuzun ihtiyacı olan dinlenmeye ilaç içermeyen çözüm. İhtiyaç duyulan tek şey sarılmak ve Breathe Right burun bandı.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.