Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Blue Cap Sprey 100 ml - Kepeklenme ve Pullanmaya Karşı Sprey
Blue Cap Sprey 100 ml - Kepeklenme ve Pullanmaya Karşı Sprey

Blue Cap Sprey 100 ml - Kepeklenme ve Pullanmaya Karşı Sprey (9811)

0,00
Marka : Blue Cap
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 370,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 351,50 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Kepeklenme ve Pullanmaya Karşı Nemlendirici Sprey

Blue Cap

Blue Cap Spray 100 ml


Blue Cap Kepeklenme ve Pullanmaya Karşı Sprey
Blue Cap Spreyin ana etken maddesi, etkisi 50 kat arttırılmış olan Zinc Pyrithione'dir.
 
 
İçeriği:
Zinc Pyrithione, Isopropyl Myristate, Alcohol, Isobutane, Parfum, Aqua, Bisabolol,Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Cinnamic Acid, Triethanolmania
Zinc pyritionate 0,2%
Excipients, c.s

Blue Cap Spreyin Kullanımı:
Her kullanımdan önce mutlaka iyice çalkalanmalıdır. Çünkü çinko dibe çökebilmektedir.
 
Günde 2 defa lezyonların üzerine, bir film tabakası oluşturacak şekilde yeterli miktarda püskürtülerek uygulanır. Deri üzerine uygulanan spreyin giysileriniz tarafından emilip, deriye nüfuz edecek bir şey kalmaması durumunun yaşanmamasına dikkat edilmelidir. Bunun için mümkün ise vücuda sprey uygulanmasından sonra, giysilerinizi giymeden önce bir süre beklenip maddenin giysileriniz tarafindan emilmeden deriye nüfus etmesine imkan verilmelidir.
 
Göze kaçması tehlikesini önlemek için, yüz bölgesine sprey uygulamasını yüze püskürtülerek değil, önce avuç içine püskürtülüp, oradan parmak uçları ile alınıp yüze uygulanarak yapılması tavsiye edilir. Ürünün göze kaçması durumunda bol su ile yıkanmalıdır.
 
Saçlı bölgedeki kabuklanma, pullanma lezyonları, basit bir saç kepeklenmesi boyutlarının üzerinde ise, Blue Cap Şampuan uygulamasının yanı sıra, Blue Cap Sprey'in püskürtme ağzı çekerek çıkartılıp, onun yerine Blue Cap Sprey kutusunun içinden çıkan özel aplikatörü takılarak, Blue Cap Sprey'in saç diplerine günde 2 defa uygulanması çok faydalı olacaktır.
Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.