Yerleşik Çizgilere Karşı: Nuxe Merveillance

Bitkisel Nemlendirici

Yerleşik Çizgilere Karşı: Nuxe Merveillance

Yoğun ve koşturmalı geçen şehir hayatının etkileri ister istemez yüzümüze de yansıyor. Kırışıklıklar genellikle yaşa bağlı oluşmaya başlasa da; hava kirliliği, makyaj ile uyumak, fazla mimik yapmak, stres, sigara ve alkol kullanımının da kırışıklıkları arttırdığı biliniyor. Zamanında müdahale edilmeyen kırışıklıklar ise yaş alma süreciyle beraber yerleşik çizgilere dönüşüyor. Bu aşamaya geldiğinizde ve yüzünüzde yerleşik çizgiler oluştuğunda her şeyin bittiğini düşünmeyin. Yerleşik çizgilere karşı verdiğiniz savaşta size yardımcı olmak için özel olarak üretilen Nuxe Merveillance serisi yanınızda. Dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası Nuxe’nin, 35 yaşından itibaren yüzde oluşan yerleşik çizgiler için geliştirdiği bitkisel özlü Nuxe Merveillance serisi ile artık zamanın yıkıcı etkilerini azaltabilir ve daha genç, sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bitkisel güzellik formülleri 

Bitkisel güzellik formülleriyle ve etkili bakım ürünleriyle dünyada en çok tercih edilen dermokozmetik markalarından biri olan Nuxe, Merveillance serisi ile ciltte oluşan yerleşik mimik çizgileri hafifletmeyi ve cilde pürüzsüzlük kazandırmayı amaçlıyor. İlk gençlik dönemini geçip otuzlu yaşlara gelindiğinde, cilt yaşlanma belirtileri gösteriyor. Yüzdeki mimik çizgileri, yerleşik bir hal alıyor ve bu durum birçok kişi için can sıkıcı olarak değerlendiriliyor. İşte tam da bu anda Nuxe Merveillance serisi yardımınıza koşuyor. Calendula yaprakları, mimoza tohumu, malt özleri ve althea kökü gibi doğal bileşimler içeren ve farklı cilt tiplerine uygun ürünlere sahip olan seri; kırışıklıkların doldurulmasına, düzeltilmesine ve dolgunlaştırılmasına yardımcı oluyor. Sabah ya da akşam düzenli kullanım sonucunda yerleşik kırışıklık çizgilerinin görünümünde azalma sağlanıyor.

Nemin Gücünü Keşfedin

Nuxe Merveillance serisi, gün güzeli çiçeği oleoaktiflerini içeriyor ve yerleşik çizgileri gidererek cildi sıkılaştırıyor. Cildi anında nemlendiren Nuxe Merveillance serisi ürünleri ile kırışıklıklarınızda azalmalar meydana gelirken, cildiniz çevresel etkilerden de korunuyor. Nuxe Merveillance düzenli kullanımda kırışıklıları doldurarak cildin toparlanmasına yardımcı oluyor. Ciltteki sıkılık kaybı ile savaşmak için kolajen, elastin ve vimentin içeren seride her cilt tipine uyun ürünler mevcut. Nuxe Merveillance serisi cildin yanı sıra göz çevresinde oluşan morluk, torbalanma ve kırışıklıklar için de ürünler barındırıyor. Doğal bileşenlerden oluşan Nuxe Merveillance serisi paraben ve fenoksietanol da içermiyor.

NUXE ile Her Anında Seninle


cilt bakımı

NUXE

markası ürünlerinde, nadir bulunan ve değerli botanik içerikler kullanılıyor. Nuxe ürünleri; dünyanın dört bir yanında şifalı olarak bilinen bitkilerin bileşimi ile hazırlanıyor. Bu içeriğin büyük bir kısmını ise yararları marka tarafından keşfedilen bitkiler oluşturuyor. Güvenlik ve güzellik kavramlarını bir arada düşünen NUXE, ürünlerinde renklendirici madde, hayvansal katkı maddesi ve zararlı maddeler bulundurmamaya büyük önem gösteriyor.

  

Nuxe Merveillanceserisi ürünlerini detaylı incelemek için DermoKozmetik’i ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: cilt bakımı, güzellik, doğal kozmetik
Eylül 24, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.