Şimdi Parıltı Zamanı

Şimdi Parıltı Zamanı

Sihirli bir gençlik çeşmesi ya da bozulmayan ciltler için mükemmel bir çözüm yoktur. Ancak, cilt bakımıyla ilgili sorularınızı yanıtlayabilen ve size sadece en iyi yüzünüzü ortaya koymanıza yardımcı olabilecek cilt bakımı ürünleri bulmak zor değil. Cildimiz dış etkenlere bağlı olarak zaman içerisinde yıpranır. Canlı ve sağlıklı bir cilt için düzenli olarak bakım uygulamaları yapmamız gerekir. Düzenli şekilde yapacağımız bakımlarla cildiniz pürüzsüz gözükecektir. Cilt bakım ürünleri bu konuda size en yakın yardımcı ürünlerdir.

Hava değişiklikleri kuru cildin soğuk olmasına, rüzgarların düşmesine ve ısıtılmasının, iç mekân havasının cildinizden nem almasına neden olur. Her yıl olur. Cildinizin bakımını sonbaharda değiştirmek için çok uzun süre beklerseniz cildinizde kuru deri dökülmeleri görürsünüz. Daha uzun süre beklerseniz, çatlama ve kaşıntı olduğunu fark edersiniz.

Her mevsimde vücudunuz baştan aşağı sağlıklı görünsün istersiniz değil mi? Cildiniz sizin gibi eşsiz bir rutini hak ediyor. Cildinizin hakkettiği değeri görmesi için günlük hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün geliştirildi.

Nuxe Huile Prodigieuse, cildinize ve saçlarınıza ışıltı ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olan kuru yağdır. Nuxe kuru yağlar, cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya, saçların parlamasına yardımcı olur. Özel formülleri ve doğal içerikleriyle, harika kokularıyla kadınların vazgeçemeyeceği bir üründür. Cilde yumuşaklık verir ve saçların uç kısımlarında oluşan kurulukları yatıştırmaya yardım eder. Hem cilt hem de saçlarda kullanılabileceği için son derece işlevseldir. Yüz, vücut ve saçları besler, onarır ve güzelleştirir. 

Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru yağ %100 değerli bitkisel yağlardan oluşmaktadır. İçeriğinde bulunan yağlar ve özellikleri aşağıdaki şekildedir.

  • Tsubaki, yüksek derecede besleyici ve anti-aging
  • Tatlı Badem, yumuşatıcı
  • Kamelya, nemlendirici
  • Hodan, kırışıklık karşıtı
  • Fındık, yatıştırıcı
  • Macademia, besleyici
  • Argan, onarıcı
  • %98,1 oranında doğal içeriklerden oluşur. Silikon, Mineral yağ ve koruyucu içermez.

Nuxe Huile Prodigieuse 50 ml Çok Amaçlı Kuru Yağ göz bölgesini aydınlatmak için elmacık kemikleri üzerinde idealdir. Vücudunuzu yeniden tanımlamak ve vurgulamak için kullanıma uygundur. Saçlarınıza anında parlaklık kazandırır ve ışıltı katar.

Nuxe Huile Prodigieuse ile cildinizi sevin!
Etiketler: parıltı, cilt, cilt bakımı, nuxe
Ocak 31, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.