Sağlıktan Güzelliğe: Avene

Sağlıktan Güzelliğe: Avene

Fransa’nın tarihi kaplıca köyü Avene’den çıkan termal su kullanılarak üretilen Avene markası, dermokozmetik ürünleri ile ün kazanmıştır. Eau Thermale Avene çok eski yıllardan bu yana insanların, çeşitli kas rahatsızlıkları ve cilt sorunları için ziyaret ettikleri bir bölgedir.

Dünyaca ünlü bir marka olan Avene, kozmetik sektörünün en köklü dermokozmetik isimlerinden biridir ve markanın bu köklü tarihinin yanı sıra bugün Avrupa'nın en büyük dermokozmetik şirketlerinden biri olması da, ürünlerinin Avrupa ülkeleri ve ABD'de yoğun ilgi görmesinde etkilidir.

Kızarıklıklara Son: Avene Antirougeurs

Avene Antirougeurs ciltte görülen kızarıklıkları hafifleterek yoğun nem sunan bir seridir. Krem, maske, emülsiyon ve losyon ürünleri ile cildinize yoğun nem sunan Avene Antirougeurs kızarıklıkları ve hassasiyeti yatıştırır ve rahatlatır. Avene Antirougeurs serisinin ürünleri hassas içeriğe sahip olduğu için aşırı hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Hasarları Onarıyoruz: Avene Cicalfate

Avene Cicalfate, ciltte oluşan hasarı onarmak, yatıştırmak ve nemlendirmek için kullanılan bakım serisidir. Dermatolojik işlemler sonrası ve tahriş olmuş ciltlerin kullanımına uygun ürünleri bulunan Avene Cicalfate, çocukların kullanımına uygun ürünler de barındırır. Avene Cicalfate ürünleri paraben içermediği için cilde zarar vermeden ve kurutmadan bakım yapar. Aşırı tahriş olmuş ve dermatolojik işlemler sonrası zarar görmüş ciltler için uygun cilt bakım serisidir.

Pürüzsüz Bir Cilt: Avene Cleanance

Yağlı ve akneli ciltler için üretilen bakım serisi Avene Cleanance; sivilceleri, akneyi ve aşırı sebumu hafifleten ürünleri bünyesinde barındırır. Yağlı ciltlerin sorunlarından biri olan sivilce ve akneleri hafifletmek ve önlemek için ilk olarak sebumu dengelemek gerekir. Sebum salgısı gözenekleri tıkayarak cildin yağlı görünmesine ve aknelere yol açmasına neden olur. Sebumu dengeleyen ve cildi matlaştıran ürünleri ile Avene Cleanance, cilt sorunlarının önüne geçilebilir. Ayrıca serinin lokal olarak kullanılan akne kremi ile akneleri ve sivilceleri kurutabilirsiniz.

Yoğun Nem Terapisi: Avene Cold Cream

Kuru ve çok kuru ciltlere nem sunarak tahrişi ve pul pul dökülmeleri önleyen cilt bakım serisi Avene Cold Cream, yoğun nemlendirici içeriği ile cildi ve vücudunu nemlendirerek çevresel etkilere karşı korur ve güçlendirir. Ayrıca Avene Cold Cream dudak kremi ile dudaklarda oluşan kuruluğu ve çatlakları hafifleterek, dudaklarda pürüzsüz bir görüntü elde edebilirsiniz.  Avene Cold Cream, nemlendirici ve temizleyici banyo jeli, nemlendirici sabun, krem ve dudak kremleri ile günlük olarak cilt bakımınızı yapabileceğiniz bir seridir.

Cilt Tonunuzu Dengeleyin: Avene Hydrance

Nemini kaybetmiş hassas ciltlerin kullanımına uygun bir seri olan Avene Hydrance, cildi nemlendirerek yatıştırır ve rahatlatır. Ayrıca güneş koruyucu renkli nemlendirici ürünleri ile cildinizi güneşe karşı korurken aynı zamanda nemlendirir, cilt tonunu düzenler ve ciltteki pürüzleri kapatır. Gerginlik ve rahatsızlık hissini yatıştıran ideal bir seri olan Avene Hydrance, Avene termal su bakımından oldukça zengindir. Bu sayede optimal nemlendirme sunabilir.

Yaşlanma Belirtilerini Silmek Mümkün: Avene Physiolift

Avene Physiolift; yüz, göz ve alın çevresinde oluşan kırışıklıkları hafifletmek ve geciktirmek için kullanılan anti-aging seridir. Avene Physiolift ürünleri zengin içeriği ile cilde dolgun, genç ve sıkı bir görünüm sunar. Avene Physiolift serisin kırışıklıkların yanı sıra göz çevresinde görülen koyu halkaları ve şişlikleri hafifletmek için uygulanan göz kremi de mevcuttur.

Hasas Ciltlere Özel: Avene Tolerance

Avene Tolerance kuru ve hassas ciltlerde görülen nem sorununu ve tahrişi hafifletmek için kullanılan bir seridir. Hassas ve alerjik cilde sahip olan kişiler için ideal ürünleri bulunan Avene Tolerance;, akut, alerjik ve dermatolojik tedaviler sonrası oluşan tahrişi yatıştırmak için kullanılabilir. Bu ürünler cildin ihtiyaç duyduğu temel içeriği karşılayabilirler. Avene Tolerance serisi kuruluk sonucu oluşan nem dengesini koruyarak cildi yatıştırır.

Problemli Ciltlerle Savaşan Seri: Avene Trixera

Aşırı kuru ve atopik ciltler için ideal cilt bakım serisi olan Avene Trixera atopik ve problemli ciltler için rahatlatıcı yoğun bakım ürünlerini bünyesinde barındırır. Atopikten kaynaklı pullanma, tahriş ve gerginlik hissini yatıştıran ürünlere sahiptir. Avene Trixera serisi kuruluğun sebep olduğu reaksiyonlara karşı cildi korur. Yüksek toleransa sahip yapısı ile hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Avene Trixera  sersinin bazı ürünleri çocuk ve bebekler için de uygundur. Cildin ihtiyacı nemi sağlayarak çevresel etkilere karşı koruyan Avene Trixera, cildin nem kaybını karşılayarak cildi güçlendirir.

Kırışıklıklara Anında Müdahale: Avene Ystheal

Yüz ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkları ve ince çizgileri hafifleten seri Avene Ystheal, yaşlanma belirtilerini geciktirmek için ideal ürünleri bünyesinde barındırır. Kırışıklıklar sadece yaş ilerleme sonucu oluşmamaktadır. Güneşe maruz kalma, nem sorunu, cilt temizliği yapmama, yanlış ürün kullanımı, dengesiz beslenme, hormonal bozukluk ve sigara gibi etkiler de cildin erken yaşlanmasına neden olur. Kırışıklıkları geciktirmek ve oluşan kırışıklıları hafifletmek için ideal ürünleri bulunan Avene Ystheal serisi ile göz çevresinde oluşan kırışıklıkları, şişlikleri ve morlukları hafifletebilir, cildin elastik yapısını koruyabilirsiniz.

Sizin için sağlıklı olan bu ürünleri tercih etmeniz mükemmel çözümler elde etmeniz açısından önemlidir. Termal suda gelen sağlığın ve güzelliğin markası Avene ürünlerine Dermo Kozmetik farkıyla ulaşabilirsiniz.
https://www.dermokozmetik.com/avene.htm
Etiketler: avene
Temmuz 30, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.