Sağlıklı Tırnak Eti İçin Sally Hansen!

Sağlıklı Tırnak Eti İçin Sally Hansen!

Sosyal hayatımızda insanlarla iletişim kurarken en sık kullandığımız organımız ellerimizdir. Bakımlı eller her zaman dikkat çeker. Tabi bakımsız ellerde… Bu nedenle eller ve tırnaklar göze çarpan bir detaydır. Yeteri kadar bakımlı olmayan tırnaklar, toplum içerisinde kendimize olan özgüvenimizi sarsabilir. Bakımlı tırnaklara sahip olmanın başında ise temiz tırnak etleri gelir.

Her şeyden önemlisi kendimizi iyi hissetmemiz ve sağlığımız açısından tırnak ve tırnak eti bakımına önem verilmelidir. Tırnak etleri temizlenmezse görünüm olarak göze hitap etmez. Rengini çok beğenip sürdüğünüz ojenin görünümünü zedeler. Hasar görmüş tırnak etlerinin bakımı yapılmadığı takdirde bakterilerin çoğalmasına neden olur.

Kütikül olarak da bilinen tırnak etleri, bakımı yapılmazsa zaman zaman sertleşir ve kötü bir görünüm oluşmasına sebep olur. Kötü görünümün yanında sağlık açısından da etkisi oldukça fazladır. Bu tip durumları yaşamamak için düzenli olarak tırnak ve tırnak eti bakımı yapmanızı öneririz.

Günlük hayatınızda bu bakıma zaman ayıramamaktan şikayetçiyseniz basit yöntemlerle tırnak etine gereken desteği sağlayabilirsiniz. Örneğin; tırnak eti bakımı yapmak için en doğru ve en ideal zaman duş sonrasıdır. Duş sonrasında yumuşayan tırnak etleri, manikür işlemini kolaylaştırır. Böylelikle çok zaman istemeyen yollara başvurarak tırnak etine gereken bakımı yapabilirsiniz. Bu bakımı yaparken doğru uygulamalar yapmak gerekir. Yanlış yapılan manikür ve pedikürler tırnak etinin kanamasına sebep olabilir. Doğru manikür ve pedikürün yanında doğru ürünleri de kullanmak önemlidir.

Maniküre ihtiyaç duyan tırnak etleri için

Başta tırnak bakımı için geliştirilen ve nitelikli kozmetik ürünleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanan Sally Hansen, tırnak bakımı konusunda tercih edilen markalardan biridir. Sally Hansen, kaliteli, kolay uygulanabilen, tırnak sağlığı konusunda etkisi yüksek ürünleri siz kullanıcılarına sunuyor.

Sally Hansen Instant Ürününü İncele

Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici

Tırnak etinizi kesmeye gerek kalmadan tırnak çevresindeki ölü deriyi yok etmeye ve temizlemeye yardım eden Sally Hansen Instant Cuticle Remover tırnak Eti Temizleyici, yaklaşık 15 saniye gibi kısa bir sürede tırnak etinizin itilmesine yardımcı olur. Sally Hansen Instant Cuticle Remover tırnak Eti Temizleyici, zamandan tasarruf etmek isteyen kullanıcıları için pratik bir manikür imkanı sağlar. Sally Hansen Instant Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici, ellerinizin ve tırnaklarınızın daha bakımlı görünmesine fırsat verir. Sally Hansen Instant Cuticle Remover tırnak Eti Temizleyici, sağladığı nem düzeyiyle tırnak etinizi rahatlatmaya yardımcı olur. Sağlıklı tırnak etleri ve güçlü tırnaklara kavuşmanızı destekler. Manikürünüzün ömrünü uzatır.

Etiketler: Sally Hansen, tırnak, tırnak eti, sağlıklı tırnak
Mart 04, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.