Mustela: Sağlıklı Bir Bebek Bakım Deneyimi

mustela anne bebek ürünlerinde öncü

Uzmanların Önerdiği Marka

Bebekler için önem taşıyan cilt problemlerine karşı koruyucu ve etkili ürünleriyle Mustela aynı zamanda dermokozmetik bir markadır. Özellikle pişik tedavisinde doktorlar tarafından da önerilen kremleri adeta dermatolojik birer mucizedir. Bu açıdan hem kozmetik hem de sağlık alanındaki iddiasını başarıyla sürdüren güvenilir bir marka olduğunu söyleyebiliriz.

Bebekleri için doğal ve katkısız ürünleri tercih eden titiz annelerin son derece memnun kaldığı markanın bebek sağlığını koruyan onlarca ürünü mevcut. Bebek bakım kremleri, vücut şampuanları ve nemlendiricileri sayesinde özellikle kış bebekleri için mükemmel bir koruma sağlayabilirsiniz.

Cilt Sorunlarına Dermokozmetik Çözüm

Yeni doğan bebeklerde sıkça rastlanan yüz kuruluğu, egzama gibi cilt problemleri için özel olarak üretilen ürünleriyle cildi besleyen zengin içeriği sayesinde tam bakım sağlar. Bebek cildi elbette hassastır ama bazı bebeklerin cildi en ufak bir etkiye bile olumsuz tepki gösterecek kadar hassas olabiliyor. Mustela tüm cilt tiplerine uygun dermokozmetik ürünleriyle cilt problemlerine karşı etkili bir çözümdür. Bebeğinizin cildine uygun, bitkisel ürünleriyle hem cilde bakım sağlayan hem de cildi koruyan ürünleri sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir bebek kozmetik markasıdır.

Annelere Özel Ürünler

Kış aylarında etkin koruma için nemlendirici kremleri olan Mustela’nın yaz ayları için de after sun ve güneş kremleri vardır. Ayrıca vücut losyonu, köpük şampuanı, saç ve duş şampuanları da bulunan bebek bakım ve kozmetik markasının bebek parfümü bile var. Bebekler için böylesine etkili ürünleri olan Mustela’nın annelere özel hamilelikte göbek çatlağına karşı önlem, emzirme döneminde de meme çatlamalarına karşı koruma sağlayan ürünleri de bulunmaktadır. Yani sadece bebekler için değil yetişkinlere özel ürünleriyle de tercih ediliyor.

Mustela’yı dermokozmetik alanda öncü yapan en önemli özelliği, bebek cildinin son derece hassas olduğunun bilincinde, farklı cilt tiplerine uygun, cilt sorunlarına karşı koruma sağlayan ürünlere sahip olmasıdır. Tabii tüm bunların yanında tamamen doğal, kimyasal katkı maddesi içermeyen formüller kullanması da onu diğerlerinden ayırıyor. Hem güvenilir hem de ekonomik olmasından dolayı da ülkemizde annelerin tercih ettiği bir marka olarak raflarda yer alıyor.

Marka 1950 yılından bugüne kadarki tecrübesiyle ürünlerini doğal formüllerle geliştirip gerekli testlerden geçirdikten sonra satışa sunuyor. Bebek bakım ürünleriyle diğer markalara da örnek olan Mustela, dermatolojik anlamda sunduğu birçok çözümle de öncü olmuştur. Anne ve bebek dostu ürünleriyle kozmetik alanda yıllar içinde güvenilir bir yer edinmiştir. Cilt sağlığına olduğu kadar çevreye duyarlı ürünleriyle de dikkat çeken markanın aynı zamanda Skinceuticals Patenti de vardır.

Mustela onlarca farklı seçeneğiyle ve sağlık konusundaki güvenilirliğiyle dünyanın en büyük kozmetik ürün markalarından biridir.

Etiketler: bebek bakımı, bebek, mustela
Mart 01, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.