Saçlarınız Sonbahara Hazır mı?

Saçlarınız Sonbahara Hazır mı?

Yazın son demlerine geldik. Deniz, kum, güneş ve havuza veda zamanı yaklaşıyor. Güzel geçen bir yazın sonunda saçlarınız hala eski sağlığını ve parlaklığını koruyor mu yoksa sönük ve bakımsız mı görünüyor?

Mevsim değişiklikleriyle birlikte saçta dökülmeler başlayabilir. Sağlıklı bir saçtan günde ortalama 100 saç teli dökülürken mevsim geçişlerinde saç dökülmeleri günde 200 tele kadar yükselebilmektedir.

Saç dökülmesi problemi yaşayan tüm erkek ve kadınların kullanabileceği bir ürün olan La Roche Posay Kerium AC Anti Chute Serum, mevsim geçişlerinde kullanım için oldukça idealdir. Genellikle cilt tedavilerinde kullanılan La Roche Posay Termal Suyu, saçta oluşabilecek tahrişleri engellemek için bu üründe de yerini almıştır.

Yoğun saç dökülmesi yaşayan kişilerde 1,5 ay boyunca günde 1 defa kullanılması tavsiye edilen La Roche Posay Kerium AC Anti Chute Serum, dönemsel olarak saç dökülmesi yaşayan kişilerde ise 1,5 ay boyunca haftanın 3 gününde 1 defa spreyleme yapılarak uygulanabilir.

Saç derisinde pullanma ve kepeklenmeler de mevsim geçişlerinde sık rastlanılan sorunlardandır. Hem saç derisini yıpratan hem de sağlıksız ve kirli bir görünüme sebep olan kepeklerle savaşmak için güçlü bir silahınız var. La Roche Posay Kerium DS Şampuan, kepek önleyici ve giderici olarak üretilmiştir. Cildi güçlendirmek ve doğal savunmasını optimize etmek için uygulanabilen La Roche Posay Kerium DS Şampuan sebumu dengeleyerek cilde elastikiyet kazandırır, saçınızı ve saç derinizi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur ve saç derinizi onarır. Saçta tekrardan kepek oluşumunun önüne geçmenizi sağlayan La Roche Posay Kerium DS Şampuan ile mevsim geçişlerinde kabusunuz olan kepeklere meydan okuyabilirsiniz.

La Roche Posay Kerium DS Şampuanı uygularken; Islak saçlarınıza yeteri miktarda şampuan dökün. Parmak uçlarınızla saç diplerinize masaj hareketleri yapın ve saçlarınızı köpürtün. Saçınızı sert şekilde yıkamaktan kaçının. Birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile durulama yapabilirsiniz.

Mevsim geçişlerinde saçın en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de nemdir. Saç da aynı cildimiz gibi kurur. Saçın kurumasıyla birlikte mat ve zayıf bir görüntü ortaya çıkar. Saçların sağlıklı ve canlı görünmesi için nemlendirilmesi büyük önem taşır. Cildin hidro-lipid bariyerini güçlendirmek ve cildin doğal savunmasını optimize etmek amaçlı uygulanabilen La Roche Posay Kerium DS Krem, ciltteki sebum salgısını dengeleyerek cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını sağlamak için bakım oluşturabilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanıma uygun olan La Roche Posay Kerium DS Krem, kızarıklık ve pullanma problemi yaşayan yağlı ciltlerde de nem dengesini sağlar.

Mevsim geçişlerinde saçınıza ihtiyacı olan ekstra bakımı sağlamak için ideal ürünleri bünyesinde barındıran La Roche Posay ile saçlarınız sağlıkla parlayacak.

La Roche Posay ürünlerini Dermo Kozmetik üzerinden inceleyebilirsiniz.
https://www.dermokozmetik.com/la-roche-posay-kerium
Etiketler: saç bakımı, sonbahar, mevsimsel bakım
Eylül 03, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.