Prozinc Quinoa ile Saçlarınız Daha Sağlıklı!

Prozinc Quinoa ile Saçlarınız Daha Sağlıklı!

Pek çoğumuz ışıltılı saçlara sahip olmak için gayret ederiz. Bakım ürünleri bu gayretlerimize kimi zaman cevap verse de her zaman istediğimiz sonuçları alamayız. Günlük koşturmacadan dolayı saçlarımız üzerinden pratik sonuçlar almak için spreyler, fön makineleri vs kullanırız. Tüm bu sebeplerden dolayı saçımızın rengi bile solabilir. Saç derimizin yeniden dengelenmesi ve saçlarımızın parlak bir görünüme sahip olması aslında zor değil.

Saç Bakımı Yapmanın Faydaları

Düzenli saç bakımı yapmak saç dökülmelerini azaltır. Saç köklerinin beslenmesini sağlayabilir. Saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Düzenli bakım yapılan saç tellerinin kırılma kopma olasılığı azalır. Saç telleriniz canlılığını kaybetmez. Saçlarınız daha dolgun gözükebilir.

Ülkemizde yeni yeni popülerleşen kinoanın saç bakımındaki önemini biliyor musunuz? Kinoa, susam ailesine ait amino asit zengini bir tahıldır. Doku yenileme, kanser, kansızlık, ödem sökme gibi sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılır. Kinoa; magnezyum, kalsiyum, amino asit ve vitamin zengini içeriği ile saçlara da dokunuyor. Saç köklerini güçlendiren özelliği ile saç tellerini dayanıklı hale getiriyor. Bu nedenle saç bakımında tonik görevi görüyor. İçerisindeki mevcut amino asitler sayesinde saçı besler ve saça hacim kazandırır. Saçların daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak sağlıklı bir yapı kazandırıyor. Kadın ve erkekler için uygun formülü ile etkisi gözle görülür bir şekilde fark ediliyor.

Prozinc Quinoa Saç Maskesi

Prozinc Quinoa Saç Maskesi

Kuru, Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı, Besleyici ve Nemlendirici Prozinc Quinoa Saç Maskesi ile saçlarınız her zaman ışıl ışıl olsun!

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan Prozinc Quinoa Saç Maskesi, saçlarınıza kinoanın mucizesini getiriyor. Prozinc Quinoa Saç Maskesi; kinoa yağı, üzüm çekirdeğinden elde edilen Procyanidin ve E-vitamininden oluşmaktadır. Prozinc Quinoa Saç Maskesi, saç derisinin yeniden dengelenmesini ve saçlarınızın parlamasını sağlamaya çalışır.

Prozinc Quinoa Saç Maskesi, saçları çevresel etkilere karşı korur ve güçlendirmeye yardımcı olur. Boyama ve fön gibi zararlı işlemlerden dolayı oluşan yıpranmaları hafifletmeye çalışır. Prozinc Quinoa Saç Maskesi, saçların temiz ve canlı görünmesini için uygulanabilir.

Etiketler: Prozinc, Quinoa,sağlıklı saç, sağlık
Mart 21, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.