ProZinc Baby Bebek Şampuanı ile Mutlu Banyo Saati!

ProZinc Baby Bebek Şampuanı ile Mutlu Banyo Saati!

Bebekler hayatımızın en tatlı varlıklarıdır. Kendimizden bir parça bulmak, sevgimizle onları büyütmek büyük bir maharettir. Hayatımızın en değerli bireyleri olan bebeklerimiz için her zaman en iyisini isteriz. Bu istek her alanda geçerlidir. Aldığımız kıyafetten yedikleri besinlere kadar en ince ayrıntısını düşünürüz. Güvenilir olsun isteriz.

İlk gülümsemeleri, ilk hecelemeleri ve ilk banyoları… Bütün ilklerini birlikte yaşadığınız bebekler için en kaliteli ürünleri seçmek önemlidir. Banyo yaptırırken minik gözlerinin yanmaması, kulaklarına su kaçmaması, ağlamamaları ve en önemlisi gönül rahatlığıyla banyo yaptırmak için en doğru uygulamaları yapmak isteriz. Bebek şampuanları ve sabunları bu nedenle çok fazla incelenir. Bebeğinizin keyifli bir banyo saati geçirmesi için sizlere doğru bebek yıkama tekniklerini derledik.

  1. Bebekler doğduktan sonra 6 ay boyunca her gün banyo yapmalıdır.
  2. Banyo sıcaklığı maksimum 36-38 derece arası olmalıdır.
  3. Banyo bittikten sonra oda sıcaklığı 25-26 derece arası olmalıdır.
  4. Bebek banyosunun süresi 5-6 dakika yeterlidir. Tabi köpükle oynamayı severse bu süre uzayabilir. :)
  5. Bebekler karnı doyduktan 2 saat sonra banyo yapmalıdır.

Bebekleri yıkamak kadar yıkadığınız ürünlerde önemlidir. Bu nedenle aldığınız ürünlere her zaman dikkat etmelisiniz. Örnek olarak bebek şampuanları ilk sırada yer alıyor.

Prozinc Baby Bebek Şampuanı

Bebeklerin cildi, yetişkinlere göre daha hassastır. Bebek cildine özel olarak geliştirilen ProZinc Baby Bebek Şampuanı ile bebekler artık banyoda daha mutlu!

ProZinc Baby Bebek Şampuanı, Alman Papatyası içeren ve göz yakmayan hipoalerjenik bitkisel bir bebek şampuanıdır. ProZinc Baby Bebek Şampuanı, zenginleştirilmiş formülü sayesinde bebek ve çocukların hassas saç ve saç derilerini rahatlatır. Saçın doğal yapısını koruyarak temizleme işlemini nazik bir şekilde tamamlar. ProZinc Baby Bebek Şampuanı, bebek ve çocukların günlük banyo ihtiyacının karşılanmasına uygundur. ProZinc Baby Bebek Şampuanı pH 5.5 değeri sayesinde cilt ile uyumludur. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. ProZinc Baby Bebek Şampuanı, göz yakmayan özelliği ile bebek cildine uygun özellikte formüle edilmiştir. Saçları nazik bir şekilde temizlemeye çalışır.

Etiketler: ProZinc, baby, bebek
Mart 21, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.