Lazartigue Saç Bakım Ürünleri

Lazartigue Saç Bakım Ürünleri

Lazartigue Saç Bakım Ürünleri

60'ların vizyon sahibi kuaförlerinden Jean-François Lazartigue, botanik bileşenlerin saç sağlığı üzerindeki dikkate değer erdemlerini ilk fark eden ve kişiselleştirilmiş saç bakımı uygulamaları sunan ilk firmalardan biridir. Bugün, tutkusunu ve değerlerini ürünlerimizle somutlaştırmaya devam etmektedir.

Lazartigue Ürünlerinin Özellikleri

  • Saç bakımı serileri, botanik içeriklerle formüle edilmiş doğadan ilham almıştır.
  • Daha hedefli etkinlik için bileşen sayısını azaltmıştır.
  • Eşsiz bir duş deneyimi için değerli yağlarla birleştirilmiş hoş dokular ve kokular geliştirilmiştir.
  • Ürün içerikleri vegandır.
  • Ürünlerin hepsi Silikonsuzdur.
  • Şampuanları sülfat içermez ve sadece bitkisel yağlar kullanılmıştır.

Lazartigue Şampuanları ile Saçlarınızı Baştan Yaratın

Kepekli, yağlı, kuru, hassas ve tüm saç tiplerine uygun ürünleri;

Saç derisini hemen yatıştıran ve arındıran Zinc Pyrithione ile zenginleştirilmiş bir şampuan olan Lazartigue Clear Anti-Dandruff Shampoo içeriğinde bulunan % 96'sı doğal kökenli bileşim ile saçlara parlaklık verir.

Yağlı saç derisini yoğun bir şekilde arındıran meyve asitleri bakımından zenginleştirilmiş Lazartigue Purify Extra Extra-Purifying Shampoo Nazik bir peeling görevi görerek sebumu azaltır. Ayrıca %92'si doğal kökenlidir.

Kuru ve kalın saçlara adanmış Shea'da zenginleştirilmiş bakım şampuanı olan Lazartigue Nourish High Nutrition Shampoo saç tellerini besleyerek parlaklık, dayanıklılık ve yumuşaklık sağlar. İçeriği %96'sı doğal kökenlidir.

Hasarlı ve hassaslaşmış saçlara adanmış bitkisel keratinle zenginleştirilmiş bir şampuan olan Lazartigue Repair Intensive Repair Shampoo derin saç hasarlarını onarmak ve lifi yeniden yapılandırarak saçlara daha güçlü ve ipeksi bir görünüm sunar. İçeriklerin %91'i doğal kökenlidir.

İnce ve düz saçları daha hacimli ve dolgunluk sağlamak için önerilen Lazartigue Volumize Volume Shampoo doğal hacim vererek kalıcı hale getirmek için çalışır. İçeriklerin %94'ü doğal kökenlidir.

Lazartigue Saç Maskeleri ile Saçlarınızı Yapılandırın

Eşsiz kokularla zengin ve eriyen dokulara sahiptir. Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak güzelleştirici bir etki için cömert bir boyutta sunulmuştur.

Soya fasulyesi yağı içeren Lazartigue Nourish-Light Light Nutrition Mask saçı beslerken hafif hissetmesini sağlar. Kadifemsi dokusu, lifi tartmadan kaplar. Saç, esnekliğini ve akışkanlığını geri kazanarak güçlenir ve canlanır. Malzemelerin %92'si doğal kökenlidir.

Shea yağı yönünden zengin olan Lazartigue Nourish High Nutrition Mask, lifleri yoğun bir şekilde besler. Babassu yağı ve hindistancevizi yağının zenginliğiyle zenginleştirilmiş saçları yumuşatır ve nemlendirir. En kuru saç yumuşaklık ve esneklik kazanır, hacmi kontrol altına alınır. Malzemelerin %92'si doğal kökenlidir.

Kamelya yağı ile zenginleştirilmiş Lazartigue Colour Protect Colour And Radiance Protection Mask, lifleri besler ve ipeksi bırakır. Asit pH'ı, rengi ölçeklendirir ve sabitler. Elyafın içinde daha uzun süre korunur ve tutulur, renk artar ve ışıltı verir. Malzemelerin %92'si doğal kökenlidir.

Lazartigue Saç Bakım Serumları ve Yağı

Saf botanik yağlarla zenginleştirilmiş güzellik ritüellerinden ilham alan Lazartigue, lifi besleyen, saçı zenginleştiren ve yağlı bir bitiş olmadan yoğun parlaklık veren Lazartigue Huile des Reves Huile Seche Nourrissante silikonsuz ve doğal kökenli yağı yarattı.

Bir biyomimetik peptid ve kırmızı yonca çiçeği özü kompleksi olan Capixyl ve yatıştırıcı bir aktif olan Neutrazen ile zenginleştirilmiş Lazartigue Stronger Hair Fortifying Anti-Hair Loss Treatment güçlü saç serum, daha yoğun görünen saçlar için inceltici saçlara vücut ve hacim sunar. Gün geçtikçe saçlar daha güçlü görünür.

Biyomimetik peptid kompleksi ve kırmızı yonca özü olan Capixyl ile zenginleştirilmiş Lazartigue Thicker Hair Serum Densifying Anti-Hair Loss Serum bakım serumu saç incelmesi, yoğunluk kaybı ile savaşarak ilerleyen saç dökülmesini hafifletir.

Etiketler: Lazartigue, Lazartigue saç bakımı, şampuan, saç kremi, saç maskesi, saç serumu, saç bakımı
Ocak 07, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.