La Roche Posay Anthelios

La Roche Posay Anthelios

Birçoğumuz güneş koruyucusunun sadece yaz aylarında gerekli olduğunu düşünüyor. Havuzun veya plajın sularına girerek en kısa zamanda kurtulmak istediğimiz yapışkan krem görüntüsüne oldukça alışmışız. Ancak her mevsim ve her hava koşulunda güneş kremi kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. güneş koruyucu uygulamak yalnız yazla sınırlandırılmamalıdır. Yaz ya da kış, muson ya da ilkbaharda, cildinizi güneşin sert ışınlarından koruma ihtiyacı çok önemlidir. Güneş kremi bu işi sizin için yapar. Güneş kremi, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için tasarlanmıştır, ancak bu konuda yapılan iddialardan bazıları, zarardan daha fazla zarar verebileceğini göstermektedir.

1. Zararlı UV Işınlarından Kalkanlar:

Sürekli tükenmekte olan ozon tabakası bizi güneşin zararlı ışınlarından etkilenme riskini artırdı. Günlük D Vitamini dozunuz için güneşe ihtiyacınız olsa da, sağlığınızı riske atmanız gerektiği anlamına gelmez! Güneş koruyucu uygulamak aslında bu zararlı ışınların cilde nüfuz etmesini ve cilt bozukluklarını tetiklemesini engeller.

2. Erken Yaşlanmayı Önler:

Hepimiz daha genç, ışıltılı ve sağlıklı bir cilde bakmayı seviyoruz. Ve bu, güneş koruyucu kullanmaya başlamanın en ikna edici nedenlerinden biri. Cildinizi kırışıklıklar ve ince çizgiler gibi yaşlanma belirtileri geliştirmekten korur.

3. Cilt Kanseri Risklerini Düşürür:

Güneşten korunmayı kolaylaştırmak için kullanmaya başladığımda, bu sağlık yardımı bir avantaj olarak geldi. Güneş kremi cildinizi ve cilt kanserinizi, özellikle melanomayı giyin. Bu, özellikle 20'li yaşlarda olanlar için, kadınlar için hayatı tehdit edebilecek en kötü cilt kanseri türüdür.

4. Güneş Yanığını Önler:

Güneş yanıkları cildinizi zayıflatır, daha çok morluklara maruz bırakır. Cildiniz, art arda soyulma, şişme, kızarıklık, kurdeşen ve kaşıntı krizlerine maruz kalabilir. Ve bu, UVB ışınlarının etkisinden geliyor. Kabarcıklar cilt kanseri riskini artırabilir. Ağustos 2008'de “Epidemiyoloji Annals” dergisinde yayınlanan bir araştırma, tekrarlayan güneş yanığı oluşumlarının sizi ölümcül melanom riski altında bırakabileceğini öne sürdü. Bu nedenle, güneş koruyucu uygulayın ve güvende kalın.

Güneş kremi cildinizi korur, çünkü giysiler vücudunuzu korur. Öyleyse, vücudunuzu aynı kıyafetlerle örttüğünüz gibi, cildinizi güneş koruyucu ile örtmelisiniz.

Güneş kremi almadan önce Dermokozmetik.com'daki La Roche Posay Anthelios Güneş Serisine bakmayı unutmayın.

La Roche Posay Anthelios serisi gelişmiş UVA / UVB koruması sağlamak için Cell-OX Shield ™ antioksidan teknolojisi ile mineral güneş filtresinin benzersiz patent bekleyen bir kombinasyonudur. Ayrıca çoğu cilt tonuna uyacak ve anında doğal bir parıltı sağlayacak evrensel renk tonu teknolojisine sahiptir. Bu evrensel renk tonu teknolojisi sayesinde her isteğinizi karşılar ve sizi güneşle barıştırır.

Ürününü İncele
Etiketler: La Roche Posay, Anthelios, güneş, güneş koruması
Nisan 20, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.