Jowae Ürünleri ile Doğallığı Keşfedin

Jowae Ürünleri ile Doğallığı Keşfedin

Jowae Ürünleri ile Doğallığı Keşfedin

Cildin günlük saldırganlığa karşı yaşamsal dengesini yeniden sağlamaya yönelik temel ihtiyacı takiben yaratılmıştır. Jowae Laboratuvarı'nın Fransız-Kore Fito-aktif araştırması, tüm kadınlara Koreli kadınların mükemmel ten renginin sırlarını sunmak için Asya Farmakopesinin atalarının bilgisinden yararlanıyor. Gerçek fitokozmetik sinerji, Kore tıbbi ve geleneksel bitkilerinin güçlerini Lumiphenol ile birleştirmiştir. En zorlu koşullara dayanabilen bir bitkiden elde edilen, antioksidan bakımından zengin patentli bir aktif bileşenler içerir. Cildin biyolojik mekanizmalarını düzenler ve yeniden etkinleştirir. Hassas cilt üzerinde dermatolojik olarak test edilen her Jowaé yüz bakımı, Kore ritüellerinden esinlenen bir ritüel bakıma dahil edilmiştir. Her ihtiyaç için, her cilt tipi, 4 uyarlanmış adım, temizlemek, hazırlamak, etkinleştirmek ve düzeltmek için. Yeniden dengelenen cilt doğal uyumuna kavuşur ve orijinal ışığını ortaya çıkarır. Lumiphenols, Kore şifalı ve geleneksel bitkilerin gücü, cilt üzerindeki yararlı etkileri ile bilinir. JOWAE Laboratuvarı bu nedenle her cilt sorununa yanıt vermek için tanınmış bir aktif bileşen seçmiştir. Jowae ürünlerinin her bileşeni büyük bir özenle seçilmiştir. Kökenlerine, faydalarına ve cilt üzerindeki etkilerine göre ürünler formüle etmiştir. Tüm ürünleri Avrupa kozmetik yönetmeliğine uygun olarak geliştirilmiştir. Jowae Hediye Ürün

Jowae Ürünlerinin Özellikleri

Bütün ürünleri doğal içerikler ile üretilmiştir. Her cilt tipine ve sorununa uygun ürünler formüle ederek herkesin ihtiyacını karşılamıştır. Ürünlerin etkinliği, hassas ciltlerde bile güvenliklerini sağlamamıza yardımcı olmak için dermatolojik kontrol altında gönüllüler üzerinde yapılan kullanım testleri ile klinik olarak kanıtlandığı öne sürülmektedir.

Jowae Ürünleri ile Cilt Bakımınız

Yüksek antioksidan, polifenol, proantosiyanidin içeriği, tanenler ve flavonoidler cilde yardımcı olur. Dengeyi yeniden kazanmak ve kendini buna karşı korumak için kirlilik, stres, iklim değişikliği ve yorgunluk gibi günlük saldırganlıklara karşı etkili ürünler şunlardır;
Jowae Micellar Foaming Cleanser 150 ml yüz ve göz bölgesindeki makyajı nazikçe temizleyerek nem sağlar. Ayrıca hassas içeriğe sahip olduğu için göz çevresine uygundur. En zorlu makyajı bile zarar vermeden temizlemeye yardımcı olur.
Jowae Youth Concentrate Detox and Radiance Night 30 ml detoks ve ışıltı etkili gece konsantresi, içeriğindeki yüksek antioksidan etkili lumifenol ve siyah çay ile ciltte detoks etkisi sunarken düzenli kullanımda ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya, daha genç bir cilt görüntüsüne kavuşmaya destek olur.
Jowae Clarifying Mineral Mask 50ml Antioksidan lumifenoller ve beyaz çay ile tüm cilt tiplerini, hatta hassas ciltleri bile arındırır. Bu maske, tüm cilt tipleri için anında ışıltılı bir bakım sunar. Mikro-eksfoliye edici perlit, ultra yumuşak mineral pudra, cildi berraklaştırmaya yardımcı olduğu kabul edilmektedir. Formülü ayrıca bir deniz topalak özü içerir. Cilt, safsızlıklarından arındırılır, yüceltilir ve daha pürüzsüz hale gelir. Cilt berraklaşır, ciddileşir, tek tip ve ışıltılıdır. Bileşenlerin% 98'i doğal kökenlidir. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez, fenoksietanol içermez, mineral yağ içermez, hayvansal kaynaklı içerik içermez, silikon içermez, sentetik boyalar içermez.
Jowae Soothing Nourishing Balm 200ml Antioksidan Lumiphenols ve Camellia yağı içeren vücut için besleyici bir balsamdır. Bu balsam, en zorlu koşullara direnç gösterebilen bir bitki olan Sempervivum Tectorum'dan antioksidan Lumiphenols içerir. Yüksek antioksidanlar, cildin dengesini yeniden kazanmasına ve kendini günlük saldırılara karşı korumasına yardımcı olur. Kamelya yağı, yağ asitleri ve Omega 9 açısından zengindir. Cildiniz kuru cilt ile ilgili tüm rahatsızlık ve gerginlik hisleriyle beslenir, yenilenir, onarılır ve yatıştırılır.
Jowae Revitalizing Moisturizing Lotion 400ml Antioksidan Lumiphenols & Bamboo Water ile normal ve kuru cildi, hatta hassas ciltleri bile nemlendirir ve canlandırır. Bu süt vücudu nemlendirir ve canlandırır. İnce kokulu dokusu hızla nüfuz ederek cildi yumuşak, tonlu ve parlak bırakır. Bileşenlerin% 97'si doğal kökenlidir. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez, fenoksietanol içermez, mineral yağ içermez, hayvansal kaynaklı içerik içermez, silikon içermez, sentetik boyalar içermez.
Etiketler: Jowae ürünleri, Jowae, temizleyici, detoks, nemlendirici, doğal, cilt bakımı,
Ocak 13, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.