İlk Kırışıklıklara Müdahale: Nuxe Nirvanesque Serisi

dermokozmetik nuxe nirvanesque kırışıklık kremi

İlk Kırışıklıklara Müdahale: Nuxe Nirvanesque Serisi

Doğmak, büyümek ve yaşlanmak nasıl doğal süreçlerse kırışıklıkların oluşumu da o kadar doğaldır. Aslında cildimiz doğduğumuz andan sonra; maruz kalınan çevresel faktörler, genetik yapımız, güneşin zararlı ışınları ile yaşlanmaya başlar.

Cilt altındaki dokular da doğar, büyür, gelişir ve yıkım sürecine girer. Cildimizin yenilenme hızı 20’li ve 30’lu yaşlardan itibaren yavaşlamaya başlar ve genellikle 30’lu yaşlardan sonra cilt yaşlılık belirtileri göstermeye başlar.

Kendinizi gayet genç ve güzel hissederken bir sabah aynaya bakar ve ilk kırışıklıkların oluşmaya başladığını fark edersiniz. Bu durum her ne kadar moral bozucu olsa da doğal bir süreçtir ve cildinize yapacağınız uygun bakımlarla kırışıklıkların etkisini daha az hissetmeniz mümkündür.

Bildiğiniz gibi, dünya dermokozmetik sektörünün kalbi Fransa'da atıyor. Fransa’da pek çok marka sağlıklı çözümler sunmak için birbiriyle rekabet ediyor. Bu anlamda Nuxe, Paris’ten dünyaya ünü yayılmış çok önemli ve başarılı ürünler sunan ikonik markalardan biridir.

Dünyaca ünlü olan Nuxe ürünleri büyük bir özenle üretilen özel çözümler olduğundan dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor. Nuxe’nin en büyük olgusu insan. İnsan odaklı olarak sunulan bu çözümler sağlıklı bir yapı ortaya koyma adına marka idealini yaratıyor.

Yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklara, doğru ve cilt tipine uygun ürünler uygulanmalıdır. Nuxe Nirvanesque Serisi, ilk mimik çizgilerini hafifletmek, yüz hatlarını sıkılaştırmak ve yeni çizgi oluşumunun önüne geçmek için kullanılan seridir. Mavi lotus ve ağaç şakayığı içeren anti-aging bakım ürünleridir. Nuxe Nirvanesque Serisi 25 ve 30 yaş arasındaki ciltlerin kullanımına uygundur. Genç yaşta meydana gelen kırışıklık görünümünü hafifletirken, yeni kırışıklıkların oluşmasına engel olan ideal ürünleri bünyesinde barındıran Nuxe Nirvanesque Serisi ‘nin göz çevresine uygun ürünleri de mevcuttur. Kırışıklıkları, morlukları ve kötü halkaları hafifletmek için ideal göz çevresi kremi de bulunan Nuxe Nirvanesque Serisi ile cildinize daha genç ve pürüzsüz bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Nuxe Creme Nirvanesque Enrichie Kırışıklık Kremi, kuru ciltler için ilk kırışıklıkları giderici formülüyle yoğun ve etkili bir bakım sunar. Nuxe Creme Nirvanesque Enrichie, yüz ve boyun çevresinde genç yaşta meydana gelen kırışıklıkların görünümünü etkili bir şekilde azaltırken, düzenli kullanım sonucunda yeni kırışık oluşumlarının da önüne geçer. Nuxe Creme Nirvanesque Enrichie Kırışıklık Kremi %100 bitkisel yapısıyla ilk kırışıklıkları giderir ve mimikleri rahatlatır. Böylece kırışıklıklar ile mimik çizgilerini görünmez yapar.

Nuxe Nirvanesque Çatlak Karşıtı Seri

Nuxe Creme Nirvanesque Kırışıklık Kremi ise tüm cilt tipleri için uygundur. Nuxe Nirvanesque kremi; Ebegümeci Kökü, Mavi Lotus Çiçeği ve Haşhaş Tohumu bileşeniyle stresin göz çevresi üzerindeki etkisini minimuma indirir ve kasılmaları azaltır. 25 – 30 yaş aralığındaysanız sabah ve akşam iyice temizlenmiş yüz ve boyun çevrenize Nuxe Creme Nirvanesque uygulayabilirsiniz.

Nuxe Karma Ciltler İçin İlk Kırışıklıkları ve Mimik Çizgilerini Besleyici, Onarıcı ve Nemlendirici Krem ile, yeni oluşan kırışıklıkları düzenliyor, rahatlatıyor ve daha fazla kırışık oluşmasını engelliyor. Günde 2 defa iyi temizlenmiş cilde kullanımı uygun olan krem, etkisini düzenli kullanımda gösteriyor.

Kişisel bakımın birçok alanında serileri bulunan Nuxe’nin Nirvanesque Serisi ürünlerini DermoKozmetik üzerinden inceleyebilir ve yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklarla anında savaşmaya başlayabilirsiniz

Etiketler: dermokozmetik, nuxe nirvanesque serisi, nuxe, kırışıklık karşıtı krem, anti kırışıklık
Ekim 03, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.