Herbaderm ile Göz Çevrenizi Yenileyin

Herbaderm ile Göz Çevrenizi Yenileyin

Gözlerin altındaki koyu halkalar ve şişlik, oldukça yaygın olan dermatolojik bir problemdir. Yaygın olarak ortaya çıkma nedenleri arasında: yetersiz beslenme, zararlı çevresel faktörlerin etkisi ve uyku eksikliği bulunmaktadır.

İki tür koyu halka vardır. Birincisi, mavimsi bir göz altı halkasıdır. Damarlar kırık ve cansız görünür, çünkü bu bölgedeki cilt çok ince ve hassastır. Göz altındaki mavimsi halkalar neredeyse her zaman yorgunluktan kaynaklanır. Uykusuzluk, vücudumuzun kolajenini tahrip eder. Stres hormonu olan kortizol seviyesini yavaş ama kesin olarak arttırmasına neden olur. Bu durum ise kan damarlarının şişmesine ve koyu halkaların daha belirgin hale gelmesine neden olur. İkincisi, genellikle genetik olarak ortaya çıkan ve güneş tarafından ağırlaştırılabilen hiperpigmentasyonun tetiklediği kahverengimsi renkli göz altı halkalarıdır. Bu morlukları sağlıklı yaşam tarzıyla yönetebilirsiniz. Spor yapabilir, yağlı yiyecekleri hayatınızdan tamamen çıkarabilirsiniz.

Çoğu cilt probleminde olduğu gibi göz altı halkaları da yaşla birlikte daha büyük ve daha belirgin hale gelebilir. Bunun nedeni, cildin incelmesi, yağ tabakasının azalması ve kolajenin kaybolmasıdır. Bu durum ise kusurları (Özellikle yüzdeki) daha belirgin hale getirir.

Göz Altı Morluklarının Sebepleri

  • Uykusuzluk göz altı morluklarının bir numaralı düşmanıdır. Yeterli miktarda uyku (7-8 saat) göz altı morluklarının giderilmesinde faydalı olacaktır. Dahası, sadece cilt için değil, aynı zamanda beyin ve bağışıklık sistemi için de geçerlidir.
  • Alkol ve sigara göz altı morarmalarına sebep olabilir. Özellikle sigara kandaki oksijen miktarını azalttığı için göz altı morluklarını ortaya çıkarır.
  • Regl döneminde cilt rengi soluklaşır. Bu durum göz altı morlukları olarak cildimize geri dönebilir.
  • Herhangi alerjik rahatsızlığı bulunan kişilerde göz altı morlukları görülebilir.
Herbaderm Ürününü İncele

Herbaderm Göz Altı Kremi

Koyu renkli halkalarla başa çıkmak zor gibi görünüyor olabilir fakat imkansız değildir. Herbaderm Göz Altı Kremi bu konuda size yardımcı olabilir. Göz çevresini sıkılaştırmak, göz altı torbaları ve morlukları hafifletmeye yardımcı olan Herbaderm Göz Altı Kremi İle koyu halkalara savaş açın!

Herbaderm Göz Altı Kremi, göz çevresindeki sarkıklar, göz altı torbaları ve göz altı morluklarını hafifletmeye yardımcı olmak için geliştirilen bir bakım kremidir. Herbaderm Göz Altı Kremi aynı zamanda göz çevresinde aydınlık bir görünüm kazanmak için kullanılabilir.

Herbaderm Göz Altı Kremi, içeriğinde bulunan C vitamini ve patentli peptidlerin oluşturduğu anti-inflamatuar cilt tonu bozukluğunu dengelemek için kullanılabilir. Çevresel etkiler, Yorgunluk, stres, uykusuzluk gibi göz çevresine zarar veren etkenleri hafifletmek için Herbaderm Göz Altı Kremi uygulayabilirsiniz.

Etiketler: Herbaderm, göz, göz çevresi
Mart 03, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.