Hasarları Onarıyoruz : Avene Cicalfate

Avene Cicalfate

Cildimiz, hayat boyunca çok fazla etkene maruz kalıyor. Her gün hem vücudumuzdaki değişikler hem de dış faktörler cildi sürekli değişime uğratıyor.Cilt hasarları birçok sebepten meydana gelebiliyor. Sivilce sonrası ciltte oluşan izler, darbe sonrası izler, cilt tahrişleri, dermatolojik işlemler bunlardan sadece bazıları. Hasarlı cilt, görüntü ve sağlık açısından sorun oluşturabiliyor ve bu noktada hasarlı cildi tedavi etmek, hasarı yok etmek ya da en aza indirmek için cilt bakım ürünlerinden yardım almak gerekiyor.

Avene Cicalfate

Fransa’nın tarihi kaplıca köyü Avene’den çıkan termal su kullanılarak üretilen Avene markası, dermokozmetik ürünleri ile ün kazanmış bir markadır. Avenebölgesi çok eski yıllardan bu yana insanların, çeşitli kas rahatsızlıkları ve cilt sorunları için ziyaret ettikleri bir bölgedir. Bölgeden ilham alan ve bölgedeki termal suyu kullanarak üretim yapan Avene, dünyada en çok tercih edilen dermokozmetik markalarındandır.

Avene Cicalfate

Hasarlı ciltler için de çalışmaları bulunan Avene, bu bağlamdaAvene Cicalfate serisini ortaya çıkarmıştır. Avene Cicalfateciltte oluşan hasarı onarmak, cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için kullanılan bakım serisidir. Dermatolojik işlemler sonrası ve tahriş olmuş ciltlerin kullanımına uygun ürünleri bulunan Avene Cicalfate,çocuklariçin de güvenle kullanılabilecek ürünler barındırır. Avene Cicalfate ürünleri paraben içermediği için cilde zarar vermeden ve kurutmadan bakım yapar. Aşırı tahriş olmuş ve dermatolojik işlemler sonrası zarar görmüş ciltler için uygun cilt bakım serisidir.

Avene Cicalfate Bakım Kremi, tüm cilt tiplerine uygundur. Cilde yoğun nem kazandırarak bakım sağlar. Avene Cicalfate Bakım Kremi’ni uygulamadan önce, cildinizdeki hasarlı bölgeyi iyice temizleyin ve kurulayın.Günde 2 defa temiz ve kurulanmış cilde Avene Cicalfate Kremi nazikçe uygulayın. Cilt hasarlarınızın, düzenli kullanımda iyileşmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz.

Serinin bir diğer ürünü Avene Cicalfate Bakım Losyonu da tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Ürünü sadece hasarlı bölgeye uygulamalısınız. Uygulamadan önce cildinizi mutlaka temizleyin ve Avene CicalfateBakım losyonu’nukompres yoluyla yada doğrudan şişenin ucu ile günde 2 kez uygulayın.

Daha etkili sonuç almak için bu ürünle birlikte Avene Termal Suda kullanabilirsiniz.

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte, eller de çok daha fazla kurumaya ve tahriş olmaya başladı. Avene Cicalfate El Bakım Kremi, çok kuru ve tahriş olmuş elleri korumak için üretilmiştir.İçeriğindeki çinko sülfat ve bakır sülfat kombinasyonu bakteri üreme riskinin azaltır, cildi besler ve yatıştırır.

Dermokolojik işlemler sonrası yıpranmış ciltler için özel olarak üretilen Avene Cicalfateserisi ürünlerinden Avene CicalfateCreme 15ml çocukların kullanımı için de uygundur ve cilde yoğun bakım sağlar.

Avene Cicalfate serisini ayrıntılı incelemek ve satın almak için dermokozmetik.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

https://www.dermokozmetik.com/avene-cicalfate

Etiketler: Avene Cicalfate, cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
Ekim 10, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.