Evocapil Intensive ile Saç Dökülmesine Son!

Evocapil Intensive ile Saç Dökülmesine Son!
İnsanlar genellikle günde yaklaşık 100 saç kaybederler. Bu genellikle saç derisinin belirgin şekilde incelmesine neden olmaz, çünkü aynı anda yeni saçlar büyür. Saç dökülmesi ve saç dökülmesinin bu döngüsü bozulduğunda ve skar dokusu ile değiştirildiğinde saç dökülmesi meydana gelir.

Saç dökülmesi tipik olarak aşağıdaki faktörlerden bir veya daha fazlası ile ilgilidir:

  • Aile (kalıtım): Saç dökülmesinin en sık nedeni erkek tipi kellik veya kadın tipi kellik denilen kalıtsal bir durumdur. Genellikle yavaş yavaş başlar ve öngörülebilir şekillerde ortaya çıkar.
  • Hormonal değişiklikler ve tıbbi durumlar: Hamilelik, doğum, menopoz ve tiroid problemleri gibi hormonal değişiklikler de dahil olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı kalıcı veya geçici saç dökülmesine ortaya çıkabilir.
  • İlaçlar ve takviyeler: Saç dökülmesi, kanser, artrit, depresyon, kalp sorunları, gut ve yüksek tansiyon gibi bazı ilaçların bir yan etkisi olabilir.
  • Stres: Birçok insan fiziksel veya duygusal bir şoktan birkaç ay sonra genel bir saç incelmesi yaşar. Bu tip saç dökülmesi geçicidir.
  • Bazı saç stilleri ve etkileri: Saç örgüsü gibi saç stilleri, traksiyon alopesi adı verilen saç dökülmesine neden olabilir. Saç köklerinin iltihaplanmasına neden olabilir.

Evocapil Intensive Ürününü İncele

Saç dökülmesine karşı ürünler piyasada çok fazladır. Bunlar arasından doğru seçim yapmak, iyi bir araştırma yapmak sağlığınız açısından önemlidir. Evocapil Intensive, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş özel kapsülleriyle bitkisel çözüm sunuyor. Saç dökülmesi, kepek oluşumu, akne, egzama gibi deri hastalıklarına karşı formülize edilen Evocapil Intensive, bu problemi yaşayan kadın ve erkeklere destek sağlıyor. Saç sorunlarının yanı sıra tırnak kırılması, tırnaklarda beyaz leke oluşumu gibi cilt ve tırnak problemlerine de takviye sunan Evocapil Intensive, tırnakların sağlıklı uzamasına katkı sağlar ve kırılmasını önler. Cildi nemlendirir. Cilt esnekliğini arttırır. Evocapil Intensive, içeriğinde bulunan etkili vitaminler ve mineraller sayesinde saç, cilt ve tırnakları zararlı etkilerden korur. Evocapil Intensive, Saç ve tırnaklardaki keratin ihtiyacını karşılar. Saç, tırnak rengi ve yapısındaki bozulmaları engeller. Saç ve tırnak uzamasını teşvik eder.

Etiketler: Evocapil, Intensive, saç dökülmesi
Şubat 09, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.