Dermokozmetik.com Dünyası!

Dermokozmetik

Kozmetik dünyası uzun yıllardır insan cildinin bakımı için çalışmaktadır. Kimi zaman daha iyi gözükmek için kimi zaman ise sağlıklı bir cilt için kozmetiğe başvururuz. Zaman içerisinde kullanılan isimler değişse de tüm ürünlere verilen genel isim olarak karşımıza çıkar.

Dermokozmetik tabiri ise; kozmetik sektörünün gelişmesi neticesinde insanlarda bazı dermatolojik olarak karşılaşılan durumların tedavisi amacıyla kullanılan ilaç, kozmetik vb. ürünlerin yetersiz kalması ve daha gelişmiş ürünlere ihtiyaç duyulması sonucu ortaya çıkmıştır.

Dermokozmetik 2005 yılında kozmetik sektöründeki hayatına başladı. 20 yıllık deneyimiyle sağlık sektöründe kalitesini korumayı başarmıştır. 2013 yılından itibaren TRFARMA AŞ. İle birlikte kozmetik ve sağlık sektöründe faaliyetlerine devam eden Dermokozmetik.com, ürünleriyle birçok cilt sorununa yardımcı konumdadır. Dermokozmetik.com; kadın, çocuk ve erkek tüm bireyler için kullanılmaktadır. Dermokozmetik.com, cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, ağız ve diş ürünleri, el ve tırnak ürünleri, makyaj ürünleri, bebek ve çocuk ürünleri, kilo ve form ürünleri, medikal ürünler, güneş ürünleri, sağlık ürünleri, vitamin ve bitkisel takviye ürünleri gibi birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

Dermokozmetik.com, her yaş grubuna ve her cilt tipine uygun ürünler bulundurmaktadır. Satılan tüm markaların resmi bayisi olan Dermokozmetik.com, ürünlerin tamamını yetkili dağıtıcı firmaların %100 garantisi altında sunmaktadır. Müşterilerine en iyi markaları en uygun fiyattan temin etmeye çalışan Dermokozmetik.com, dağıtıcı firmalar ve Dermokozmetik.com güvencesi ile var gücüyle çalışmaktadır.

Piyasaya göre daha uygun fiyatlı ürün temin eden Dermokozmetik.com, bayisi olduğu markalardan senelik anlaşmalar yaparak yüksek miktarlarda ürün alımı yapmaktadır. Böylece elde edilen ekstra indirimleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Etiketler: dermokozmetik
Şubat 21, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.