Derin Kırışıklıklara Özel Bakım

Derin Kırışıklıklara Özel Bakım

Fazla güneşe maruz kalma, yaşlanma, genetik faktörler, yanlış beslenme alışkanlıkları, hormonlarla ilgili sorunlar, yıpranma ve daha birçok sorun cildin kırışmasına neden olur.

Yaş aldıkça, yüzde ve vücutta kırışıklıkların oluşması her ne kadar doğal bir süreç olsa da, kırışıklıkların etkisini yavaşlatmak hatta bazı kırışıklıkların oluşmasını engellemek mümkündür.

Derin Kırışıklıklara Özel Bakım

Lierac Premium Serisi ile Tanıştınız mı?

Cilt, ne kadar dikkatli temizlense de zaman içerisinde yaşa bağlı olarak gerginliğini kaybeder ve ciltte çizgilenmeler oluşur. Bu noktada cildi, yaşlanmayı önleyici ürünlerle temizleyip nemlendirmek gerekir.

Teknolojinin günden güne geliştiği günümüz dünyasında, yenileyici tıp alanında da sürekli ilerleme kaydediliyor. Yenileyici tıptan ilham alarak geliştirilen Premium Hücresel Kompleks, kırışıklıklara adeta meydan okuyor. Hücre yenilenmesi alanında çalışmalar yapanların “Ölümsüzlük proteini” diye de bahsettikleri Foxo proteini ile benzerlik gösteren Premium Hücresel Kompleks, Lierac Premium Serisi’ni özel kılıyor.

Derin Kırışıklıklara Özel Bakım

Lierac Premium Serisi yaşlanma karşıtı anti-aging bakım sağlıyor. Yaşam boyunca çok fazla sorunla yüzleşen ve her şeyin üstünden gelen kadınların güzelliğini ortaya çıkarmak için geliştirilen Lierac Premium, tam bir Fransız mucizesi!

Yaşlanma belirtilerinin ilk fark edildiği bölgelerden biri, göz çevresidir. Lierac Premium Kırışıklıklar için Göz Çevresi Kremi, derin çizgi ve kırışıklıklar için yaşlanma karşıtı bir üründür. Cildin Dermis ve Epidermis tabakalarında hücre yenilenmesini harekete geçirir. Lierac Premium Kırışıklıklar için Göz Çevresi Kremi, yaşlanmanın tüm belirtilerini hedefler. Kırışıklık, koyu halka, şişlik ve belirgin gözeneklerin görünümünü azaltır. Göz kapakları ve göz çevresini sıkılaştırır, pürüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur. Lierac Premium Kırışıklıklar için Göz Çevresi Kremi’ni incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Lierac Premium Yaşlanma Karşıtı Gece ve Gündüz Kremi, çeşitli sebeplerden dolayı ciltte oluşan derin kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin hafiflemesini sağlayan bakım kremidir. Yüz şeklinde yaş ilerlemesiyle oluşan elastikiyet kaybına ve kırışıklıklara karşı cildi besleyici, canlandırıcı bakım sağlar. Ürünü gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa, yüz ve boyun bölgenize nazikçe uygulayabilirsiniz. Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Lierac Premium Supreme Maske, cildin pürüzsüzleşmesi ve yaşlanma belirtilerinin azalması için bakım maskesidir. Koyu lekelerin azalması ve cildin ışıltılı bir görünüm kazanması için uygulanır. Çevresel şartlardan dolayı genişleyen gözeneklerin ve oluşan lekelerin azalmasını sağlar. Lierac Premium Supreme Maske aynı zamanda cildin beslenerek yenilenmesi ve cilde ışıltı katması için kullanılır.

Lierac Premium Serisi’nin ürünlerini incelemek ve birden fazla ürünü set halinde daha avantajlı fiyatlara satın almak için dermokozmetik.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: Derin Kırışıklıklara Özel Bakım, Vücut Bakımının Önemi, Sivilcelere Karşı Mücadele Zamanı, Kış Aylarında Cilt Bakımı, Nuxe Nuxellence, dermokozmetik, cilt kuruluğu, Avene Cicalfate, cilt bakımı, Bioderma Sensibio, cilt sağlığı, kuru cilt problemleri, cilt kuruluğu nasıl oluşur,
Ekim 17, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.