Cilt Kırışıklıklarının Önüne Geçin!

Cilt Kırışıklıklarının Önüne Geçin!

Cilt, aslında en önemli giysimizdir ve her dönem yaşa ve cilt yapısına uygun olacak şekilde temizlenmeli ve nemlendirilmelidir. Her ne kadar dikkatli temizlense de zaman içerisinde yaşa bağlı olarak cildin gerginliği azalmaya başlar ve ciltte çizgilenmeler oluşur.

Cilt Neden Kırışır?

Fazla güneşe maruz kalma, yaşlanma, genetik faktörler, sigara ve alkol kullanımı, yanlış beslenme alışkanlıkları, hormonlarla ilgili sorunlar, hastalıklar ve yıpranma cildin kırışmasına neden olan en önemli faktörlerdendir.

Lierac Liftissime Serisi Kırışıklıklarla Savaşıyor!

Kırışıklıklar, yorgun ve yaşlı bir görüntüye sebep olur. Bazen yaşınız genç olsa da çevresel faktörlerden kaynaklı olarak erken yaşta da kırışıklıklarla tanışmak zorunda kalabilirsiniz.

Kırışıklarınız sizi rahatsız ediyorsa ve gergin bir cilde sahip olmak istiyorsanız, Lierac Liftissime serisi ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Lierac Liftissime, cildin sıkılık kaynağı olan proteini uyararak kırışıklıkları hafifleten bir cilt bakım serisidir. Cildin sıkışmasına yeni bir boyut kazandırmak amacıyla üretilmiş olan Lierac Liftissime, içeriğinde bilimin ve doğanın etkin içeriklerini barındırmaktadır.

Lierac Normal ve Karma Ciltler İçin Yeniden Şekillendirici Bakım Seti, kırışıklıklara karşı cildi yapılandırıcı ve sıkılaştırıcı yoğun bakım serumudur. Yeniden yapılandırıcı biyoteknolojik ajanlar içeren bu serum, yüz ovalini yeniden yapılandırmak ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltmak için kullanılan bakım serumudur. Lierac Normal ve Karma Ciltler İçin Yeniden Şekillendirici Bakım Seti, yüzdeki morfolojik değişimler üzerinde 3 boyutlu sıkılaştırma etkisi sunan bir seridir. Yüz şeklinde yaş ilerlemesiyle oluşan elastikiyet kaybına ve kırışıklıklara karşı cildi besleyici, canlandırıcı bakım sağlar. Ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa, yüz ve boyun bölgenize nazikçe uygulayabilirsiniz. Lierac Liftissime Silky Rich Reshaping Cream Day-Night & Re-Lifting Serum ise kuru ve çok kuru ciltler için tasarlanmış olan yeniden şekillendirici bakım setidir.

Lierac’ın tüm cilt tiplerine uygun şekillendirici bir serumu da bulunuyor. Re-Liftant Serum, 30 saniyede 3D kaldırma etkisine sahip. Konsantre zengin hücre yenileyici ve nemlendirici hyaluronik asit sayesinde bu krem cilt üzerinde 3D etkisi oluşturarak yüzü yeniden yapılandırıp şekillendiriyor.

Kırışan Sadece Yüzümüz Değil!

Maalesef yaş alma ile beraber, vücudumuzun değişik bölgelerinde kırışıklıklar meydana geliyor. Lierac, vücut kırışıklıkları için de çözüm sunuyor. Lierac Body Lift Expert, vücut görünümünün düzenlenmesine yardımcı oluyor. Gece ve gündüz; iç kollar, bel, karın, kalça ve basen bölgesine dairesel masaj hareketleriyle uygulanan Lierac Body Lift Expert, sıkılaştırıcı bakım sunar.

Lierac Liftissime serisinin yüz ve göz çevresini şekillendiren bakım kremi ve derin kırışıklar için özel olarak üretilmiş ürünleri de bulunuyor. Lierac Liftissime serisi ürünlerini ayrıntılı incelemek için Dermo Kozmetik’i ziyaret edebilirsiniz.

https://www.dermokozmetik.com/https://www.dermokozmetik.com/lierac-liftissime
Etiketler: cilt bakımı, kırışıklık bakımı, anti-aging
Eylül 03, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.