Cilt Dostu Bioderma Sensibo Serisi

Cilt Dostu Bioderma Sensibo Serisi

Bioderma'yı diğer cilt bakım markalarından farklı kılan şeyleri hiç merak ettiniz mi? Rakipsiz misel sularından süper iyileştirici cilt balsamlarına kadar, Bioderma'yı bu kadar özel kılan, biyolojiye tam bağlı olmaları ve gün içinde ve gün cildimizin genel sağlığını geliştirme misyonlarıdır.

Bioderma’nın 1977’den beri Fransız ikonu olan Bioderma’nın cilt ve doğal mekanizmalarla ilgili uzman bilgisi, büyük cilt bakım koleksiyonlarındaki her bir ürünün etkinliği, dokuları ve faydalarının ardındaki ilham kaynağıdır. Dermatolog bilgisinin yönlendirdiği ve aynı zamanda güzellik meraklıları tarafından sevilen Bioderma’nın cilt bakımı konusundaki yenilikçi yaklaşımı, endişeleriniz için doğru cilt bakımını kullanmanın yararlarına gözlerinizi açacaktır.

Cilt nasıl hassas hale gelir?

Cilt ya geçici olarak hassaslaşır ya da kalıcı olarak duyarlıdır. Bunun nedeni, cildimizin günlük tahriş edici maddelerle temas ettiğinde daha az dayanıklı hale gelmesi ve ekstra bakım gerektiren hassas bir cilt yaratmasıdır. Hassas ve hassas bir cilt tipini korumak için, epidermisin, saldırganlara ve zararlı parçacıklara karşı tolerans seviyelerini arttırmak için korunması ve güçlendirilmesi gerekir.

Dünya çapındaki güzellik uzmanları ve hassas cilt hastaları tarafından sevilen Bioderma’nın Sensibio serisi, hassaslaşmış, hoşgörüsüz, alerjik ve kızarıklık eğilimli ciltler için mükemmel bir rutindir. Dermatolojik Gelişmiş Formülasyonu temsil eden eşsiz D.A.F patentleri, cilt bakım rutininiz sırasında cildinizin maksimum bakımdan faydalanmasını sağlamak için her Sensibio ürününün içine verilir.

Dünyada her 2 saniyede bir satılan ve günümüzde satılan modern bir cilt bakım simgesi olan Sensibio H20, ciltle mükemmel şekilde uyumlu 1. ve tek dermatolojik misel sudur. Hassas ciltler için her gün gerekli olan nazik formülü, cildin toleransını ve hidrolipidik filmini doğal olarak yeniden oluşturmaya yardımcı olan cilt hücre zarlarının benzer fosfolipitlerini içerir. Bu misel suyunun alkolsüz ve sabansız bazıları kızarıklığı yatıştırır, tahrişi önler ve en inatçı su geçirmez maskarayı bile yok eder.

Bioderma Sensibio serisini denemek ve cildinize gereken önemi göstermek için Dermokozmetik.com'daki Sensibio serisini inceleyebilir ve cildinize en uygun ürünü temin edebilirsiniz. Unutmayın, önceliğiniz her zaman cildiniz :)

Ürününü İncele
Etiketler: Bioderma, Sensibo
Nisan 26, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.