Cildinizi Eubos’a Bırakın

Cildinizi Eubos’a Bırakın.

Cildinizin, vücudunuzun en hassas yeri olduğunu biliyor muydunuz?

Cildinizi tahriş eden, tıkayan veya yakan durumlar kızarıklık, şişme, yanma ve kaşıntı gibi semptomlara neden olabilir. Alerjiler, tahriş edici maddeler, genetik yapı ve bazı hastalıklar ve bağışıklık sistemi problemleri kızarıklığa, kurdeşenlere ve diğer cilt rahartsızlıklarına neden olabilir. Sivilce gibi birçok cilt problemi hem sağlığınızı hem de dış görünüşünüzü etkiliyor.

İşte en sık karşılaşılan cilt problemlerinden bazıları hakkındaki temel bilgiler:

Akne, derinin yağ bezlerini etkileyen bir rahatsızlıktır. Cildinizdeki küçük delikler (gözenekler) cildin altındaki yağ bezlerine bağlanır. Bu bezler sebum denilen bir madde yapar. Gözenekler bezlere folikül adı verilen bir kanalla bağlanır. Bir cilt bezinin follikülü tıkandığında sivilce gelişir.

Akne en yaygın cilt şikayetidir. Egzama, Atopik Dermatit olarak da bilinir. En sık görülen semptomlar kuru ve kaşıntılı ciltlerdir. Yüzünüzde, dirseklerin içinde, dizlerin arkasında ve ellerde ve ayaklarda döküntülerdir.

Yüzümüzü yıkamak çoğu zaman sıradan ve üşendiğimiz bir iştir. Ancak cildimizin sağlığı açısından temizlik önemlidir. Tek başına su yeterli olmayacaktır. Bu nedenle cilt tipinize uygun yardımcı ürünler kullanmayı günlük alışkanlıklarımıza eklememizde fayda var. Yukarıda bahsedildiği gibi cildinizde sivilce, siyah nokta, sabun alerjisi, egzama, mantar gibi cilt rahatsızlığı şikayetleriniz varsa Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici sizlere yardımcı olacaktır.

Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici Ürününü İncele

Günlük yüz ve vücut temizliğinde kullanılan Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici, cildin doğal koruyucu tabakasına zarar vermeden, yumuşak gözeneklere kadar iner. Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici ciltte koruyucu temizlik sağlar. Ph değeri nötr’dür. İçeriğinde cildin yeniden yağlanma sürecine yardımcı olan Eubosoft ile cildiniz yumuşar ve kuruluk hissini giderir.

Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici, ciltteki pullanmayı önler. Yeniden yağlandırıcı etkisi sayesinde Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici hassas, hasta, sağlıksız ve strese maruz kalmış cilt tipleri için uygun bir cilt temizlik ürünüdür. Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici, ciltteki bakteri oluşumunu maksimum düzeyde engeller. Yumuşak köpüğüyle sert ve soğuk suda bile derinin doğal dengesini korur.

Etiketler: Eubos
Şubat 10, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.