Cildiniz İçin Etkili Çözüm Sebamed Pro!

Cildiniz İçin Etkili Çözüm Sebamed Pro!

Evde cildinize bakım yapmanın birçok yolu olsa da bir profesyonelden yardım almak her zaman daha sağlıklıdır. Böylelikle cildinizdeki her soruna karşı kalkan görevi üstlenen kremlerle her konuda ciddi bir fark yaratabilirsiniz. Donuk cildinizi canlandırmak, yaşla ilgili sorunlarınız veya sadece cildinizde bir parıltı istiyorsanız, yüz bakımı yapmak cildinizde farkına varamayacağınız şekillerde değişiklikler olmasını sağlar.

Sağlıklı bir cilt için bilimsel yöntemler ve sağlıklı formüller kullanan Sebamed ile cilt bakımınızda yeniliğe gidebilirsiniz. 50 yıllık deneyimiyle Sebamed, tıbbi cilt bakımında dünya lideri markalardandır. Tıbbi cilt bakımında söz sahibi olan Sebamed ile cildiniz hiç olmadığı kadar sağlıklı!

Cildinizin ideal dengesini koruyan Sebamed, ürünleri ile cildinizin ihtiyaçlarını karşılamak için dermatologlar tarafından geliştirilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun Sebamed ürünleri, kapsamlı araştırmalar sayesinde cilt üzerinde verdiği etkiyi maksimum düzeye çıkarmıştır.

Farklı cilt ihtiyaçlarına göre aktif içerikler barındıran Sebamed PRO serisi, her cilt tipine uygun özellikleriyle üç üründen oluşuyor.

Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi

Probiyotik bakım maddesi cildin görünümünü daha uzun süre genç tutmaya yardımcı olur. Birlikte, Probiyotik bakım ajanı ve pH 5,5 değeri cildin koruma bariyerini ve bariyer zararlı dış etkenlere karşı daha etkin bir şekilde iyileştirir. Dengeli formül biberiye özü içeren etkili kompleks Celligent içerir. Nem dengesini güçlendirir. UVA koruması ile cildin erken ve çevreye zarar vermeden yaşlanmasını önler. Cildin nem rezervuarlarını içeriden kalıcı olarak besler ve canlandırır.

Sebamed PRO! Hidro Serum

Probiyotik bakım maddesi cildin görünümünü daha uzun süre genç tutmaya yardımcı olur. Birlikte, Probiyotik bakım ajanı ve pH 5,5 değeri cildin koruma bariyerini ve bariyer zararlı dış etkenlere karşı daha etkin bir şekilde iyileştirir. Meiritage TM etken maddesi içeren bakım formülü, geleneksel Çin tıbbındaki şifalı bitki etkisinden ilham almıştır. Cilt nemi artırır. Cildin pürüzsüz ve pürüzsüz bir görünüm almasını sağlar. UVA koruması ile cildin erken ve çevreye zarar vermeden yaşlanmasını önler

Sebamed PRO! Enerji Verici Krem

Probiyotik bakım ajanı, mevcut cilt yaşlanma belirtilerinin yenilenmesini teşvik eder. Birlikte, Probiyotik bakım ajanı ve pH 5,5 değeri cildin koruma bariyerini ve bariyer zararlı dış etkenlere karşı daha etkin bir şekilde iyileştirir. İçerisinde kayın ağacı tomurcuklarından Gatuline RC Bio ile enerji veren bakım kompleksi bulunmaktadır. Cildin sıkılığını ve gerginliğini arttırır. İnce kırışıklıkları ve çizgileri azaltır. Ciltteki esnekliği ve nem kaybını önler. Cildin dayanıklılığını korur. Makyaj bazı olarak kullanıma uygundur.

 

Etiketler: Sebamed Pro
Şubat 05, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.