Cildiniz için Çilek Maskesi

Çildiniz için Çilek Maskesi

Çileklerin cildinize uygulamak için doğada üretilen en doğal ürünlerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Akne tedavisi için başarılı bir şekilde satılan salisilik asit de dahil olmak üzere temel meyve asitlerini (AHA) içerirler. Öyleyse neden mutfağınızda bu inanılmaz kolay çilek yüz maskelerini deneyebilirsiniz, sivilce tedavisi için doğaya kulak vermenin tam zamanı. Denemek, zarar vermez :)

Süper C vitamini, alfa hidroksil asitler, salisilik asit, aspartik asit, ellagik asit, folat ve lif yüklü, lezzetli çilek cildinizi sivilce, siyah nokta, beyaz kafalar, yağlı cilt, kuru cilt ve daha pek çok rahatsızlıktan koruyabilir.

Bu konik şekilli meyve kozmetik endüstrisinde cilt güzelliği ürünleri oluşturmak için yaygın olarak kullanılır.

Sadece çok az miktarda çilek içeren kimyasal yüklü güzellik ürünlerini kullanmak yerine, doğal olarak güzel, yumuşak bir cilt için cildinize topikal olarak uygulanan püresi çilek kullanın.

Çilek ve Limonun Muhteşem Uyumu

Cildinizi tamamen gençleştirmek için (peelingden sonra) harika ve kolay bir yüz maskesidir. Cildi aydınlatır ve yağlılığı kontrol eder! Cildinizi tamamen gençleştirmek için (peelingden sonra) harika ve kolay bir yüz maskesidir. Cildi aydınlatır ve yağlılığı kontrol eder! | Kaynak Limon suyu ile birleştiğinde, bu maske cildin yüzeyindeki fazla sebumu temizler ve derinin içindeki gözenekleri temizler. Limon suyu doğal bir büzücüdür ve aynı zamanda sivilce izleri ve koyu lekelerin solmasına yardımcı olur. Çileklerdeki alfa hidroksil asitleri cilt yüzeyindeki yağ üretimini kontrol etmeye yardımcı olarak sivilceleri ve siyah noktaları uzak tutar.

Nemlendirici Çilek ve Krema

Cildinizi nemli ve parlak hale getirecek inanılmaz derecede nemlendirici yüz maskesi yapmak için çilek, bal ve kremayı karıştırın! Cildinizi nemli ve parlak hale getirecek inanılmaz derecede nemlendirici yüz maskesi yapmak için çilek, bal ve kremayı karıştırın! | Kaynak Çok güzel, yiyebilirsiniz, bu çilek ve krema yüz maskesi sadece cildinizi kuru ve mat bırakan sert ve soğuk günlerde ihtiyacınız olan şeydir. Dikkat: Bu şaşırtıcı kombinasyon kesinlikle lezzet tomurcuklarınızı kışkırtacaktır! Krem cildi yumuşak bir parlaklık hissi verir ve yumuşak bir sıkılaştırıcı gibi davranırken cildi yumuşak bir parlaklık hissi verir ve akne oluşumundan sorumlu olan mikrop ve pisliklerin cildini temizlemeye yardımcı olur.

İpuçları:

Çilek yapraklarını koparmayın. Kaba doku nazikçe pul pul dökülür ve cildi temizler. En iyi sonuçlar için çiğ bal kullanın. İşlenmiş bal cildi tahriş edebilir. Maskelerden herhangi birini kullanmadan önce, maskenin küçük bir bölümünü iç dirseğinize veya bileğinize alerjisi olup olmadığını test etmek en iyisidir.

Etiketler: Çildiniz için Çilek Maskesi
Nisan 25, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.