Cildin Gençliğini Ortaya Çıkaran Seri: Nuxe Nuxellence

Nuxe Nuxellence

Cildiniz; yaşa bağlı sebepler, günlük koşturmalar, beslenme alışkanlıkları, genetik faktörler, hava kirliliği vb. birçok sebep yüzünden yıpransa da gençliğini ve tazeliğini içeride bir yerlerde saklıyor. Cildinizin gençliğini ortaya çıkarmaya ne dersiniz?

Dermokozmetik sektörünün kalbi Fransa'dan tüm dünyaya yayılan Nuxe, çok önemli ve başarılı ürünler sunan ikonik markalardan biri. Nuxe’nin cildin gençliğini ortaya çıkarmak amacıyla ürettiği Nuxe Nuxellence tüm ciltlere uygun anti-aging bakım serisidir. Nuxe Nuxellence, çarkıfelek özleri içeren anti-aging bir seridir ve cildin gençliğini açığa çıkarmaktadır.

Nuxe Nuxellence

Cildiniz için, gençlik ve doğal parlaklığın çok önemli olduğunu biliyoruz. Cildin parlak ve genç olması hem sağlıklı, hem de güzel bir görünüm sunuyor. Yaşlanma belirtilerini silmek ve içinizdeki gençliği dışarı çıkarmak için Nuxe Nuxellence serisini güvenle tercih edebilirsiniz. Cilt bakımında doğal bileşenlerin gücüne inanan Nuxe Nuxellence serisi paraben içermediği için cilde uygulandıktan sonra tahriş etmeden bakım yapıyor. Nuxe Nuxellence göz çevresinde oluşan kırışıklıkları minimize etmek için de kullanılıyor. Nuxe Nuxellence, her yaşa uygun anti-aging ürünleri ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Cildi dolgulayıcı etki gösterir ve cilde sıkılığını veren kollajen bağlarını destekler. Cildinizi pürüzsüzleştirmek ve aydınlatmak Nuxe Nuxellence serisini kullanabilirsiniz.

Nuxe Nuxellence Jeunesse Anti Aging Cilt Bakım Kremi, tüm yaş tipleri için uygundur. Yüz bölgesi yanında boyun bölgesine de uygulanması gereken krem, cilde enerji verir ve genç, ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.

Nuxe Nuxellence Jeunesse Anti Aging Krem’in cildi dolgulayıcı etkisi de vardır.

Cildin sıkı görünmesini sağlayan, cilde esneklik ve kuvvet veren kollajen bağları yaş almaya bağlı olarak görevlerini tam olarak yerine getirememeye başlarlar ve desteğe ihtiyaç duyarlar. İşte tam da bu noktada Nuxe Nuxellence Jeunesse Anti Aging Krem devreye girer ve kollajen bağlarını destekler.

Nuxe Nuxellence

Nuxellence 10 Patentli bir ürün olan Nuxe Nuxellence Jeunesse Anti Aging Krem ilk kullanımdan itibaren cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve aydınlatmaya başlar.

Derin kırışıklıkların bile görünümünü düzeltmeye yardımcıdır.

Nuxe Nuxellence Jeunesse Anti Aging Krem, cildiniz için olmazsa olmaz bir adım oluşturarak cildinizin gençleşmesini destekler, cilde doğal parlaklığını, canlılığını yeniden kazandırır. 1 ay kullanımının ardından gözle görünür şekilde gençleşmiş bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Cilt için gece bakımı da çok önemlidir. Nuxe Nuxellence Detox Night Cilt Bakımınız İçin Anti Aging Gece Bakım Kremi’ni uyumadan önce temiz cildinize güvenle uygulayabilirsiniz. Uygulama yaparken dairesel masaj hareketleri yaparak kremin etkisini arttırabilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz. Ürünün düzenli kullanımında Nuxe Nuxellence farkını kısa sürede fark edebilirsiniz.

Göz çevresi, ince bir deriye sahip olduğundan, yaşlanma belirtilerini ilk gösteren bölgedir. Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux Göz Çevresi Kremi, göz bölgesi için optimum enerji seviyesini koruyucu çarkıfelek özleri içerir. Ürün, göz çevresini nemlendirmek ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için uygulanabilir. Nuxe Nuxellence Anti-Age Yeux Göz Çevresi Kremi, göz çevresini nemlendirilmesini sağlayarak kırışıklık, çizgi gibi hasarlara karşı göz çevrenizi gençleştirmeye yardımcı olur.

Nuxe Men Nuxellence Fluid, erkeklere özel üretilmiştir. Nemlendirici ve yatıştırıcı etkisiyle, kullanmaya başladıktan kısa süre sonra farkı hissedebilirsiniz.

Kişisel bakımın birçok alanında serileri bulunan Nuxe ürünlerini dermokozmetik.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

https://www.dermokozmetik.com/nuxe-nuxellence

Etiketler: Nuxe Nuxellence, Avene Cicalfate, cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
Ekim 11, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.