Çatlaklara Karşı: LIERAC Phytolastil Serisi

çatlak karşıtı lierac phytolastil serisi

Hamilelik, kadınların hayatlarındaki en heyecanlı ve güzel dönemlerden biridir. Kilo almanın keyfinin çıkarıldığı bu süreçte, vücudunuzdaki değişiklikleri yakından takip etmeli ve hamilelik sonrası vücudunuzda oluşabilecek deformasyonlar için önlem almaya başlamalısınız.LIERAC Çatlak Karşıtı Krem, ciltteki çatlak sorununa karşı geliştirilmiş etkili bir bakım ürünüdür. Özellikle hamilelik süreci ve sonrasında çok sık tercih edilen LIERAC Çatlak Karşıtı Krem, vücudunuzun deforme olmasını ve vücutta oluşabilecek çatlakları önleyebilir.

Deri çatlakları, hamilelikte en sık rastlanılan sorunlardan biridir. Deri çatlağı dermis tabakasında oluşan küçük ve ince yırtıklardan meydana gelir. Genellikle kırmızı ve mor renk ile başlar, zamanla beyaz veya gri renge dönerler. Deri çatlakları ileri derecede tıbbi bir sorun olarak algılanmasa da vücudunuzun sağlıklı ve sıkı yapısını gölgeler.

Çatlaklar Neden Oluşur?

Deri çatlakları genel olarak, cildin ani ve aşırı değişikliklere maruz kalması sonucunda oluşur. Çatlaklar, sadece hamilelik sonrası görülmez. Genetik yapı farklılıkları yüzünden çatlakların oranları ve ortaya çıkma olasılıkları kişiden kişiye göre değişir. Derisi esnek olan insanlarda deri çatlakları çok daha az görülür. Bu nedenler dışında, kortizon tedavisi gören kişilerde, hızlı hormonal değişimlerde, hamilelik zamanlarında, kolajen lif eksikliği görülen kişilerde, belirli ilaçlar kullananlar kişilerde, vücut geliştirme yapan kişilerde de çatlaklar görülebilir.

Çatlaklardan Kurtulmak Mümkün mü?

Ciltte oluşan çatlak sorunu ile baş etmek için etili bakım ürünleri tercih edimelidir.Dermokozmetik ürünler üreten markalar, çatlaklara karşı çatlak bakım kremleri geliştirmiştir. Organik ürünleri sayesinde sık tercih edilen LIERAC, çatlak karşıtı ürünleri içeren LIERAC PhytolastilSerisi ile kadınlar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

LIERACPhytolastil

LIERACPhytolastil Serisini Neden Tercih Etmelisiniz?

Cildimizin yapıtaşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolajen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. Çatlak görünümü ergenlik, kilo değişimi ve hamilelik gibi değişimlerin yaşandığı dönemlerde meydana gelir. LIERACPhytolastil Gel, 35 yıldan beri nesilden nesile geçen lider çatlak karşıtı üründür. Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonlarını içeren LIERACPhytolastil Gel çatlak görüntüsünün ortaya çıkmaması için uygulanabilir. LIERACPhytolastil Gel, ciltteki değişimleri hedef alan yapısı ve sergilediği yüksek performansla ciltteki çatlak oluşumuna karşı gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

LIERACPhytolastil Jel Çatlak Karşıtı Bakım, cildin elastikiyetini artırmaya yönelik formülü ve pompalı yapısıyla kullanım seçeneği açısından çok konforlu ve pratiktir. Günlük periyotlarda belli sıklıkla ve düzenli kullanımda etkisini gösterebilir. LIERACPhytolastil Çatlaklar için Jel, plastik tüp formuyla kullanıcı dostu bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygun olan LIERACPhytolastil Çatlaklar İçin Jel’in vücuda masajla uygulandığında etkisi artabilir. Etkili ve güvenli bakım sunan Fransız dermokozmetik markası LIERAC,Phytolastil Serisi ile çatlakların oluşumunu engellemeyi ve oluşmuş çatlakları azaltmayı hedefliyor. LIERACPhytolastilserisine ait ürünleriDermoKozmetik üzerinden inceleyebilirsiniz.

Etiketler: çatlak karşıtı, lierac, phytolastil serisi, dermokozmetik
Ekim 01, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.