Bir Fransız Mucizesi: Nuxe

Bir Fransız Mucizesi: Nuxe

Dünyadermo kozmetik sektörünün kalbi Fransa'da atıyor. Fransa’da pek çok marka sağlıklı çözümler sunmak için birbiriyle rekabet ediyor. Bu anlamda Nuxe Paris’ten dünyaya ünü yayılmış çok önemli ve başarılı ürünler sunan ikonik markalardan biridir.

Dünyaca ünlü olan Nuxe ürünleri büyük bir özenle üretilen özel çözümler olduğundan dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor. Nuxe’nin en büyük olgusu insan. İnsan odaklı olarak sunulan bu çözümler sağlıklı bir yapı ortaya koyma adına marka idealini yaratıyor. Vücut, saç ve yüz bakım gibi birçok alanda yer alan Nuxe serilerini birlikte inceleyelim.

Nuxe Body

Vücudun ihtiyacı olan nemi sağlayarak pürüzsüzlük, canlılık, bakım ve yumuşaklık kazandıran vücut bakım serisi olan Nuxe Body, sağlıklı bir cilde kavuşmak isteyenler için özel olarak üretildi. Özellikle banyo sırasında vücuda temas eden sıcak su cildin kurumasına neden oluyor. Kuruyan vücutta esneklik kaybı ve pul pul dökülme görülebiliyor. %100 keyif veren vücut bakım serisi Nuxe Body rüya gibi dokuları ve büyüleyici aromaları ile vücudunuzu şımartıyor. Nuxe Body duş jeli, kuru yağ ve vücut kremi ürünleri ile günlük vücut bakımınızı yapabilirsiniz.

Nuxe Merveillance

Nuxe Merveillance ciltte oluşan yerleşik mimik çizgilerini hafifletmek ve cilde pürüzsüzlük kazandırmak için üretilmiş bir seridir. Nuxe Merveillance gün güzeli çiçeği oleoaktiflerini içeren anti-aging ürünleri ile yerleşik çizgileri gidererek cildi sıkılaştırır ve cildi anında nemlendiren ürünleri ile cildinizi çevresel etkilere karşı korur. Nuxe Merveillance düzenli kullanımda kırışıklıları doldurarak cildin toparlanmasını sağlar.

Nuxe Nirvanesque

İlk mimik çizgilerini hafifletmek, yüz hatlarını sıkılaştırmak ve yeni çizgi oluşumunun önüne geçmek için kullanılan seri Nuxe Nirvanesque, mavi lotus ve ağaç şakayığı içeren anti-aging bakım ürünleridir. Nuxe Nirvanesque, İlk mimik çizgilerini hafifletmek ve yeni çizgi oluşumunu önlemek için ideal seridir. 25 ve 30 yaş arasındaki ciltlerin kullanımına uygundur. Nuxe Nirvanesque genç yaşta meydana gelen kırışıklık görünümünü hafifletirken, yeni kırışıklıkların oluşmasına engel olan ideal ürünleri bünyesinde barındırır.

Nuxe nuxellence

Cildin gençliğini açığa çıkaran Nuxe Nuxellence, tüm yaşlara ve tüm ciltlere uygun anti-aging bakım serisidir. Çarkıfelek özleri içeren Nuxe Nuxellence anti-aging seri cildin gençliğini gözler önüne serer. Ürünlerin içeriğinde paraben olmadığı için Nuxe Nuxellence cilde uygulama sonrası tahriş etmeden bakım yapar. Nuxe Nuxellence göz çevresinde oluşan kırışıklıkları minimize etmek için de kullanılır.

Nuxe nuxuriance

Kırışıklıkları dolduran seri Nuxe Nuxuriance, genel yaşlanma önleyici yoğunlaştırıcı bakım yelpazesidir. Yoğunluk ve canlılık kazandırarak kırışıklıkları dolduran Nuxe Nuxuriance, begonvil ve safran içerir Olgun ciltlerin kullanımına uygun ürünleri bulunur. Yüz hatlarının toparlanması ve esneklik kazanması için kullanılan Nuxe Nuxuriance, cildi pürüzsüzleştirir ve yüz ovalini şekillendirir.

Nuxe sun

Nuxe Sun güneşin UV ışınlarına karşı yoğun bakım sunan güneş bakım serisidir. İçeriğinde bulunan su ve güneş çiçekleriyle ideal koruma ve ışıltı sağlar. Nuxe Sun bağımlılık yaratan ürünleri ile yazınıza keyif ve canlılık katar. Nuxe Sun, cilde aydınlık ve ışıltı katarak sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Güneşten kaynaklı erken yaşlanmalara karşı korur. Alkol ve paraben içermediği için kullanım sonrası cilde zarar vermez. Aynı zamanda güneşe karşı koruyan ve sağlıklı bronzlaştıran ürünleri ile cildinize bronzluk kazandırır.

Kişisel bakımın birçok alanında serileri bulunan Nuxe ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.
Nuxe Ürünlerini İncele
Etiketler: Bir Fransız Mucizesi: Nuxe
Temmuz 12, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.