Bepanthol Bakım Kremi ile cildinizi koruyun!

Bepanthol Bakım Kremi ile cildinizi koruyun!

Cildimiz vücudumuz için önemli bir koruyucudur. Vücut ısısının düzenlenmesinde hayati bir rol oynar ve vücudu enfeksiyona karşı koruyan bir kalkan görevi görür. Cildimizin etkili bir bariyer olarak çalışabilmesi için nem seviyesini koruması gerekir. Bununla birlikte, vücudun bazı kısımları çok kuru olmaya eğilimlidir. Cilt kuruduğunda nem kaybını önleme kabiliyeti bozulmakta ve cilt etkili bir bariyer olarak daha az çalışmaktadır. Kuru cilt zaman içerisinde kaşıntı yapabilir hatta zaman içerisinde çatlaklara yol açabilir.

Cildimiz pek çok sebeplerden dolayı yıpranabilir ve zarar verebilir. Özellikle ellerde kuruluk ve çatlak olmasının sebeplerinden biri sık yıkamadır. Temizleyiciler, kimyasal maddeler ve mevsimsel değişiklikler, ellerimizin kurumasında rol oynayabilir. Çatlaklar meydana geldiğinde, parmak eklemleri çevresinde görülmeye başlar. Çünkü cilt sıkıdır ve gerildiğinde kolayca kırılabilir.

Cilt yapıları farklı olsa da her cilt nem takviyesine ihtiyaç duyar. Bu yüzden seçeceğiniz ürünlerin aynı zamanda cildinizi nemlendirecek bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz. El ve yüz bakımında kuruluğu ve çatlağı gidermek için özel olarak geliştirilen Bepanthol El ve Yüz Cilt Bakım Kremi, günlük rutininizde size yardımcı olabilir.

Bepanthol Bakım Kremi Ürününü İncele

Bepanthol El ve Yüz Cilt Bakım Kremi, cildinizin şikayetlerini giderebilir ve ciltte yumuşaklık kazandırabilir. Bepanthol El ve Yüz Cilt Bakım Kremi, cildinizde oluşabilecek çatlakları önlemeye yardımcı olur ve oluşan Çatlakları minimum seviyeye indirmeye çalışır. Günlük bakımınızda kullanabileceğiniz takviye üründür.

Bepanthol El ve Yüz Cilt Bakım Kremi, çatlayan ve gerginleşen cildi nemlendirerek korur. İçerisinde bulunan B5 sayesinde cildi dış etkenlere karşı korur. Yumuşak dokusuyla cilt tarafından hızlıca emilir ve ciltte serinlik hissi oluşturur. Bepanthol El ve Yüz Cilt Bakım Kremi, el ve yüz bölgesinde yağlılık hissi bırakmaz.

Etiketler: Bepanthol, Bepanthol bakım kremi
Mart 02, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.