Biyokür Saç Bakım Seti Şampuan & Serum (4411)

Marka : Biyokür
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 69,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 65,55 TL(KDV Dahil)

Biyokür Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan & Serum Bitkisel Çözüm Seti

Biyokür Saç Bakım Seti ( Şampuan & Serum )


Biyokür Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan & Serum Seti


Biyokür Bitkisel Saç Bakım Seti (Serum+Şampuan)

Kullanılan çeşitli kimyasal maddeler (saç boyaları, yanlış şampuan seçimi, renk açıcıları vs.), çevresel faktörler (hava kirliliği vs.), stres ve tekrarlanan saç suistimalleri (fön, aşırı ve sert fırçalama, sert havlu kurulaması vs) ile oluşan tüm saç sorunlarında, saçın bozulan yapısını onarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Etkinliği kanıtlanmış Biyokür; saç köklerinin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral, enzim ve aktiflerin yanı sıra, uluslar arası literatürde saç dökülmesini önlediği ve yeni saç oluşumunu desteklediği kanıtlanmış iki ana bileşik olan, Procapil veTrichogenic komplekslerini formülünde barındırır.

Biyokür Serum, açılan saç gözeneklerinden saç köklerine nüfuz eder ve saç köklerini besleyerek güçlenmesine yardımcı olur. Saç dökülmesinin tamamen durdurulması ve saç derisinin güçlendirilmesi için, dışardan yapılan uygulamaların yanında, destek preparatlar içilerek, kan yoluyla da saç köklerini beslemek kısa sürede çok daha etkili sonuç almanız için önerilir. Tamamen doğal bitki ve bitki özlerinden oluşan ve saç gelişimini destekleyici aktif bileşenlerle geliştirilen formülüyle Biokür Şampuan, şaç derisinde bulunan zararlı maddeleri ve ölü tabakayı temizleyerek gözenekleri açmaya yardımcı olur.

Biyokür'ün Faydaları :

Yapılan birçok bilimsel çalışma ortak bir sonuca ulaşmıştır; Saçların canlılığını sağlayan ana madde B vitaminidir. Biyokür Saç Seti, özellikle yoğun şekilde B vitamini içermekte, saçlarınızın ve saç derinizin ihtiyacı olan B vitamininin tamamını tek başına sağlamaktadır.

Ayrıca Biyokür, saç pigmentlerini de düzenleyecek şekilde geliştirilmiş ve bu pigmentlerin daha sağlıklı olabilmesi için bol miktarda çinko, bakır ve demir gibi mineraller içermektedir.

Biyokür içierdiği 45'ten fazla bitki özüyle saç problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak bir üründür. Biyokür içerisindeki aktif maddelerin dermatolojik testleri yapılmıştır ve hiç bir insan vücudunda alerjik bir reaksiyona rastlanmamıştır. Biyokür, yediden yetmişe her yaş grubundan bay ve bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.