Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
BioNike Defence Sun SPF 30 Spray Lotion 200 ml

BioNike Defence Sun SPF 30 Spray Lotion 200 ml (1309)

5,00
Marka : BioNike
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 129,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 103,60 TL(KDV Dahil)

Yüksek Koruma Güneş Losyonu Sprey

BioNike Defence Sun SPF 30 Spray Lotion 200 ml - Yüksek Koruma Güneş Losyonu 

 
Yüksek Koruma Güneş Losyonu Sprey 
 

Ürün Özellikleri:
İnce ve güneşe karşı dirençsiz hassas ciltler için. Güneşe ilk maruz kalmadan sonra ve şiddetli güneş ışığında kullanılır. UVA-UVB den güvenli bir koruma sağlar.  B-Glukanın ve L-Karnozinin patentli kombinasyonu cildin biyolojik savunmalarını uyarır ve yaşlanmaya karşı mücadele eder.  Skarları, coupe rosa yı ve ciltteki izleri korur. Su geçirmez.

Aktif Maddeler:
UVA and UVB filtreleri ışık geçirmez = metoksi sinama, benzofenon-3, benzotriazolik derivelerinden oluşur ve UVA UVB ye karşı korumayı temin ederler.

Mikronize edilmiş  mineral filtreler =   mikronize edilmiş çinko oksit  ve titanium dioksitten oluşur, yüzeysel olarak özel yağlarla muamele görmüş bu moleküller yağlı fazda bu özellikleri ile kolaylıkla yayılırlar ve beyaz pigmentasyonu  düzeltirler ,  birikmeyi ve kümelenmeyi önler, su direncini artırırlar.

I.P. UVA/UVB (koruma indeksi) = 30 (Diffey metodu)

UVB  = 30 (Colipa metodu)

UVA = 15 PPD (kalıcı pigmentasyon)

Glukan /L-Karnozin = Derinin biyolojik savunmasını uyaran güçlü bir kombinasyondur. Cildi dış faktörlerden korur ve Uv ışınlara bağlı foto yaşlanmayı önlemeye yardım eder, serbest radikallere karşı etkisi vardır

Kullanım Alanı:

Duyarlı, irrite olmuş, hiperaktif ciltlerde, alerjik ciltlerde, ışığa bağlı dermatozu önlemede, kloazma, ışığa duyarlaştıran mediakla tedavide, ciltteki ışığa bağlı yaşlanmanın önlenmesinde, güneşe aşırı maruz kalmada..

Kullanım Şekli

Güneşe çıkmadan önce cilde genel bir şekilde uygulayınız, uygulamayı sık sık tekrar ediniz,  gün ortasındaki şiddetli gün ışığından sakınınız

 

 

Ürün Miktarı
200 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.