Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
Bionike Defence Hydra5 Mat CC Cream Spf15 Natural 40 ml - Nemlendirici ve Matlaştırıcı CC Krem
Bionike Defence Hydra5 Mat CC Cream Spf15 Natural 40 ml - Nemlendirici ve Matlaştırıcı CC Krem

Bionike Defence Hydra5 Mat CC Cream Spf15 Natural 40 ml - Nemlendirici ve Matlaştırıcı CC Krem (11063)

0,00
Marka : BioNike
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 98,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 78,80 TL(KDV Dahil)

Çok fonksiyonlu, hafif ve ipeksi dokuya sahip tek ve basit bir hareketle cildi nemlendirmek ve aydınlatmak için kullanılan matlaştırıcı CC kremBionike Defence Hydra5 Mat CC Cream Spf15 40 ml - Nemlendirici ve Matlaştırıcı CC Krem

 

Cildin Kusurlarını Örtücü, Matlaştırıcı Güneş Koruma Faktörlü Hepsi Bir Arada Krem


Çok fonsiyonlu,hafif ve ipeksi dokuya sahip bu kozmetik ürün, tek ve basit bir hareketle cildi nemlendirmek ve aydınlatmak için kullanılabilir. Cildin kusurlarını örtmek ve agresif dış etkenlere karşı korumak için uygulanabilir. Formülünde bulunan özel mikronize pigmentler sayesinde yüze hafif koyu bir ton ve transparan bir görünüm sağlamak için uygulanır. 

Kullanım Şekli: Sabahları, iyice yapılacak bir temizlik işleminden sonra uygulayın. Ürünü açtıktan sonra uygun saklama koşullarında saklayın.SAdece harici kullanım içindir.

 
Ürün Miktarı
40 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Bionike Defence, Bionike Hydra5, Bionike Mat, Bionike CC, Bionike Cream, Bionike Spf15, Bionike Natural, Bionike 40, Bionike ml, Bionike, Bionike Nemlendirici, Bionike ve, Bionike Matlaştırıcı, Bionike Krem, Defence Hydra5, Defence Mat, Defence CC, Defence Cream, Defence Spf15, Defence Natural, Defence 40, Defence ml, Defence, Defence Nemlendirici, Defence ve, Defence Matlaştırıcı, Defence Krem, Hydra5 Mat, Hydra5 CC, Hydra5 Cream, Hydra5 Spf15, Hydra5 Natural, Hydra5 40, Hydra5 ml, Hydra5, Hydra5 Nemlendirici, Hydra5 ve, Hydra5 Matlaştırıcı, Hydra5 Krem, Mat CC, Mat Cream, Mat Spf15, Mat Natural, Mat 40, Mat ml, Mat, Mat Nemlendirici, Mat ve, Mat Matlaştırıcı, Mat Krem, CC Cream, CC Spf15, CC Natural, CC 40, CC ml, CC, CC Nemlendirici, CC ve, CC Matlaştırıcı, CC CC, CC Krem, Cream Spf15, Cream Natural, Cream 40, Cream ml, Cream, Cream Nemlendirici, Cream ve, Cream Matlaştırıcı, Cream CC, Cream Krem, Spf15 Natural, Spf15 40, Spf15 ml, Spf15, Spf15 Nemlendirici, Spf15 ve, Spf15 Matlaştırıcı, Spf15 CC, Spf15 Krem, Natural 40, Natural ml, Natural, Natural Nemlendirici, Natural ve, Natural Matlaştırıcı, Natural CC, Natural Krem, 40 ml, 40, 40 Nemlendirici, 40 ve, 40 Matlaştırıcı, 40 CC, 40 Krem, ml, ml Nemlendirici, ml ve, ml Matlaştırıcı, ml CC, ml Krem, -Nemlendirici, -ve, -Matlaştırıcı, -CC, -Krem, Nemlendirici ve, Nemlendirici Matlaştırıcı, Nemlendirici CC, Nemlendirici Krem, ve Matlaştırıcı, ve CC, ve Krem, Matlaştırıcı CC, Matlaştırıcı Krem,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.