Benebaby Nappy Spray (dr_57)

Marka : WellCare
Fiyat : 0,00 TL(KDV Dahil)

Bebeklerin pişik bölgesinde meydana gelen kızarıklık, kaşıntı ve iritasyonun giderilmesinde kullanılan sprey

Benebaby Nappy Spray, bebeklerin pişik bölgesinde meydana gelen kızarıklık, kaşıntı ve iritasyonun giderilmesine yardımcı olan bir üründür. Sprey formu ile cilde çok hızlı nüfuz ederek pişiğe bağlı semptomların yatıştırılmasına ve cildin onarılmasına destek olur.

Neden Etkili?

Benebaby Nappy Spray içeriğindeki,

    Çinko oksit: Cilt üzerinde bariyer oluşturarak mikropların cilt ile temasını engeller.
    Aynısafa çiçeği ekstresi: Aynısafa, ülkemizde yetişen bitkiler arasında çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok bilimsel çalışmayla kanıtlanmış etkisi olan bu bitki; altıncık, ölüçiçeği, tıbbi öküz gözü, tıbbi nergis isimleriyle anılmaktadır. Anti-enflamatuar (iltihap önleyici) etki sağlar, pişik olmuş derinin iyileşmesini hızlandırır.
    Papatya çiçeği ektresi:  Özellikle bebek formülasyonlarında sıklıkla kullanılan bu bitkinin etkinliği kanıtlanmış çeşitli kullanımları vardır. Anti-enflamatuar, anti-septik (mikrop yok edici) ve anti-pruritik (kaşıntı giderici) etkiye sahiptir.

Nasıl Kullanılır?

Benebaby Nappy Spray tahriş ve pişik görülen bölgeye püskürtülür. Pişikli bölgeye sıktıktan sonra cilde temas etmeden kullanılması önerilir. Uygulama günde iki kez veya gerektiği kadar tekrarlanır. Tedavi sürecinde her bez değiştirildiğinde kullanılması önerilir.

Kullanmadan önce lütfen çalkalayınız.
Neden Güvenli?

    Benebaby Nappy Spray'in, tüm dermatolojik testleri yapılmıştır.
    Benebaby Nappy Spray'in içeriğindeki bitkisel ekstreler %100 saftır. Avrupa İlaç Ajansı komitesine kayıtlıdır ve bebek sağlığı için kullanımı uygundur.
    Taşınabilir, pratik ambalajı ile dilediğiniz her yerde yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz.
    Avrupa Birliği ISO standartlarına sahip üretim tesislerinde, en son teknolojik yöntemlerle üretilmiştir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.