5,0 (0)

Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım 10x2 ml

Marka
Ürün Kodu : 12917
Ürün Barkodu : 8436571630339
329,00 TL %15
279,65 TLÜrün Bilgileri

Cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini onarmayı destekler. Cildi derinlemesine nemlendirerek cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur. Cilde 24 saat nem vermeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Kullanmadan önce çalkalayınız. Ampulün ucunu dikkatlice kırınız. Dağıtıcıyı ampule takınız ve dağıtıcının yerine doğru şekilde oturduğundan emin olunuz. 1/2 ampül ürünü parmak uçlarınız yardımıyla masaj yaparak cildinize uygulayınız. Her bir ampul 2 kullanım için (sabah ve akşam) yeterli ürün içermektedir. Açıldıktan sonra 48 saat içerisinde kullanılmalıdır.

İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya, Cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini onarmayı destekler. Cildi neme doyurarak cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur. Olgun, nemsiz ve yeteri kadar beslenmemiş ciltler için idealdir. Alkol, paraben, mineral yağlar ve parfüm içermez.

  • Gençleştirme
  • Cilt Yenileme
  • Sıkılaştırma
  • 24 Saat Nemlendirme

Proteoglikan (%1)

Cildi nemlendirirken yeniden yapılandırmaya ve kolajen sentezini tetiklemeye yardımcı olur. Hyalüronik asit üretimini arttırarak cildin canlı görünmesini destekler.

Argilerin (Asetil Hekzopeptit-3 %5)

Kas çekilmesini önleyerek ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildin gözle görülür biçimde sıkılaşmasını destekler.

Her bir ampul 2 kullanım için yeterli ürün içermektedir.
Açıldıktan sonra 48 saat içerisinde kullanılmalıdır.

  1. Kullanmadan önce çalkalayınız. Ampulün ucunu dikkatlice kırınız.
  2. Dağıtıcıyı ampule takınız ve dağıtıcının yerine doğru şekilde oturduğundan emin olunuz.
  3. 1/2 ürünü parmak uçlarınız yardımıyla masaj yaparak cildinize uygulayınız.

BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER